Sold
Driewege 44388 GZ Oost-SouburgZeewijksingel
€ 819,900 k.k.
- 202 m²living area
- 2,920 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 1, 2025
- Date of sale
- October 27, 2025
- Term
- 6½ month
Description
Luxe villa direct instapklaar!
Droom je van de luxe van een nieuwbouwwoning, maar wil je niet wachten? Dan is dit je kans! Deze prachtige, in 2020/2021 gebouwde villa ligt verscholen aan de Driewege in Oost-Souburg en is een verborgen parel. Hier komen rust, ruimte en privacy samen op een riant perceel van maar liefst 3.010 m² eigen grond. De woning is volledig uitgerust met moderne, energiezuinige voorzieningen en biedt talloze mogelijkheden.
Er is een ruime vrijstaand berging, dankzij de hoogwaardige bouw en isolatie is deze eenvoudig te transformeren tot bijvoorbeeld een tuinhuis, kantoor, praktijkruimte of atelier. Voor de paardenliefhebber kan deze eenvoudig als stal gebruikt gaan worden inclusief een hooizolder.
De royale woonkamer met erker profiteert van een uitstekende lichtinval. Door de vele raampartijen en openslaande deuren vloeien binnen en buiten moeiteloos in elkaar over. Er is een extra kamer die gebruikt kan worden als thuiswerkplek, hobby ruimte of slaapkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, walk-in-closet en een luxe badkamer. Extra bergruimte vind je op de vliering en in de inpandige garage.
Duurzaamheid staat bij deze woning centraal. De warmtepomp, 40 zonnepanelen, vloerverwarming en isolatie zorgen voor een zeer laag energieverbruik en een aangenaam woonklimaat.
De indeling van de villa is als volgt:
Begane grond:
Bij binnenkomst in de riante hal ervaar je direct het gevoel van ruimte, mede dankzij de vide en de openslaande deuren naar de woonkamer. Aan de linkerkant bevinden zich de garderobe, het toilet en de meterkast, terwijl de trapopgang naar de eerste verdieping zich aan de rechterzijde bevindt. Ook de toegang naar de kamer bevindt zich hier.
De woonkamer wordt gekenmerkt door een sfeervolle erker, grote raampartijen en haard, waardoor het daglicht prachtig binnenvalt. Via openslaande deuren is de keuken bereikbaar. Kies je ervoor om deze open te houden, dan ontstaat er een open verbinding met de living; sluit je ze, dan creëer je een aparte leefkeuken.
De luxe keuken is voorzien van een stijlvol stenen blad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een Falcon fornuis met inductiekookplaat en twee ovens, een AEG-vaatwasser, combi-oven/magnetron, koffiezetapparaat, koelkast en vriezer. Het spoeleiland biedt veel werkruimte en een prachtig uitzicht op de tuin.
Vanuit de keuken leiden openslaande deuren naar de overdekte veranda, een ideale plek om lange zomeravonden te genieten of in de winter te barbecueën onder de warmtelampen.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een extra vierde kamer, perfect als kantoor, atelier of extra slaapkamer. Daarnaast is er een bijkeuken, die tevens fungeert als technische ruimte met de opstelling van de warmtepomp en aansluitingen voor de wasmachine en droger. De inpandige garage is voorzien van vloerverwarming en biedt, net als de bijkeuken, direct toegang tot de tuin.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping bereik je via een klassieke houten trap. De royale overloop, voorzien van dakkapel, biedt een prachtig uitzicht over het voorgelegen perceel.
Hier bevinden zich drie ruime slaapkamers, waaronder de master bedroom met een aangrenzende kamer en suite, perfect als walk-in-closet. De luxe badkamer is uitgerust met een ligbad, royale inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel en een tweede toilet. De hoogwaardige afwerking en stijlvolle betegeling geven de ruimte een luxe uitstraling.
Vliering:
De vliering, bereikbaar via een vlizotrap, is stahoogte en strekt zich uit over de volledige breedte van de woning. Ideaal voor extra bergruimte!
Vrijstaande berging en extra perceel:
De vrijstaande berging, is dankzij de hoogwaardige bouw en isolatie eenvoudig te verbouwen naar tuinhuis, kantoor, praktijkruimte of atelier. Voor de paardenliefhebber kan deze verbouwd worden naar paardenstal met 2 boxen en een hooi zolder. De berging is voorzien van 40 zonnepanelen (huur).
Tuin:
Hoewel de woning instapklaar is, kunnen de oprit en tuin nog geheel naar eigen wens worden aangelegd. Hierdoor heb je de mogelijkheid om het volledig af te stemmen op jouw smaak en buitenleven wensen. Vraag naar de mogelijkheden bij de makelaar.
Bijzonderheden:
Bouwjaar: 2020/2021
Verwarming via luchtwarmtepomp
40 zonnepanelen voor een lage energierekening (huur)
Royale tuin met de hele dag zon
Vrij uitzicht aan de achterzijde, geen bebouwing
Multifunctionele vrijstaande berging
Wil je deze prachtige woning met eigen ogen ervaren? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging, tel 0118-23 44 55 of mail:
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 859,500 kosten koper
- Last asking price
- € 819,900 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,059
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2020
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 202 m²
- Other space inside the building
- 31 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 45 m²
- Plot size
- 2,920 m²
- Volume in cubic meters
- 917 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- VLISSINGEN I 4528
- Cadastral map
- Area
- 1,625 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VLISSINGEN I 4525
- Cadastral map
- Area
- 1,295 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Loft, electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
11,854x
Viewed
140x
Saved
1-4-2025
On Funda
Neighborhood

Zeewijksingel
Oost-Souburg- Residents
- 1,275
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 2,728
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




