New
De Oude Vest 155341 LA OssCentrum-West
€ 319,000 k.k.
- 71 m²living area
- 2bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherWonen in centrum Oss met een balkon op het zuiden?
Description
Ben je op zoek naar een instapklaar appartement in hartje centrum Oss?
Dan is De Oude Vest 15 in Oss zeker het bekijken waard. Dit mooie 3-kamerappartement ligt op de eerste verdieping, heeft twee slaapkamers, een moderne keuken, een fijn balkon op het zuiden én verrassend veel bergruimte. De huidige bewoners wonen hier dan ook al enkele jaren met heel veel plezier. In verband met gezinsuitbreiding gaan zij naar een eengezinswoning verhuizen en dat biedt jou de kans om dit mooie appartement te kopen!
Het appartement maakt deel uit van een appartementencomplex uit 1982. De maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren (VvE) bedraagt momenteel € 240,-. Vanuit deze bijdrage worden onder andere de glas- en opstalverzekering en het onderhoud en de schoonmaak van de gemeenschappelijke ruimten betaald.
Binnen de VvE wordt momenteel gesproken over verschillende onderhouds- en verduurzamingswerkzaamheden aan het complex. Het voornemen is om onderhoud aan de buitenzijde uit te voeren, de aanwezige enkele beglazing te vervangen door dubbele beglazing en de bitumineuze dakbedekking te vernieuwen. De plannen en uitvoering hiervan zijn op dit moment nog onderwerp van gesprek binnen de VvE.
De ligging van het complex is een groot pluspunt. De Oude Vest ligt direct aan de rand van het centrum van Oss. Even de stad in voor een boodschap, een terrasje pakken, naar de bibliotheek of een avondje naar het theater of de bioscoop? Je loopt er zo naartoe. Ook meerdere supermarkten en het NS station Oss CS liggen dichtbij.
De kenmerken en wetenswaardigheden voor je op een rij:
* Instapklaar appartement op de eerste verdieping
* Ruime en lichte woonkamer
* Moderne keuken voorzien van inbouwapparatuur
* Twee slaapkamers
* Moderne badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en witgoedaansluitingen
* Apart toilet
* PVC vloer in de woonkamer, de slaapkamers en de hal
* Balkon op het zuiden
* Balkon volledig afsluitbaar met elektrisch rolluik
* Twee grote inbouwkasten
* Eigen fietsenberging
* Op loopafstand van het centrum van Oss, winkels, supermarkten, station, theater en bioscoop
* VvE-bijdrage momenteel € 240 per maand, inclusief water
INDELING
Via de afgesloten entree, met de brievenbussen en de videofoon, betreedt je het complex. Een brede trap brengt je naar de eerste verdieping.
Als je het appartement binnengaat, kom je in de L-vormige hal met onder meer een tweetal vaste kasten, de toiletruimte en de deur naar de woonkamer.
De woonkamer is praktisch van opzet en mooi ruim. Dankzij de grote ramen valt er veel licht binnen én heb je een mooi zicht op de woonomgeving. Op de vloer is modern én onderhoudsvriendelijk PVC gelegd en de wanden en het plafond zijn glad gestuct.
Via de woonkamer is het balkon bereikbaar.
De keuken staat in open verbinding met de woonkamer en is voorzien van een modern dubbel keukenblok met een ingebouwde inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, een koelkast, vriezer, combi oven/magnetron en vaatwasmachine.
In het appartement bevinden zich twee slaapkamers. De huidige hoofdslaapkamer is eveneens voorzien van een PVC vloerafwerking en biedt ruimte voldoende voor een 2-persoonsbed. Ook via deze kamer is het balkon bereikbaar.
Grenzend aan de hoofdslaapkamer bevindt zich de modern afgewerkte badkamer met een inloopdouche en een breed meubel met wastafel. Ook vind je hier de aansluitpunten voor de wasmachine en de wasdroger, netjes weggewerkt achter een deur.
De tweede slaapkamer is bereikbaar via de hal én via de badkamer. Deze kamer is momenteel in gebruik als kleedruimte maar leent zich ook uitstekend als tweede slaapkamer, werk- of studeerruimte.
BALKON OP HET ZUIDEN
Een van de fijne extra's is het ruime balkon op het zuiden. Hier kun je met meerdere mensen heerlijk van de zon genieten. Het balkon kan met een elektrisch rolluik volledig worden afgesloten, waardoor er een beschutte plek ontstaat die echt als een verlengstuk van de woonkamer kan voelen. Zo heb je er niet alleen tijdens warme zomerdagen plezier van, maar ook wanneer het buiten wat frisser is.
BERGING
Aan bergruimte geen gebrek. In het appartement zelf zijn twee grote inbouwkasten aanwezig. Daarnaast beschik je beneden over een eigen, ruime berging. Ideaal voor je fiets en alle spullen die je liever niet in huis bewaart.
PARKEREN
In de directe omgeving van het appartementencomplex zijn voldoende openbare parkeerplaatsen aanwezig waar de auto geparkeerd kan worden. In de gemeente Oss kost een parkeervergunning voor bewoners € 75 per jaar voor de eerste vergunning. Een vergunning voor een tweede auto kost € 150 per jaar. Daarnaast kun je als bewoner van het centrum een bezoekersvergunning aanvragen. De vaste kosten hiervoor zijn € 15 per jaar en dan is het parkeertarief voor jouw bezoek € 0,30 per uur (maximaal 4 uur per keer).
BENIEUWD?
Wij kunnen ons voorstellen dat je na het zien van de foto's en het lezen van de presentatietekst nieuwsgierig bent geworden naar alles wat dit instapklare appartement jou te bieden heeft. Wil je meer informatie of een keertje binnen kijken? Bel of mail ons dan gerust. We nemen graag de tijd om je in alle rust de woning te laten zien en je meer te vertellen over de bijzonderheden.
Tot slot:
Alle informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt er echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Graag tot ziens.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 319,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,493
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 240.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 235 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and rolldown shutters
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)
Cadastral data
- OSS A 4753
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 240.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
28-8-2026
On Funda
Neighborhood

Centrum-West
Oss- Residents
- 3,375
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 4,259
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



