New
De Visserlaan 848072 XJ NunspeetNunspeet-Oost
€ 399,000 k.k.
- 121 m²living area
- 170 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherInstapklare, uitgebouwde tussenwoning met optionele garagebox!
Description
INSTAPKLAAR | UITGEBOUWD AAN DE ACHTERZIJDE | HEERLIJKE VERANDA | ZONNIGE TUIN MET VEEL PRIVACY | ENERGIELABEL A | OPTIONELE GARAGEBOX |
Aan de rustige Visserlaan in Nunspeet staat deze instapklare tussenwoning die meer ruimte biedt dan je op het eerste gezicht zou denken. De straat is breed opgezet en aan de overkant ligt een groen perkje, wat bijdraagt aan het vrije gevoel en de prettige woonomgeving. Dankzij de uitbouw aan de achterzijde, de nette afwerking én de sfeervolle veranda in de achtertuin is dit een verrassend complete gezinswoning. Ideaal voor starters die op zoek zijn naar een fijne woonplek dichtbij het centrum én met volop privacy.
De woning is gebouwd in 1966, maar door de jaren heen goed onderhouden en op diverse punten verbeterd. Zo is de begane grond uitgebouwd, zijn er kunststof openslaande deuren geplaatst, zijn er vier slaapkamers én kun je de woning uitbreiden met een optionele garagebox. Bovendien geniet je aan zowel de voor- als achterzijde van veel privacy. Kortom: een fijne woning met mogelijkheden!
De Visserlaan is een kindvriendelijke straat op korte afstand van het centrum van Nunspeet. Je woont hier op loop- of fietsafstand van diverse scholen, supermarkten, sportverenigingen en het NS-station. Ook de bossen van de Veluwe zijn dichtbij: even het huis uit en je wandelt zo de natuur in. Via de Elburgerweg bereik je binnen enkele minuten de A28 richting Zwolle of Amersfoort.
Indeling:
Begane grond:
Je komt binnen via de nette voortuin en betreedt de hal met meterkast, trapopgang, trapkast en het toilet. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd, wat zorgt voor extra leefruimte in de woonkamer. De zithoek bevindt zich nu aan de tuinzijde, met grote kunststof openslaande deuren naar het terras en zicht op de veranda. Wil je liever aan de voorzijde zitten? Dan is dat eenvoudig te realiseren. De huidige opstelling laat goed zien dat de ruimte flexibel en praktisch in te delen is.
De woonkamer is sfeervol afgewerkt met een houtlook Hongaarsepuntvloer, rustige kleuren op de wanden en een aansluiting voor een pelletkachel. Aan de voorzijde vind je de eethoek met volop ruimte voor een grote tafel. Tussen de woonkamer en de keuken is deels een muur, maar je kunt er ook voor kiezen om hier een volledig open keuken van te maken.
De keuken zelf is uitgevoerd in een hoekopstelling met lichte fronten en donker werkblad, en beschikt over diverse inbouwapparatuur. Aansluitend vind je de praktische bijkeuken met kastenwand en de aansluitingen voor wasmachine en droger. Hier is ook toegang tot de tuin en een ruime bergkast.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers gesitueerd, waarvan twee ruime kamers aan de voor- en achterzijde, en een derde kamer die ideaal is als werkplek of kinderkamer. Twee van de slaapkamers zijn voorzien van vaste kasten. De badkamer beschikt over een ligbad, aparte douche en wastafel. Daarnaast is er een separate toiletruimte op de overloop.
Tweede verdieping:
De vaste trap brengt je naar de tweede verdieping waar je beschikt over een ruime voorzolder met logeermogelijkheid en daarnaast één volwaardige slaapkamer. De grote dakkapel met verhoogde nok aan de achterzijde zorgt hier voor extra ruimte en daglicht. Ideaal dus als extra slaapkamer, werkplek of hobbyruimte. Zowel de voorzolder als de slaapkamer zijn voorzien van knieschotten en vaste bergruimte.
Buitenruimte:
De voortuin is sfeervol ingericht met een haag die het zicht naar binnen ontneemt, waardoor je hier verrassend veel privacy hebt. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met kunstgras en terrastegels. De absolute blikvanger is de grote veranda met glazen schuifpanelen: een plek waar je het hele jaar door buiten kunt zitten, eten of ontspannen. De veranda is verbonden met de berging, ideaal voor tuinspullen. Mocht je hier te weinig ruimte bij hebben? Dan is wellicht de garage voor jou een interessante optie. Achterin bevindt zich een achterom. De optionele garagebox ligt in de directe nabijheid.
Kenmerken:
- Bouwjaar: 1966
- Perceeloppervlakte: 156 m²
- Gebruiksoppervlakte woning: 121 m²
- Inhoud woning: 518 m³
- Externe bergruimte: 34 m²
- Verwarming middels CV-combiketel (Intergas, 2011)
- Voorzien van dak-, gedeeltelijk gevel- en vloerisolatie en thermische beglazing
- Energielabel A, geldig tot 08-12-2035
- 12 zonnepanelen
- Mogelijkheid tot bijkopen van een garage
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,298
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 121 m²
- External storage space
- 34 m²
- Plot size
- 170 m²
- Volume in cubic meters
- 518 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- NUNSPEET D 923
- Cadastral map
- Area
- 156 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NUNSPEET D 2336
- Cadastral map
- Area
- 14 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 48 m² (8.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 1 car
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,267x
Viewed
16x
Saved
2-1-2026
On Funda
Neighborhood

Nunspeet-Oost
Nunspeet- Residents
- 9,095
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 4,165
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



