't Schuttebocht 144501 AA OostburgOostburg
€ 489,000 k.k.
- 196 m²living area
- 628 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Bent u op zoek naar een vrijstaande woning in een rustige woonwijk van Oostburg? Deze vrijstaande woning is gelegen op een royaal perceel van 628 m² eigen grond en combineert comfortabel wonen met een centrale ligging. De woning beschikt over een gesloten keuken (2020/2021), drie slaapkamers, waarvan één op de begane grond met en-suite badkamer en inloopkast, een ruime garage en een berging. Dankzij de centrale ligging woont u hier rustig, terwijl winkels, scholen, supermarkten en overige voorzieningen zich op korte afstand bevinden.
Begane grond
U komt binnen in een ruime entree met garderobe. De hal biedt toegang tot alle vertrekken, de trapopgang naar de verdieping en een aparte toiletruimte. De ruime woonkamer is voorzien van grote raampartijen die zorgen voor veel natuurlijk licht en biedt via een deur toegang tot de keuken. De woonkeuken is zowel vanuit de hal als vanuit de woonkamer bereikbaar en is geplaatst in 2020/2021. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, magnetron, oven, vaatwasser en koelkast.
Daarnaast bevindt zich op de begane grond een slaapkamer met een en-suite badkamer en een inloopkast. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Tevens is hier een boiler aanwezig.
Via de hal bereikt u ook de ruime berging met wasmachineaansluiting.
Verdieping
Via de trap in de hal bereikt u de verdieping. Hier bevindt zich een ruime overloop met toegang tot twee ruime slaapkamers. Beide slaapkamers beschikken over een eigen badkamer met douche, toilet en wastafelmeubel.
De slaapkamer aan de linkerzijde beschikt bovendien over een extra bergruimte, welke uitstekend kan worden ingericht als inloopkast of kantoorruimte, momenteel is er een klein keukenblok met spoelbak voorzien.
Tuin
De woning beschikt over zowel een voortuin als een achtertuin. De voortuin is gelegen op het westen en de achtertuin op het noordoosten. In de voortuin bevindt zich een eigen parkeervoorziening voor twee auto’s. Daarnaast is er ruimte voor het creëren van een fijn terras, ideaal voor een gezellige zitplek.
bouwjaar: 1968
verwarming: vloerverwarming begane grond en boilers in de badkamer en keuken
kozijnen: houten kozijnen met trippel glas
Bijzonderheden:
* de woning is gelegen in een rustige woonwijk;
* slaapkamer met badkamer en-suite op de begane grond;
* elektrische vloerverwarming begane grond;
* keuken vernieuwd in 2020/2021;
* ruime berging met wasmachineaansluiting;
* 45 zonnepanelen aanwezig met thuisbatterij;
* energielabel C: het energielabel is niet actueel.
Bent u geïnteresseerd in deze woning of wilt u een vrijblijvend verkoopadvies voor uw huidige woning? Tournois Makelaardij staat voor u klaar. Neem gerust telefonisch of per e-mail contact met ons op.
Tournois Makelaardij vertegenwoordigt de belangen van de verkopende partij. Wij adviseren u daarom om bij de aankoop van uw nieuwe woning een eigen NVM-aankoopmakelaar in te schakelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,495
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 196 m²
- Other space inside the building
- 67 m²
- Plot size
- 628 m²
- Volume in cubic meters
- 975 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 3 toilets, 2 washstands, and 2 showers
- Number of stories
- 2 stories
Cadastral data
- OOSTBURG E 2260
- Cadastral map
- Area
- 628 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Oostburg
Oostburg- Residents
- 4,290
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 2,709
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.