Sold
Erasmuslaan 552343 JW OegstgeestHaaswijk-Oost
€ 700,000 k.k.
- 140 m²living area
- 268 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- April 12, 2025
- Date of sale
- May 12, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Bent u op zoek naar een goed onderhouden tussenwoning in Oegstgeest met prachtig vrij uitzicht over het water? Dan is Erasmuslaan 55 zeker een bezichtiging waard. Deze woning biedt onder andere een ruime woonkamer met vide, een open keuken, drie volwaardige slaapkamers, een eigen garage en een zonnige tuin op het westen.
De woning is gelegen aan de rand van de kindvriendelijke woonwijk Haaswijk, met aan de voorzijde een schitterend uitzicht over het vaarwater van de Haarlemmertrekvaart. Deze rustige wijk biedt een prettige woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik. Scholen, speeltuinen en openbaar vervoer bevinden zich op loopafstand. Binnen tien minuten fietsen bereikt u winkelcentrum Lange Voort, de gezellige Kempenaerstraat en diverse sportverenigingen.
De woning ligt bovendien gunstig ten opzichte van de A44, waardoor steden als Leiden, Den Haag, Schiphol en Amsterdam snel bereikbaar zijn. Dankzij meerdere buslijnen is er een uitstekende verbinding met omliggende steden en dorpen.
Nieuwsgierig geworden? Bel ons snel om een bezichtiging in te plannen!
De indeling is als volgt:
Begane grond
Bij binnenkomst betreedt u de hal met toilet, meterkast en trapopgang. Vanuit de hal komt u in de lichte en ruime woonkamer, die dankzij grote raampartijen veel daglicht ontvangt. De open haard zorgt voor extra sfeer. De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een stoomoven, magnetronoven, kokend waterkraan, gasfornuis, afzuigkap, Amerikaanse koelkast, vaatwasser en voldoende opbergruimte.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers. Eén van de kamers beschikt over airconditioning en een andere heeft toegang tot een zonnig balkon. Via de overloop bereikt u het inpandige balkon met dakraam, dat multifunctioneel gebruikt kan worden, bijvoorbeeld als werk- of speelruimte. De badkamer is compleet uitgerust met een ligbad, aparte douche, toilet, wastafel en handdoekradiator.
Via deze verdieping is ook de vliering te bereiken met extra veel bergruimte.
De zonnige tuin op het westen is bereikbaar via de schuifpui in de woonkamer of via de garage. De tuin is deels betegeld en deels groen aangelegd, met een houten overkapping achterin. De ruime garage biedt veel opbergruimte en heeft een eigen oprit aan de voorzijde van de woning.
Bijzonderheden:
Eigen oprit
Ruime garage
Zonnige tuin op het westen
Drie slaapkamers
Vrij uitzicht aan de achterzijde, aan de voorzijde vrij uitzicht over het water
De steigers tegenover de woning zijn te huur en via het vaarwater bereikbaar vanaf de Kaag
Gelegen in kindvriendelijke wijk
Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door ons kantoor geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Gebruiksoppervlakte wonen: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 700,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 268 m²
- Volume in cubic meters
- 596 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and bath
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, TV via cable, solar collectors, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- OEGSTGEEST A 1398
- Cadastral map
- Area
- 268 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 112 m² (14.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,550x
Viewed
74x
Saved
12-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




