Sold
Middenpeelweg 45409 TM OdiliapeelBuitengebied-Odiliapeel
€ 895,000 k.k.
- 203 m²living area
- 4,180 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 2, 2025
- Date of sale
- July 17, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
VRIJSTAANDE (SEMI)BUNGALOW IN ODILIAPEEL – ROYAAL, RUSTIEK EN LEVENSLOOPBESTENDIG
Welkom bij Middenpeelweg 4 in Odiliapeel – een woning waar je direct het gevoel krijgt dat je thuis bent. Deze vrijstaande bungalow ademt ruimte en comfort – en biedt alles voor wie levensloopbestendig én royaal wil wonen. Of je nu droomt van een huis met plek voor je (samengestelde) gezin, hobby's of werkruimte, hier voel je je meteen thuis.
Met maar liefst vijf slaapkamers, een dubbele garage, een riant bijgebouw, vloerverwarming én een heerlijke tuin rondom, vormt deze woning een zeldzame combinatie van comfort en praktisch gemak. De bossen, dorpskern en het vakantiepark De Bergen in Wanroij zijn op korte afstand: je woont buitenaf, maar nooit afgezonderd.
HIGHLIGHTS VAN DE WONING
• 203 m² gebruiksoppervlakte wonen.
• Woonkamer met fraaie schouw voorzien van houthaard.
• Deels open keuken met eenvoudige keukeninrichting.
• Vijf slaapkamers, waarvan 3 op de begane grond.
• Badkamer gelegen op de begane grond.
• Levensloopbestendig.
• Zowel de hal, de woonkamer, de keuken als de badkamer is voorzien van vloerverwarming.
• De woning is volledig geïsoleerd (de garage is niet voorzien van vloerisolatie) en voorzien van dubbel glas.
• Aanpandige dubbele garage met verwarming en een bergzolder.
• Royaal bijgebouw
• Royaal perceel met tuin rondom, overkapping aan de achtergevel en een eigen oprit.
• Energielabel C.
• Landelijk gelegen, op korte afstand van bos, bosgebied, dorpskern en vakantiepark De Bergen in Wanroij.
BEGANE GROND – COMFORT & FUNCTIONALITEIT IN ÉÉN
Je stapt binnen in een royale hal die direct uitnodigt om verder te ontdekken. De vloerverwarming kruipt behaaglijk onder je voeten, en die warmte voel je nagenoeg overal: in de hal, woonkamer, keuken én de badkamer. De woonkamer is sfeervol en gezellig, met een knusse houthaard als middelpunt. Hier plof je na een drukke dag lekker neer op de bank, terwijl je uitkijkt over de groene tuin. De openslaande tuindeuren toegang geven tot het overdekt terras.
Aansluitend vind je de deels open keuken, eenvoudig van opzet maar met potentie om er jouw droomkeuken van te maken. De openslaande tuindeuren brengen je eveneens naar het overdekte terras waar je onder de royale overkapping eindeloos kunt tafelen – ook als het weer wat minder meewerkt. Hoor de vogels fluiten, voel de frisse buitenlucht op je huid: hier beleef je elk seizoen ten volle.
De begane grond telt drie slaapkamers, waaronder een ouderslaapkamer met inloopkast – een luxe waar je iedere ochtend weer van geniet. De badkamer is ruim opgezet en uitgerust met een ligbad, douchecabine, wastafelmeubel én een wasmachineaansluiting. Alles gelijkvloers, alles doordacht.
VERDIEPING – RUIMTE TE OVER
Via de vaste trap in de hal bereik je de verdieping. Hier kom je op een royale overloop met handige bergruimte en de opstelling van de combiketel en de unit van de mechanische ventilatie. Verder vind je hier nog twee ruime slaapkamers, perfect voor logees, puberkinderen, een kantoor aan huis of gewoon lekker veel hobbyruimte.
BUITEN – EEN OASE VAN GROEN EN RUIMTE
De tuin rondom is een feestje voor alle zintuigen. Het gras onder je blote voeten, de geur van vers gemaaid gras, het geluid van wind door de bomen – dit is buiten wonen zoals je het je voorstelt. En dat alles op een royaal perceel met volop zon en schaduwplekken.
Het bijgebouw is echt een grote troef van deze woning. Niet zomaar een schuurtje, maar een royaal gebouw dat voorzien is van gevel- en vloerisolatie. Extra fijn: er is een afvoer en aansluiting ten behoeve van de riolering, waardoor het bijgebouw eenvoudig geschikt te maken is voor sanitaire voorzieningen of zelfs een kleine zelfstandige unit. De bergzolder maakt het plaatje compleet – ideaal voor seizoensspullen of extra opslag.
Of je nu aan huis werkt, graag klust of opslag nodig hebt – dit bijgebouw maakt het mogelijk.
De aanpandige dubbele garage maakt het plaatje compleet. Verwarmd, twee sectionaaldeuren, een tuindeur én een vaste trap naar de bergzolder: ruimte en gemak in overvloed. En parkeren? Dat doe je gewoon op je eigen oprit.
ENERGIE & DUURZAAMHEID
De woning is volledig geïsoleerd, voorzien van dubbel glas en heeft energielabel C – een fijne basis die eenvoudig verder te verduurzamen is.
LANDELIJK WONEN MET ALLE VOORZIENINGEN DICHTBIJ
Landelijk gelegen : midden in het groene buitengebied van Odiliapeel. Hier geniet je van de ruimte en natuur. De dorpskern en de bossen zijn op korte afstand, net als het gezellige vakantiepark De Bergen in Wanroij. Toch zijn Uden en omliggende dorpen binnen handbereik voor al je dagelijkse boodschappen, scholen en andere voorzieningen.
WIL JIJ DIT UNIEKE HUIS ALS EERSTE BEZICHTIGEN?
De Middenpeelweg 4 is geen standaardwoning. Dit is een plek waar je de ruimte hebt om te leven, te groeien, te ontspannen en te genieten. Of je nu jong bent en groot denkt, of juist op zoek bent naar een comfortabele plek voor de toekomst: deze bungalow heeft het allemaal.
Nieuwsgierig geworden? Bel of mail ons en plan een bezichtiging. We laten je dit bijzondere plekje graag met eigen ogen ervaren.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 895,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,409
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 203 m²
- Other space inside the building
- 86 m²
- Exterior space attached to the building
- 195 m²
- External storage space
- 90 m²
- Plot size
- 4,180 m²
- Volume in cubic meters
- 1,028 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 1996, in ownership)
Cadastral data
- UDEN D 3428
- Cadastral map
- Area
- 4,180 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, outside the built-up area and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Loft and electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Loft, electricity and heating
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,916x
Viewed
55x
Saved
2-7-2025
On Funda
Neighborhood

Buitengebied-Odiliapeel
Odiliapeel- Residents
- 630
- Family with children
- 46%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




