Zilverschoon 2427577 CD OldenzaalDe Essen
€ 350,000 k.k.
- 116 m²living area
- 107 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
"Op zoek naar een ruime gezinswoning op een fijne, rustige plek met alle voorzieningen dichtbij? Deze verrassend ruime tussenwoning in de populaire woonwijk De Essen combineert ruimte, licht en comfort met een groene ligging.
De woning ligt aan een autoluw en kindvriendelijk stukje Oldenzaal, met prachtige boompartijen voor de deur. Scholen, speelvelden, sportvoorzieningen, winkels en het gezellige centrum liggen allemaal op korte afstand. Je woont hier rustig, maar zeker niet afgelegen.
Binnen valt direct de ruime en lichte woonkamer op. Dankzij de grote glazen achterwand aan de tuinzijde komt er veel daglicht binnen en ontstaat er een open, prettige leefruimte. De woonkamer, eethoek en open keuken lopen mooi in elkaar over, waardoor het geheel ruimtelijk en gezellig aanvoelt. De moderne keuken is compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur en biedt bovendien een leuk uitzicht over het rustige plein aan de voorzijde.
Vanuit de woonkamer stap je zo de zonnige achtertuin op het zuidwesten in. Door de gunstige ligging kun je hier tot in de avond van de zon genieten. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd, beschikt over een vrijstaande stenen berging en heeft een praktische achterom.
Een extra pluspunt is de strook grond achter de woning, die tot het kavel behoort. Dit geeft net wat meer gebruiksmogelijkheden dan je bij veel tussenwoningen ziet. Een vorige eigenaar had hier bijvoorbeeld een berging voor een vouwwagen staan.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, waarvan één met eigen wastafel. Ook vind je hier de nette badkamer met douche, toilet en dubbele wastafel.
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevindt zich een volwaardige derde slaapkamer met dakkapel. Daarnaast is er een aparte was-/cv-ruimte, waardoor ook deze verdieping praktisch en goed benutbaar is.
Kenmerken van deze woning;
- Bouwjaar 1980
- Woonoppervlakte 117 m²
- Perceeloppervlakte 107 m²
- Inhoud 402 m³
- 2025 dubbelglas en kunstofkozijnen geplaatst;
- Energielabel C (tot 2030)
- CV- Ketel maart 2020
Waarom deze woning jouw aandacht verdient:
- Gelegen in de geliefde, kindvriendelijke wijk De Essen;
- Vrij uitzicht aan een groen fietspad;
- Drie ruime slaapkamers;
- Luxe en complete keuken met inbouwapparatuur;
- Lichte woonkamer met grote glazen achterwand;
- Zonnige tuin op het zuidwesten;
- Rustig plein met volop parkeergelegenheid;
- Scholen, speelvelden en winkelcentrum op loopafstand.
Deze woning biedt met circa 116/117 m² woonoppervlakte opvallend veel leefruimte op een rustige, groene en kindvriendelijke locatie. Een fijne gezinswoning waar comfort, ruimte en bereikbaarheid mooi samenkomen."
“Clausules in de koopovereenkomst”
- in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen;
- er zal een ouderdomsclausule in de koopakte worden opgenomen;
- ten tijde van de bouw casu quo renovatie van het verkochte is er asbesthoudend materiaal zijn verwerkt. Koper vrijwaart verkoper voor de mogelijk aanwezigheid hiervan;
Interesse in dit huis? Bel of mail met Leverink+Assen Resultaatmakelaars, of schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda.
*Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,017
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- CH boiler
- Kombi Kompak HRE 28/24A (gas-fired from 2022, in ownership)
Cadastral data
- OLDENZAAL K 3078
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 50 m² (0.10 metre deep and 0.05 metre wide)
Popularity
891x
Viewed
9x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Essen
Oldenzaal- Residents
- 4,445
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 3,267
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.