Sold
Nolensstraat 145344 SK OssStaatsliedenbuurt
€ 450,000 k.k.
- 168 m²living area
- 299 m²plot size
- 5bedrooms
Sales history
- Listed since
- June 13, 2025
- Date of sale
- July 9, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Royale twee-onder-een-kapwoning met kantoorruimte aan huis op een toplocatie in Oss!
Welkom in deze ruime twee-onder-een-kapwoning, gebouwd in 1969, gelegen op een aantrekkelijke locatie in Oss. Met een woonoppervlakte van circa 168 m², een overige inpandige ruimte van 15 m² en 28 m² aan gebouwgebonden buitenruimte, biedt deze woning volop leef- en werkruimte. De totale inhoud bedraagt circa 647 m³, wat zorgt voor een royaal en licht woongevoel. Deze woning is bij uitstek geschikt voor gezinnen én voor wie op zoek is naar een kantoor of praktijk aan huis. We zijn op zoek naar iemand die de armen uit de mouwen wil steken en dit pand volledig wil moderniseren.
Oss is een levendige stad in het noordoosten van Noord-Brabant met ruim 90.000 inwoners. De stad beschikt over uitstekende voorzieningen zoals diverse scholen, sportfaciliteiten, een modern winkelcentrum, horecagelegenheden en een bruisend cultureel aanbod. Dankzij de ligging aan de A50 en A59 zijn steden als ’s-Hertogenbosch, Eindhoven en Nijmegen uitstekend bereikbaar. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld met een NS-station op korte afstand.
Indeling begane grond:
U komt binnen via de entree/hal met trapopgang en toegang tot het toilet. De ruime woonkamer met eetgedeelte is licht en comfortabel en biedt veel leefruimte. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en biedt toegang tot de tuin. Op de begane grond bevindt zich tevens een slaapkamer, ideaal voor gasten of als extra werkruimte.
Aansluitend treft u een multifunctionele ruimte aan die momenteel is ingericht als kantoor. Er is daarnaast een berging en nog een tweede kantoorruimte met eigen entree, perfect geschikt voor een praktijk of kantoor aan huis. Deze indeling maakt het mogelijk werk en privé gescheiden te houden.
Indeling eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot maar liefst vier slaapkamers, elk van goed formaat. De badkamer is functioneel ingericht met een douche, wastafel en toilet.
Bent u op zoek naar een royale woning met veel ruimte én uitstekende mogelijkheden voor het werken aan huis op een aantrekkelijke locatie in Oss? Dan is dit uw kans! Neem gerust contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging!
U bent van harte welkom om deze unieke woning met eigen ogen te komen bekijken!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,679
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 168 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 28 m²
- Plot size
- 299 m²
- Volume in cubic meters
- 647 m³
Layout
- Number of rooms
- 10 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- OSS L 365
- Cadastral map
- Area
- 299 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (7.50 metre deep and 6.66 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,744x
Viewed
38x
Saved
13-6-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




