Koesteeg 2-C7731 BA OmmenKern Ommen - Zuid - ten noorden v spoor
€ 485,000 k.k.
- 107 m²living area
- 48 m²plot size
- 3bedrooms
- A+++energy label
Description
UNIEK aanbod op prachtige verscholen plek aan de zuidzijde van Ommen, tegen het centrum aan, op loopafstand van het NS Station en de prachtige bossen van Landgoed Het Lear. Daar tref je deze onlangs getransformeerde Stadswoningen aan met een energielabel A+++ !
De Koesteeg is een prachtige laan met oude bomen, vanaf de brug over de Vecht loop je via de Koesteeg naar het hertenkamp met aansluitend het landgoed. Een idyllische plek waar in je jaren zestig een PTT centrale is gebouwd toen de telefonie in opkomst was. op het moment dat dit gebouw zijn oorspronkelijke functie verloor was er een uitgelezen kans voor een grondige transformatie, en deze is nu gereed en staat klaar voor de nieuwe bewoners!
Het terrein ligt verscholen en is bereikbaar via een lange inrit, vervolgens kom je op het gezamenlijk terrein waar iedere eigenaar over 2 parkeerplaatsen beschikt en een berging van 7,5 m². Het gehele terrein is opnieuw ingericht, voorzien van verlichting voor de donkere dagen, nieuw hekwerk dat grotendeels voorzien is van Hedera beplanting zodat alles straks geheel past binnen het bosrijke gedeelte.
De woning is echt bijzonder, een veel gebruikte term echter is er weinig vergelijk met deze eigentijdse woning, er zijn eigenlijk vier woonlagen, voor een goed overzicht bestudeer dan ook de plattegronden, dit geeft een duidelijk beeld. We nemen je mee….,
De primaire woonlaag ligt ruim een meter boven maaiveld, vandaar dat je via een gezamenlijke balustrade de voordeuren (dubbel deur) benaderd, via de entree is er een toilet (casco), meterkast en aansluitend toegang tot het leefgedeelte, in het lagere gedeelte de plaats voor de keukenopstelling en vervolgens de woonkamer van ca 4,5 meter hoog! En dan komt de verrassing, via een vouwkozijn die over de gehele breedte open kan kom je op het ruime balkon van ca 11 m² die dus naadloos aansluit aan de woonkamer, daarnaast is het balkon gelegen op het Zuiden waar prachtige zonsondergangen vanuit de luie bank een belevenis zal zijn.
Boven de entree en de keuken is een tussenverdieping, een entresol, deze kan uitstekend dienst doen als kantoor aan huis, een tv / multi media ruimte of een gastenkamer.
Hierboven is dan een derde slaapkamer!
Vanuit de eerder genoemde hal gaat er een vaste trap naar het souterrain, doordat deze boven het maaiveld uitsteekt heb je wel voldoende daglicht maar blijft het in de warme zomers heerlijk koel. Hier zijn twee slaapkamers waarvan 1 met voldoende ruimte voor een vaste kast, er is een badkamer (casco) met ruimte voor een grote douchehoek, een dubbele wastafel en een tweede toilet. Ook is er een berging waar de witgoedaansluitingen geplaatst kunnen worden, tevens enkele andere bergruimten waar de techniek grotendeels is geplaatst.
De foto's kunnen deels afwijken omddat er ook foto's van de naastgelegen woningen zijn gebruikt, tevens zijn er voorbeelden voor de keuken en sanitair hebben doordat we enkel foto’s toegevoegd van de reeds verkochte woning Koesteeg 2b, dit geeft een waar getrouw beeld hoe het kan worden.
Bijzonderheden:
- Energielabel A +++
- Warmtepomp met grote boiler, zowel verwarmen als koelen
- Vloerverarming & koeling in het souterrain en 1e woonlaag
- Aluminium kozijnen, geen schilderwerk!
- 10 eigen zonnepanelen met optimizers
- 2 parkeerplekken per woning
- Bij 1 van de 2 parkeerplekken ligt een kabel voor eventuele laadpaal (op eigen meter)
- Berging met eigen elektriciteit aansluiting
- 1/4 eigendom in het mandelig eigendom (kadastraal Ambt-Ommen, sectie F, nummer 5202)
En er is nog veel meer, de plaatjes vertellen het nodige en de overige belangrijke zaken vertellen tijdens een bezichtiging.
Indien je in aanmerking wil komen voor een bezichtiging dan verzoeken wij dit kenbaar te maken via een bezichtigingsaanvraag via Funda of rechtstreeks een mail te sturen naar ons kantoor.
We nemen dan zelf contact met je op voor het maken van een afspraak en het doornemen van het verkoopproces.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,533
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 48 m²
- Volume in cubic meters
- 424 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Partial floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- AMMBT-OMMEN F 5198
- Cadastral map
- Area
- 48 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- AMBT-OMMEN F 5202
- Cadastral map
- Area
- 682 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, in wooded surroundings and in centre
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 11 m² (2.50 metre deep and 4.31 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
10,533x
Viewed
71x
Saved
18-2-2026
On Funda
Neighborhood

Kern Ommen - Zuid - ten noorden v spoor
Ommen- Residents
- 450
- Family with children
- 20%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



