New
Trekbeemd 734907 DN Oosterhout (NB)Beemdenbuurt
€ 489,000 k.k.
- 130 m²living area
- 167 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
In de wijk Dommelbergen gelegen uit- en opgebouwde 2-onder-1-kap woning met vier slaapkamers, garage en eigen oprit. De buurt is zeer kindvriendelijk met diverse speeltuinen en scholen op een steenworp afstand van de woning. Verder ligt winkelcentrum Arkendonk op loopafstand en zijn uitvalswegen als A27, A59 en A16 vlot bereikbaar.
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal met garderobe, vernieuwde meterkast en de in 2025 gerenoveerde, volledig betegelde toiletruimte met hangend closet en fonteintje.
De ruime woonkamer is voorzien van een fraaie tegelvloer en biedt toegang tot de halfopen keuken. Deze moderne keuken (2020) bevindt zich aan de achterzijde van de woning en beschikt over een Amerikaanse koelkast en de navolgende inbouwapparatuur, te weten: inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, oven, magnetron, kokendwaterkraan en vaatwasmachine. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de berging, waar de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur te vinden zijn en de garage welke is voorzien van (warm) water en elektra.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop voorzien van laminaat en een inbouwkast, heeft u toegang tot drie slaapkamer, de badkamer, de separate toiletruimte en de afsluitbare vaste trapopgang naar de tweede verdieping.
Slaapkamer I (ca. 15 m²): voorzien van een dakkapel met rolluik.
Slaapkamer II (ca. 11 m²): voorzien van een vast bureau, inloopkast en rolluik. Tevens bevindt de vlizotrap naar de bergzolder zich in deze kamer.
Slaapkamer III (ca. 9 m²): voorzien van een dakkapel met rolluik.
De volledig betegelde badkamer heeft een uniek, speels design en beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en een dakraam met zonwering.
De separate toiletruimte is in 2025 gerenoveerd.
Tweede verdieping:
Slaapkamer IV (ca. 11 m²): voorzien van een laminaatvloer, dakraam met zonwering, inbouwkast en bergruimte achter knieschotten.
Tuin:
Betegelde tuin met sfeervolle verlichting, buitenkraantje en voldoende stroompunten.
Bijzonderheden:
- 13 Zonnepanelen
- Stadsverwarming
- Gevel geïmpregneerd
- Toiletruimtes 2025
- Keuken 2020
- Garage van ca. 15 m² voorzien van (warm) water
- Eigen oprit
Algemeen:
- Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
- Deze brochure bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,762
- Year of construction
- 1985
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Plot size
- 167 m²
- Volume in cubic meters
- 530 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic with a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- OOSTERHOUT C 2808
- Cadastral map
- Area
- 167 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,470x
Viewed
11x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Beemdenbuurt
Oosterhout (NB)- Residents
- 1,900
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,797
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.