Sold
Braamstraat 115388 KR NistelrodeWeijen West
€ 435,000 k.k.
- 92 m²living area
- 234 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 22, 2025
- Date of sale
- June 12, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
FIJNE 2-ONDER-1 KAP WONING MET EIGEN OPRIT, GARAGE, SCHUUR, DRIE SLAAPKAMERS EN EEN TUIN OP HET ZUIDEN. DE ONDERHOUDSVRIJE TUIN HEEFT VEEL PRIVACY EN EEN TERRAS MET OVERKAPPING. DE WONING LIGT AAN EEN RUSTIGE STRAAT MET ALLEEN BESTEMMINGSVERKEER.
Een pluspunt is dat de woning vlakbij het centrum ligt, maar ook dichtbij het buitengebied met haar vele wandelpaden.
Nistelrode heeft een eigen de afrit aan de A50 waardoor o.a. Nijmegen, Den Bosch en Eindhoven binnen 30 minuten bereikbaar zijn.
Algemeen:
- Perceeloppervlakte: 234 m2
- Woonoppervlakte: circa 92 m2 en 13 m2 inpandige ruimte
- Inhoud woning: circa 368 m3
- Bouwjaar: 1988
- 3 slaapkamers op de eerste verdieping
- 4e slaapkamer op de tweede verdieping is mogelijk bij plaatsen van een vaste trap
- De slaapkamers zijn voorzien van rolluiken
- Diepe oprit
- De garage met bergzolder is momenteel in 2 ruimtes verdeeld
- In het voorste deel van de garage staan de wasmachine en droger
- Extra schuur
- Onderhoudsvrije voortuin en achtertuin
- Terras met overkapping direct aan de woning
- De woning heeft een eigen achterom via de zijpoort
- Kindvriendelijke woonwijk
- Ligging aan de rand van het dorp en toch vlakbij het centrum
Begane grond:
Via de oprit zijn de voordeur, de poort en de garage bereikbaar. De hal met meterkast, trapopgang naar boven, garderobe en toilet geeft toegang tot de woonkamer met aan de achterzijde de keuken. De woonkamer heeft een tegelvloer en is ingedeeld in een zitkamer aan de voorzijde en een eetkamergedeelte met uitzicht op de achtertuin aan de achterzijde.
De compacte keuken heeft een aparte voorraadkast en beschikt over de volgende inbouwapparatuur: kookplaat, afzuigkap, koelkast en combi-oven magnetron.
Het voorste deel van de garage is in gebruik als bijkeuken met daarin veel bergruimte en ruimte voor het witgoed.
Eerste verdieping:
De ruime overloop geeft toegang tot drie goed formaat slaapkamers en de badkamer. De badkamer is ingericht met een ligbad, douchecabine, toilet en wastafel met meubel & spiegel. Op deze verdieping ligt een laminaatvloer.
Tweede verdieping:
Via een vlizotrap kom je op de tweede verdieping uit. De zolder met dakvenster is nu in gebruik als bergruimte. Hier hangt ook de CV-ketel. Deze verdieping is in te richten als vierde slaapkamer.
Tuin:
De op het zuiden gelegen achtertuin heeft veel privacy en een fijn terras met overkapping. De tuin is onderhoudsvrij aangelegd met kunstgras. Vanuit de tuin zijn de garage, nu opgesplitst in 2 bergingen en de schuur met daarin een volière bereikbaar.
Ligging:
Nistelrode is een van de vijf kernen van de gemeente Bernheze, waar in totaal ruim 30.000 inwoners leven. Bernheze kent als zoveel Brabantse gemeenten een rijk verenigingsleven. Sport en cultuur gaan er hand in hand en in Nistelrode en de directe omgeving tref je verschillende sportaccommodaties aan. Er zijn onder andere een voetbal, korfbal- en tennisvereniging en op korte afstand een golfbaan, the Duke. Ook voor een ontspannende fiets- of wandeltocht biedt de directe omgeving met haar natuurgebied De Maashorst talloze mogelijkheden.
Voor het basisonderwijs, kinderopvang en alle boodschappen kan je in Nistelrode terecht - ook een bakker, slager, groenteboer, theater, bibliotheek en groot modewarenhuis zijn aanwezig. Door de ligging van Nistelrode - direct aan de A50 - zijn Eindhoven, Nijmegen en 's-Hertogenbosch binnen een half uur te bereiken.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 435,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,728
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- External storage space
- 48 m²
- Plot size
- 234 m²
- Volume in cubic meters
- 368 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- NISTELRODE C 3655
- Cadastral map
- Area
- 234 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,046x
Viewed
20x
Saved
22-5-2025
On Funda
Neighborhood

Weijen West
Nistelrode- Residents
- 670
- Family with children
- 36%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




