New
Hof van Delftstraat 1-J2631 AG NootdorpNootdorp CentrumWest
€ 550,000 k.k.
- 103 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
UNIEK GELEGEN 3-KAMER APPARTEMENT MET EIGEN PARKEERPLAATS EN RUIM, ZONNIG BALKON MET VRIJ UITZICHT!
In een goed onderhouden appartementencomplex in de groene wijk Plan West ligt dit verrassend ruime 3-kamer appartement op de eerste verdieping met zonnig balkon op het zuidwesten en eigen parkeerplaats. Het kleinschalige complex bestaat uit 3 woonlagen, heeft een lift en een algemene- en privébergingen in de onderbouw. Het appartement is gelegen op een rustige locatie in de gewilde en zeer rustig gelegen woonwijk. De woning is verder uitgevoerd met een lichte woonkamer van 39m2, een open hoekkeuken met inbouwapparatuur, een inpandige bergruimte, 2 slaapkamers, een lichte badkamer en toiletruimte en een aparte wasruimte. Het complex is centraal gelegen op loopafstand van winkelcentrum De Parade en de gezellige dorpskern van Nootdorp (Dorpsstraat) met bibliotheek, cultureel centrum en diverse winkels. Tevens in de nabijheid van (basis-)scholen, openbaar vervoer (RandstadRail naar Rotterdam / Den Haag, NS-Station en busverbindingen), recreatiegebieden "Dobbeplas", "Delftse Hout" en "Balijbos" en uitvalswegen naar de A4, A12 en A13.
Tevens is er een gemeenschappelijke ruimte met keuken en toiletgroep (eventueel te gebruiken voor een familiefeestje) en een gezamenlijke, fraai aangelegde tuin en een jeu de boules baan.
Verkoper aan het woord:
"De meest positieve punten aan deze woning zijn de bijzondere sfeer in het huis, de gezelligheid onder de bewoners en het omzien naar elkaar."
Indeling:
Begane grond:
Entree van het complex met brievenbussen, bellenplateau, centrale hal met toegang tot de lift, trappenhuis en begane grond appartementen.
1e Verdieping:
Gemeenschappelijke hal met meterkasten, lift en trappenhuis.
Entree appartement met garderobe en lichte, volledig betegelde toiletruimte voorzien van zwevend toilet met hoekfonteintje. Aparte was-/stookruimte met opstelplaats voor CV-Combiketel (Nefit 2004), wasmachine, droger en mechanische ventilatie unit. Inpandige bergruimte. Lichte woonkamer van circa 39m2 voorzien van veel lichtinval en kunststof schuifpui naar zonnig balkon op het zuidwesten. Open hoekkeuken voorzien van spoelbak, 4-pits gaskookplaat, RVS - afzuigkap, koel-/vriescombinatie en oven. Naast de keuken ligt de eerste slaapkamer van circa 10m2. Via de ruime hal kom je in de tweede slaapkamer van circa 16m2. Lichte, volledig betegelde badkamer voorzien van ruime inloopdouche met thermostaatkraan, 2e zwevend toilet, handdoekradiator en badkamermeubel met wastafel en spiegel.
Bijzonderheden:
- De maandelijkse bijdrage voor de actieve Vereniging van Eigenaars bedraagt € 176,47
- In 2022 zijn er door de VvE 13 pv zonnepanelen geplaatst, t.b.v. de algemene ruimtes
- Voor het complex ligt de privé parkeerplaats
- Het betreft een seniorenwoning met een minimale leeftijd 55 jaar
- Onder het complex is een ruime algemene fietsenberging en een privéberging
- Het zonnige balkon ligt op het zuidwesten
- Verwarming middels CV-Combiketel (Nefit Ecomline 2004)
- De woning ligt aan de rand van een zeer gewilde woonwijk met vrij uitzicht aan meerdere zijden
- Dak-, muur- en vloerisolatie en geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing (deels HR++)
- Er zal een niet bewoningsclausule opgenomen worden in de koopovereenkomst
- Energielabel A
- Oplevering in overleg, kan snel
Interesse in dit huis? Neem contact met ons op en/of schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.
Is dit niet uw droomwoning? Wij kijken graag met u mee naar een andere woning. Vraag naar ons speciale actietarief bij full-service aankoopbegeleiding.
Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of bij het uitvoeren van de meting.
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,340
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 176.45 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 319 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Ecomline (gas-fired combination boiler from 2004, in ownership)
Cadastral data
- NOOTDORP C 5097
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 10 m² (3.90 metre deep and 2.61 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 176.45 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,013x
Viewed
17x
Saved
5-5-2026
On Funda
Neighborhood

Nootdorp CentrumWest
Nootdorp- Residents
- 2,080
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 4,898
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



