Sold
Koningshof 181713 BJ ObdamNijenburglaan en omgeving
€ 400,000 k.k.
- 116 m²living area
- 139 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 1, 2025
- Date of sale
- September 17, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Opgelet! De grootste en uniekste woning van de Koningshof staat te koop! Pak deze kans!
Deze uitgebouwde en als enige ook nog opgebouwde TUSSENWONING (116m²/397m³) heeft alles wat je in een moderne woning zoekt! Een super lichte uitgebouwde woonkamer met een schuifpui naar de tuin op het zuiden, een zwarte luxe keuken, een luxe badkamer en vier prima slaapkamers met een vaste trap naar de tweede verdieping.
Wat een heerlijk licht en ruim huis! Nog niet overtuigd? Kom zelf binnen kijken, je bent welkom!!
Begane grond:
Entree, hal, luxe toilet met wandcloset en fontein, meterkast en trapopgang. De woonkamer (39m²) is heerlijk licht dankzij de grote schuifpui. Op de vloer ligt PVC voorzien van comfortabele vloerverwarming en de wanden zijn gestuct. In de trapkast heb je voldoende bergruimte.
De keuken is aan de straatzijde in een U-opstelling geplaatst in een zwarte kleurstelling. De keuken is voorzien van een 4-zone inductie kookplaat, een afzuigkap, een combioven, een vaatwasser en een koelkast met vriesvak.
1e Verdieping:
Overloop met badkamer (7m²) en drie slaapkamers (7,5m², 8,5m² en 12m²). De slaapkamers hebben tapijt op de vloer en sauswerk, behang en stucwerk aan de wanden. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een dakkapel en de kamers aan de tuinzijde zijn voorzien van een Velux dakraam. De grootste slaapkamer heeft een inloopkast, de andere kamer heeft een kast onder de trap.
De badkamer is luxe en compleet ingericht. De indeling is slim met onder de schuine kap een ligbad, verder een dubbel wastafelmeubel, een tweede toilet met wandcloset, een douche met glazen wand, een drain en een hand-/ en regendouche.
2e Verdieping:
Vaste trap naar de zolderkamer met de wasmachine en de droger aansluiting, ook hier twee dakramen en een ruime bergkast met de WTW installatie en de CV-ketel.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 2002;
- Energielabel: A;
- De tuin is gelegen op het zuiden en voorzien van straatwerk, een gazon, zonwering aan de gevel, een achterom en een royale Red Cedar berging;
- Bijna alle meubels zijn ter overname;
- Door de ideale zonligging profiteer je hier van een laag gasverbruik;
- Parkeren in de straat;
- Uitstekende ligging nabij de waterberging;
- Obdam beschikt over een eigen treinstation;
- Verder vind je in Obdam voorzieningen zoals een tweetal basisscholen waarvan één aan de andere kant van de weg, diverse kinderopvangcentra, supermarkten, verswinkels, een bibliotheek en een buiten zwembad. Ook kent Obdam een rijk verenigingsleven met vele sportverenigingen (voetbal, atletiek, handbal, tennis etc.), een toneelvereniging en jeugdwerk.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van lokale en regionale NVM-aankoopmakelaars vindt u ook op Funda. NVM Zeker weten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,448
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 139 m²
- Volume in cubic meters
- 397 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, outdoor awning, skylight, optical fibre, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- OBDAM E 1395
- Cadastral map
- Area
- 139 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 67 m² (12.00 metre deep and 5.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,545x
Viewed
68x
Saved
1-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




