Sold
Boterstraat 175341 GH OssCentrum-Zuid
€ 300,000 k.k.
- 71 m²living area
- 86 m²plot size
- 1bedroom
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- February 5, 2026
- Date of sale
- February 12, 2026
- Term
- 7 days
Description
Een stukje Osse geschiedenis in je nieuwe thuis
Wonen aan Boterstraat 17 is wonen met een verhaal. Deze karakteristieke stadswoning uit 1899 maakt deel uit van het pand waar vroeger Café D’n Boest stond, een bekend buurtcafé aan het Heschepad. Hier kwamen bewoners van de straat samen voor een praatje en een borrel, waardoor het café een herkenbare en gezellige ontmoetingsplek was.
Deze rijke historie geeft de woning een uniek karakter en een bijzondere band met de Osse buurt, die nog steeds voelbaar is in de sfeer van de straat en omgeving.
Een woning met historie, maar met een frisse, moderne afwerking. Hier woon je op loopafstand van winkels, horeca en alle dagelijkse voorzieningen
Karakter met een moderne basis
Achter de charmante gevel schuilt een woning die in 2018 compleet is gerenoveerd en daardoor direct te betrekken is. De woning is volledig voorzien van dubbel glas en beschikt over zonnepanelen op het dak. Verwarming vindt plaats via elektrische radiatoren. Het energielabel is E, wat ruimte biedt voor toekomstige verbeteringen naar eigen wens.
Gezellig leven op de begane grond
De begane grond bestaat uit een lichte woonkamer met open keuken, waar koken en wonen op een natuurlijke manier samenkomen. De keuken is compleet uitgerust met een oven, kookplaat, afzuigkap, vaatwasser en koelkast. De nette laminaatvloer zorgt voor een rustige uitstraling en vormt een fijne basis voor elk interieur. Vanuit de woonkamer stap je zo het knusse tuin- of binnenplaatsje in: een fijne plek om even buiten te zitten, midden in de stad.
Comfort en rust op de verdieping
Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime slaapkamer met voldoende mogelijkheden voor kastruimte. De badkamer is modern en praktisch ingericht met een inloopdouche, wastafelmeubel en aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast is er een apart toilet op deze verdieping, wat bijdraagt aan extra comfort. De vloerbedekking zorgt hier voor een warme en rustige sfeer.
Praktisch stadswonen
Naast het wooncomfort is ook aan praktische zaken gedacht. Zo is er een separate berging voor fietsen en extra opslag. Daarnaast vind je in de tuin nog een luik naar een kelder onder de grond. Dit is nog een verrassende ruimte. De woning is compact maar slim ingedeeld, waardoor iedere ruimte optimaal wordt benut.
Ideaal voor de stadsliefhebber
Boterstraat 17 is perfect voor wie het gemak en de levendigheid van de stad waardeert en graag alles binnen handbereik heeft. Een ideale woning voor starters, alleenstaanden of stellen die op zoek zijn naar een karakteristiek thuis op een centrale locatie, met nog mogelijkheden om verder te verduurzamen en te personaliseren.
Zoek je een instapklare stadswoning met karakter, een fijne indeling en een toplocatie in het centrum van Oss? Dan is Boterstraat 17 absoluut een bezichtiging waard. Laat je verrassen door de sfeer, het comfort en het gemak van wonen in de stad – deze woning staat klaar voor een nieuwe bewoner.
Feiten en cijfers:
– Bouwjaar 1899, compleet gerenoveerd in 2018
– Woning is gasloos en er liggen 5 zonnepanelen op het dak
– Volledig voorzien van dubbel glas
– Gehele begane grond is voorzien van een mooie laminaatvloer
– Bovenverdieping voorzien van vloerbedekking
– Keuken is voorzien van oven, kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast.
– Slaapkamer heeft voldoende mogelijkheid voor kastruimte
– Badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en aansluiting voor wasmachine
– Via een luik in de tuin kom je in een zeer ruime kelder voor opslagmogelijkheden
– Apart toilet 1e verdieping
– Berging voor fietsen
Aanvaarding in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,225
- Status
- Sold
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with slate
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 86 m²
- Volume in cubic meters
- 252 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- Electric heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- OSS E 8086
- Cadastral map
- Area
- 86 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Patio/atrium
- 12 m² (4 meter deep and 3 meter broad)
- Location
- In centre
- Garden
- Patio atrium
- Patio atrium
- 12 m² (4.00 metre deep and 3.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
4,779x
Viewed
37x
Saved
5-2-2026
On Funda
Neighborhood

Centrum-Zuid
Oss- Residents
- 2,220
- Family with children
- 9%
- Avg. asking price / m²
- € 4,311
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




