New
Troubadour 33233 RH OostvoorneOostvoorne
€ 495,000 k.k.
- 123 m²living area
- 130 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherNieuw bij Huysvisie! Verzorgde tussenwoning met garage!
Description
Deze goed onderhouden en verrassend ruime woning combineert comfortabel wonen met volop praktische pluspunten. De woning beschikt over energielabel A, 12 zonnepanelen, kunststof kozijnen met HR++ glas en maar liefst vijf slaapkamers. De lichte woonkamer, moderne open keuken en eigentijdse badkamer zorgen voor een prettige woonbasis. Ook buiten is er veel te genieten. De fraai aangelegde achtertuin vormt een fijne plek om te ontspannen en sluit mooi aan op de woning. Een mooie extra is de vrijstaande stenen garage, die via de achtergelegen weg goed bereikbaar is met de auto. Parkeren op eigen terrein behoort hierdoor tot de mogelijkheden. Kortom, een comfortabele en energiezuinige gezinswoning met verrassend veel ruimte en fijne extra’s.
De woning ligt in een rustige woonomgeving in Oostvoorne, met het dorpscentrum, winkels en scholen op korte afstand. Ook de prachtige natuur van Voorne-Putten is dichtbij, met het strand, de duinen en het Oostvoornse Meer binnen handbereik. Een fijne locatie voor wie rustig en groen wil wonen, maar toch alle dagelijkse voorzieningen dichtbij wil hebben.
Indeling
Via de verzorgde voortuin wordt de lichte ontvangsthal bereikt. Hier bevinden zich de meterkast, de trap naar de eerste verdieping en een modern afgewerkt toilet. De hal is voorzien van een nette laminaatvloer in een grijstint, die drempelloos doorloopt naar de leefruimte. Een stijlvolle stalen deur geeft toegang tot de woonkamer.
De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en valt direct op door de brede opzet en de grote raampartijen, die zorgen voor veel natuurlijk licht. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een aparte eethoek. De allesbrander vormt een sfeervol element in de ruimte en zorgt voor een warme en aangename sfeer. De ruime trapkast biedt extra bergruimte en via de openslaande deuren is er een fijne verbinding met de tuin.
Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken met een eigentijdse uitstraling. De keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een inductiekookplaat met één gaskookpit, afzuigkap, magnetron, oven, vaatwasser, Quooker, koelkast en vriezer. Ook aan werk- en kastruimte is geen gebrek.
1e verdieping
De overloop is afgewerkt met een verzorgde laminaatvloer, die is doorgelegd in de slaapkamers. Vanaf de overloop zijn de drie slaapkamers, de badkamer en een praktische vaste inbouwkast bereikbaar.
Aan de voorzijde ligt de riante hoofdslaapkamer van circa 14m². De kamer is voorzien van airconditioning, waarmee de temperatuur het hele jaar door aangenaam kan worden gehouden. Aan de achterzijde bevinden zich de overige twee slaapkamers van circa 10,5m² en 7m². Deze kamers zijn uitstekend in te richten als kinder-, werk- of logeerkamer. Alle drie de slaapkamers hebben een prettige lichtinval en zijn voorzien van rolluiken, waarmee de kamers eenvoudig verduisterd kunnen worden en extra privacy ontstaat.
De volledig betegelde badkamer is modern afgewerkt en biedt alles wat nodig is voor dagelijks comfort. De ruimte beschikt over een comfortabele inloopdouche, een tweede zwevend toilet en een strak wastafelmeubel. Het raam zorgt voor prettig daglicht en natuurlijke ventilatie, aangevuld met mechanische ventilatie.
2e verdieping / zolder
Via de vaste trap is de verrassend ruime tweede verdieping bereikbaar. Een bijzonder pluspunt is de dakopbouw, waardoor er op deze verdieping extra ruimte en een royale vliering is ontstaan. De verdieping biedt plaats aan twee slaapkamers en een praktische overloop.
Op de overloop bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger en de cv-opstelling. Het dakraam zorgt voor een prettige lichtinval.
De vierde slaapkamer aan de voorzijde is dankzij de dakkapel ruim en licht en is multifunctioneel in te richten als slaapkamer, hobbyruimte of sportruimte. Achter de knieschotten is bovendien veel praktische bergruimte aanwezig. De vijfde slaapkamer beschikt over een ruim dakraam en biedt toegang tot de royale vliering. Deze extra ruimte is ideaal voor het opbergen van spullen die niet dagelijks nodig zijn.
Tuin
De voortuin is strak en onderhoudsvriendelijk aangelegd met een combinatie van siergrind en tegels die naar de voordeur leiden. De verhoogde border zorgt voor een groen accent. Door de ligging aan de voorzijde is er bovendien een prettige afstand tot de straat.
De achtertuin is ruim opgezet en verzorgd aangelegd met grote terrastegels, kunstgras en een verhoogde border. Dankzij het formaat is er volop ruimte voor meerdere zitjes of een fijne loungeplek. Aan de gevel is een zonnescherm aanwezig, waarmee op zonnige dagen eenvoudig een aangename schaduwplek kan worden gecreëerd.
Achter in de tuin staat een vrijstaande stenen garage van circa 17m², voorzien van elektra. Direct naast de garage is een praktische bergruimte gecreëerd. De garage is via de achtergelegen weg bereikbaar met de auto, wat het parkeren op eigen terrein mogelijk maakt. De tuin is daarnaast via een achterom bereikbaar.
Algemeen
Bouwjaar 1981
Inhoud 436m³.
130m² eigen grond.
De kozijnen zijn uitgevoerd in kunststof en voorzien van HR++ glas.
De woning wordt verwarmd middels een cv-combiketel met radiatoren. Deze cv-combi levert ook het warme water in de woning.
Oplevering in overleg.
Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1993 zal er ook een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,024
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 130 m²
- Volume in cubic meters
- 436 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, rolldown shutters, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- OOSTVOORNE D 2606
- Cadastral map
- Area
- 130 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 70 m² (12.11 metre deep and 5.76 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
2-9-2026
On Funda
Neighborhood

Oostvoorne
Oostvoorne- Residents
- 4,850
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 5,099
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



