Zeisterweg 753984 NK OdijkOdijk
€ 590,000 k.k.
- 119 m²living area
- 189 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Instapklare hoekwoning met drie slaapkamers en energielabel B!
Op een rustige locatie in Odijk staat deze uitstekend afgewerkte hoekwoning met drie slaapkamers en een zonnige, strak aangelegde tuin. De woning is de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd en kan zonder noemenswaardige investeringen direct worden betrokken.
De woning is gelegen in het gezellige dorp Odijk, op korte afstand van Utrecht (Science Park). Voorzieningen zoals winkels, scholen, speeltuinen en sportaccommodaties bevinden zich op loop- en fietsafstand. Zeist en Bunnik (beide met NS-station), evenals Driebergen en Doorn met een ruim aanbod aan middelbare scholen, zijn goed per fiets bereikbaar. Odijk ligt aan de Kromme Rijn en wordt omringd door prachtige natuur met volop wandel- en fietsroutes. Daarnaast is de oprit naar de A12 op slechts twee kilometer afstand gelegen.
Indeling
Begane grond: Entree, hal met trapopgang, trapkast met meterkast en een moderne toiletruimte. Via een glazen deur bereikt u de woonkamer. De begane grond is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd, waardoor een royale woonkeuken is ontstaan met openslaande deuren naar de achtertuin. De moderne keuken is voorzien van een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, combioven en koelkast. Aan het kookeiland bevindt zich een gezellige (ontbijt)bar. Het zitgedeelte is aan de voorzijde van de woning gesitueerd. De wanden en plafonds zijn strak gestuukt en de fraaie plavuizenvloer is voorzien van comfortabele vloerverwarming.
Tuin: De zonnige achtertuin is gelegen op het zuidwesten en biedt volop zon. De tuin is grotendeels bestraat en voorzien van een stukje kunstgras. Aan beide zijden is recent een moderne, strakke schutting geplaatst. Achterin de tuin bevinden zich een stenen schuur en een aangrenzend tuinkamer. De tuinkamer is uitgerust met een buitenkeuken en kan worden afgesloten met glazen schuifdeuren, ideaal voor elk seizoen.
Eerste verdieping: Oorspronkelijk bestond deze verdieping uit drie slaapkamers en een badkamer. Eén van de slaapkamers aan de achterzijde is omgebouwd tot een zeer ruime en luxe badkamer met ligbad, toilet, dubbel wastafelmeubel en een royale inloopdouche met twee douchekoppen. De oorspronkelijke badkamer is nog aanwezig en kan dienen als tweede badkamer, wasruimte of inloopkast.
Tweede verdieping: Open zolderverdieping met vaste kast voor de opstelling van de cv-ketel. Aan de achterzijde is reeds een dakkapel geplaatst, wat zorgt voor extra ruimte en licht.
Pluspunten:
- Instapklare hoekwoning met energielabel B;
- Betonnen begane grondvloer met vloerverwarming en isolatie;
- Glad gestuukte wanden en plafonds op de begane grond en eerste verdieping;
- Airconditioning in de ouderslaapkamer;
- Vier zonnepanelen aanwezig;
- Kunststof kozijnen op de eerste verdieping en bij de dakkapel;
- Volledig voorzien van HR++ beglazing;
- Strak aangelegde, zonnige tuin met tuinkamer en buitenkeuken;
- Gevels gereinigd en opnieuw gevoegd;
- Vergunning aanwezig voor een dakkapel aan de voorzijde (plaatsing door verkoper bespreekbaar);
- Achter de woning bevindt zich een kleinschalig bedrijventerrein met enkele bedrijfsruimtes.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 590,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,958
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 119 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 189 m²
- Volume in cubic meters
- 418 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, washstand, shower, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR CW5 (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ODIJK A 2498
- Cadastral map
- Area
- 189 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 57 m² (9.00 metre deep and 6.38 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,549x
Viewed
71x
Saved
14-1-2026
On Funda
Neighborhood

Odijk
Odijk- Residents
- 5,475
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,657
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





