Sales history
- Listed since
- November 14, 2025
- Date of sale
- December 2, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Comfortabel TWEE-KAMER appartement in hartje CENTRUM van Oss.
Gelegen aan de Terwaenen, in het levendige centrum van Oss, vindt u dit sfeervolle appartement waar stadse levendigheid en comfortabel wonen hand in hand gaan. U woont hier met alle voorzieningen binnen handbereik, zoals winkels, horeca en het station, terwijl u thuis geniet van rust en privacy.
Het appartement beschikt over een lichte living met BALKON, een praktische keuken, een slaapkamer aan de achterzijde, een badkamer, een berging op de gang van het complex en een BERGING in de onderbouw. Voor het parkeren van uw auto kunt u een vergunning aanvragen bij de gemeente.
BIJZONDERHEDEN
• TWEE-KAMER appartement op de tweede etage
• Gelegen in het CENTRUM van Oss
• Op loopafstand van NS centraal station
• Lichte living met zit- en eetgedeelte
• Praktische keuken met witgoedaansluitingen
• Slaapkamer met vaste kast
• BADKAMER met douche, toilet en wastafel
• BALKON met vrij uitzicht
• Berging op de gang naast het appartement
• BERGING in de onderbouw
• Parkeren via vergunning (ca. 45 euro p/jr, wordt 75 euro p/jr)
• Houten kozijnen, schilderwerk 2022
• Deels voorzien van DUBBELE beglazing
• VvE-bijdrage ca. 115,- p/m
• CV Intergas HR (2023, eigendom)
• Energielabel C (geldig tot 26-09-2032)
Via de gezamenlijke entree en het trappenhuis bereikt u het appartement. Vanuit de hal heeft u toegang tot de badkamer, slaapkamer en living.
De living ligt aan de voorzijde van het appartement en vormt een gezellige plek om te ontspannen en te dineren. Dankzij de grote ramen valt het daglicht ruim naar binnen en ontstaat er een open, lichte sfeer.
Er is voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een eettafel, waardoor wonen en eten hier op een natuurlijke manier samenkomen. De afwerking is verzorgd met spachtelputz wanden, spuitwerk plafond en een PVC-vloer die het geheel een MODERNE, onderhoudsvriendelijke uitstraling geeft.
Vanuit de living heeft u toegang tot het BALKON, waarover we u graag later meer vertellen.
De keuken is praktisch ingericht en voorzien van een keukenblok in natuurlijke kleurstelling met diverse losse apparatuur, waaronder een vaatwasser.
Hier bevinden zich ook de aansluitingen voor wasmachine en droger, wat de ruimte functioneel en efficiënt maakt.
Door de half OPEN verbinding met de living, bent u altijd in contact met uw gasten.
Aan de achterzijde ligt de slaapkamer, een knusse maar goed ingedeelde ruimte waar precies past wat u nodig heeft. Er is plaats voor een bed en daarnaast beschikt de kamer over een vaste INBOUWKAST.
Het raam is voorzien van een ROLLUIK, ideaal om de kamer koel en donker te houden. De afwerking sluit mooi aan bij de rest van het appartement: verzorgd, neutraal en met een rustige uitstraling.
Aansluitend aan de slaapkamer vindt u de badkamer.
Deze is volledig betegeld in een lichte kleurstelling en voorzien van een douche, wastafel, toilet en designradiator.
Het BALKON grenst aan de living en is gelegen op het OOSTEN. U geniet hier in de ochtend van de eerste zonnestralen, terwijl u enerzijds uitkijkt over het groen en anderzijds richting de stad. Er is voldoende ruimte voor een zitje, een heerlijke plek voor een kop koffie of een goed boek.
Naast de voordeur in de hal bevindt zich de meterkast én een berging. Op de begane grond aan de achterzijde van het complex is beschikking over een BERGING. Perfect voor het stallen van fietsen of seizoensopslag.
Voor het parkeren van uw auto kunt u een parkeervergunning aanvragen bij de gemeente Oss. De kosten bedragen circa 45,- euro per jaar (wordt verhoogd naar 75 euro per jaar).
Voor meer foto's, download de BROCHURE!
Bent u enthousiast geworden na het lezen van deze brochure en het bekijken van de foto’s? Neem dan snel contact met ons op, we plannen graag een bezichtiging voor u in!
Deze brochure wordt met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Eventuele type- en/of drukfouten, onvolledigheden, onjuistheden of anderszins zijn echter voor rekening en risico van koper. Alle oppervlakten en maten zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. Koper is zelf verantwoordelijk voor inspectie van de woning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,741
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 115.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 221 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and rolldown shutters
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- OSS A 4469
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- OSS A 4469
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 115.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,105x
Viewed
14x
Saved
14-11-2025
On Funda
Neighborhood

Centrum-Noord
Oss- Residents
- 700
- Family with children
- 12%
- Avg. asking price / m²
- € 4,418
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




