New
Rembrandt van Rijnlaan 62343 SV OegstgeestSchildersbuurt
€ 825,000 k.k.
- 143 m²living area
- 166 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Description
‘Verrassend ruime familiewoning met 5 slaapkamers, een grote garage, achtertuin op het Zuiden en een fijne sfeer’
Aan de Rembrandt van Rijnlaan in Oegstgeest staat deze karaktervolle eengezinswoning met 151 m² woonoppervlak. Een huis dat opvalt door de maatvoering, prettige lichtinval en de logische indeling. Gebouwd in 1968 en door de jaren heen met liefde bewoond, biedt deze woning een stevige basis voor wie ruimte zoekt én de vrijheid wil om het geheel naar eigen smaak te verfijnen. Met vijf volwaardige slaapkamers, een fijne tuin, een grote garage en een rustige ligging in een van de meest populaire woonomgevingen van Oegstgeest is dit een huis dat zich moeiteloos aanpast aan verschillende woonwensen.
INDELING
Begane grond:
Via de voortuin, die groen is en privacy biedt, volgt de lange, ruime hal met de meterkast, een toilet met fonteintje en de trapopgang. Vanuit hier stap je ook de woonkamer in, waar de ramen aan beide zijden zorgen voor licht van voor naar achter. Aan de voorzijde is plek voor een ruime zithoek, terwijl de achterzijde zich uitstekend leent voor een grote eettafel met zicht op de tuin en de keuken. Deze bevindt zich aan aangrenzend met een directe toegang naar de tuin. De indeling biedt ruimte voor modernisering naar eigen wens. In de huidige opstelling is er een inductiekookplaat, een afzuigkap, oven en een koelvriescombinatie. De diepe achtertuin is in de mooie maanden een waar verlengstuk van de woonruimte. Dankzij de gunstige ligging op het Zuiden is er vrijwel de hele dag zon, terwijl er ook voldoende schaduwplekken zijn te creëren. De tuin biedt privacy en is groot genoeg voor meerdere zitplekken, een speelhoek en een groene invulling. Achterin bevindt zich een praktische overkapping voor vuilcontainers en een ruime, stenen berging voor fietsen en (tuin)gereedschap. De tuin beschikt over een achteruitgang naar een rustig plein met garageboxen, waar zich tevens een ruime garage bevindt.
Eerste etage:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed formaat slaapkamers die, door de logische indeling, profiteren van veel licht. Het zorgt voor een lichte en open sfeer. De hoofdslaapkamer ligt aan de achterzijde en biedt voldoende ruimte voor een groot bed en kledingkasten. Ook heeft deze kamer een wastafel en toegang tot het achtergelegen balkon met uitzicht op de tuin. De tweede grote slaapkamer is van een soortgelijke afmeting, beschikt ook over een balkon, inbouwkasten én heeft een wastafel. De derde, kleinste kamer is ideaal als kinder-, werk- of kleedkamer. De badkamer ligt aan de voorzijde op de verdieping en is functioneel ingericht met een ligbad met douchegelegenheid en een wastafel met opbergmeubel. Ook hier geldt dat modernisering mogelijk is, waarbij de ruimte voldoende potentie biedt voor een eigentijdse invulling. Op de overloop is een keurig toilet.
Tweede etage:
De tweede verdieping is opvallend ruim en praktisch ingedeeld. Dankzij de dakkapel aan de achterzijde is hier extra stahoogte en licht ontstaan wat de verdieping meer dan volwaardig maakt. Hier bevinden zich nog eens twee kamers, beide goed bruikbaar als slaapkamer, werkkamer of een combinatie daarvan. Daarnaast is er een aparte wasruimte, praktisch gepositioneerd en verrassend groot. Naast de aansluiting voor wasmachine en droger beschikt deze ruimte over een wastafel en opbergruimte. Voor wie verder wil optimaliseren: deze ruimte biedt concrete mogelijkheden om een tweede badkamer te realiseren, wat de woning nog flexibeler maakt in gebruik.
OMGEVING
Wonen in de Schildersbuurt van Oegstgeest betekent wonen in een van de meest geliefde woonomgevingen van Oegstgeest. Een wijk met een groen karakter een gemoedelijke en prettige sfeer. Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar winkelcentrum Lange Voort. Iets verderop ligt De Kempenaerstraat, een sfeervolle winkelstraat met een gevarieerd aanbod aan speciaalzaken, boetieks en verswinkels. Hier kun je meer kopen dan alleen de dagelijkse boodschappen. Ook op sportief vlak is dit een fijne omgeving. In de nabijheid vind je diverse sportverenigingen, waaronder een tennis-, hockey- en voetbalclub, evenals een zwembad. Voor gezinnen is dit dan ook een bijzonder fijne plek met meerdere basisscholen, kinderopvanglocaties en speeltuinen op korte afstand. Leiden ligt bovendien op nog geen kwartier fietsen en biedt alles wat je van een historische stad mag verwachten: horeca, cultuur, musea en een breed winkelaanbod. Ook Leiden Centraal Station is snel bereikbaar per fiets. De ligging ten opzichte van uitvalswegen zoals de A44 en N434 is gunstig, waardoor steden als Den Haag, Amsterdam, Utrecht en Schiphol goed bereikbaar zijn. En wie de drukte wil ontvluchten, fietst in korte tijd naar het strand van Katwijk of Noordwijk.
Bijzonderheden:
* Gelegen in de geliefde Schildersbuurt in Oegstgeest
* Royale eengezinswoning uit 1968 met een woonoppervlakte van 151 m²
* Perceeloppervlakte 145 m²
* Energielabel B
* Praktische indeling met in totaal 5 slaapkamers
* Aparte wasruimte op de tweede etage
* Mogelijkheid tot realiseren van een tweede badkamer
* Diepe achtertuin met goede zonligging en privacy
* Ruime schuur in de achtertuin
* Aparte garagebox
* Op loopafstand van winkelcentrum Lange Voort en De Kempenaerstraat
* Nabij scholen, kinderopvang en sportfaciliteiten
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 825,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,769
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 27 m²
- Plot size
- 166 m²
- Volume in cubic meters
- 478 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline HRC 30/CWS II 2019 (2019, in ownership)
Cadastral data
- OEGSTGEEST C 6042
- Cadastral map
- Area
- 145 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OEGSTGEEST C 6068
- Cadastral map
- Area
- 21 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 60 m² (10.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
717x
Viewed
17x
Saved
29-4-2026
On Funda
Neighborhood

Schildersbuurt
Oegstgeest- Residents
- 1,530
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 4,520
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



