Nu in verkoop! Fraaie, compleet gemoderniseerd en maximaal uitgebouwde gezinswoning op centrale locatie in Oostzaan. Deze woning is instap klaar en dat is uitermate fijn als je twee linkerhanden hebt. De huidige eigenaar heeft hier met heel veel plezier gewoond en door de jaren heen uitstekend onderhouden. De afgelopen periode is de woning bovendien op tal van punten gemoderniseerd. Zo is er oa uitgebouwd zijn er meerdere dakkapellen geplaatst en is verder de woning grotendeels opnieuw gestuct en gesaust. Deze buitenkans wil je niet aan je voorbij laten gaan, bel ons snel voor een bezichtiging!
Naast het feit dat de woning helemaal af is, is het zeer centraal gelegen in Oostzaan. Alle voorzieningen van het dorpscentrum zijn gemakkelijk te voet te bereiken, denk daarbij aan supermarkten, eetgelegenheden, bakker en de Hema. Daarnaast zijn de bus, kinderopvang en basisscholen ook op korte afstand gelegen. Uitvalswegen zijn er overigens ook te over; je rijdt zo de A8 en de ringweg A10 op, perfect voor forenzen naar Amsterdam en omgeving.
Je woont hier op een steenworp afstand van het prachtige recreatiegebied Het Twiske, dat leent zich uitstekend voor wandelen, hardlopen, fietsen, skeeleren en zwemmen bij een van de vele strandjes.
Indeling:
voortuin, entree woning, garderobekast, modern hangend toilet , vernieuwde meterkast, vernieuwde trapopgang vv verlichting naar eerste verdieping, uitgebouwde woonkamer met fraaie tegelvloer en vloerverwarming en in de uitbouw een lichtkoepel waardoor je lekker veel licht hebt in zitgedeelte en daarnaast nog een schuifpui naar de zonnige tuin en verder aan de voorzijde de nette L vormige keuken vv inbouwapparatuur;
eerste verdieping:
overloop met separaat modern toilet en vernieuwde trapopgang naar tweede verdieping, drie slaapkamers, waarvan 1 in gebruik als kantoor en vv kledingkasten, verder twee dakkapellen met horren en aan achterzijde rolluiken uit 2023, badkamer met hangend toilet, wastafelmeubel en inloopdouche.
tweede verdieping:
overloop met dakraam en vv bergruimte achter knieschotten, wasruimte met dakkapel en CV-ketel, ruime slaapkamer door de twee dakkapellen met horren en rolluiken uit 2023.
Bijzonderheden:
- uitgebouwde woonkamer;
- vloerverwarming begane grond;
- elektrische zonwering aan de achterzijde;
- energielabel B
- 1ste en 2de verdieping vv nieuwe binnendeuren en -kozijnen, vloeren en nieuwe trappen
- in 2023 vernieuwde meterkast en alle elektra vernieuwd op 1ste en 2de verdieping
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 599,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,992
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1984
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
120 m²
Plot size
137 m²
Volume in cubic meters
425 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Shower, toilet, and sink
Number of stories
3 stories
Facilities
Skylight, rolldown shutters, and sliding door
Energy
Energy label
B
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)