New
Tollensstraat 765343 HL OssVondellaan-Zuid
€ 575,000 k.k.
- 237 m²living area
- 358 m²plot size
- 7bedrooms
- Benergy label
Eye-catcher7 slaapkamers, praktijkruimte én woonkeuken!
Description
RUIMTE, RUIMTE EN NOG EENS RUIMTE
Of je nu in de woning bent of in de tuin: deze woning is er één uit de buitencategorie als het gaat om ruimte. Met een riante woonkamer met woonkeuken, maar liefst 7 slaapkamers (mogelijkheid 9!) en een perceeloppervlak van 358 m2 heb je een woning met talloze mogelijkheden tot je beschikking.
Of je nu op zoek bent naar een eengezinswoning met veel slaapkamers, een woning met een kantoor of praktijk (met eigen entree!) aan huis of een woning met de mogelijkheid van mantel(zorg)wonen: je vindt het hier!
De woning werd gebouwd in 1972 aan een rustige, doodlopende woonstraat. In 2006 werd de woning naar zowel de linkerzijde als achterzijde fors uitgebouwd. Hiermee werd de woonkamer flink vergroot en dankzij de zijbouw konden een woonkeuken én 4 (slaap-)kamers worden gerealiseerd.
In januari 2026 is de c.v. ketel vervangen door een HR combiketel met hybride warmtepomp. Verder zijn er 18 zonnepanelen aanwezig. Ook aan verduurzaming is dus aandacht besteed!
De ligging aan een hofje is ideaal: er komt alleen bestemmingsverkeer en kinderen kunnen veilig op straat spelen. In de directe omgeving vind je veel groen, waaronder het wijkpark Elzenhoek met speeltuin Elckerlyck en binnen 10 minuten lopen sta je bij het overdekte winkelcentrum 'Ruwert'. Ook natuur- en recreatieplas ‘Geffense Plas’ ligt op korte afstand. Met de auto ben je in 5 minuten op de snelweg richting Den Bosch, Nijmegen of Arnhem.
Nieuwsgierig naar alles wat deze woning jou te bieden heeft? Bel ons dan snel voor het maken van een bezichtigingsafspraak!
Het huidige energielabel is B:
Labelsprong advies:
Na-isolatie van de spouwmuren in combinatie met tenminste 100 mm begane grond vloerisolatie zorgt voor energielabel A (deze 2 maatregelen betreffen de originele woning)
Waarom dit jouw nieuwe thuis kan zijn:
+ hoekwoning aan rustig, doodlopend hofje
+ talloze mogelijkheden dankzij forse uit- en aanbouw
+ royale woonkamer
+ woonkeuken
+ 4 (slaap-/werk-/praktijk-)kamers op de parterre
+ praktijkruimte (huidig gebruik) met eigen entree via de brandgang naast de woning
+ 2 slaapkamers op de verdieping (voorheen 4)
+ complete badkamer
+ royale 4e slaapkamer op de tweede verdieping
* 18 zonnepanelen én HR combiketel (2026) met hybride warmtepomp!
+ vrij gelegen achtertuin (zuid-oosten) met overkapping
+ ideale ligging, op korte afstand van alle voorzieningen.
INDELING
BEGANE GROND
Via de diepe voortuin, die middels een hekwerk en poort is afgescheiden van de openbare weg, kom je bij de voordeur.
Als je de woning binnengaat, kom je in de hal met de meterkast (11 groepen, 3x aardlekschakelaar), de toiletruimte, de garderobe, trap naar de verdieping en de toegangsdeur naar de woonkamer.
De royale woonkamer dankt haar ruime opzet aan de pandbrede uitbouw aan de achterzijde van de woning. De vloer is afgewerkt met plavuizen en via de dubbele hardhouten schuifpui is de achtertuin eenvoudig bereikbaar.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de woonkeuken met een kookeiland en een wandelement. Het kookeiland is voorzien van een 6-pits gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser en biedt daarnaast volop berg- en werkruimte.
In het wandelement is een oven geïntegreerd en de diverse kasten zorgen voor voldoende opbergruimte voor servies en voorraad. Dankzij de gerealiseerde zijaanbouw heb je in deze woonkeuken ook nog meer dan genoeg ruimte voor een grote 8 persoons-eettafel.
Via de keuken zijn zowel slaapkamer I als de praktijkruimte bereikbaar. Slaapkamer I is gerealiseerd in de voormalige garage en heeft een eigen toegangsdeur via de voortuin. In deze kamer bevinden zich ook de aansluitpunten voor de wasmachine en de wasdroger.
PRAKTIJK-/KANTOORRUIMTE
Het kantoor-/praktijkgedeelte is zowel vanuit de woning als via een eigen entree in de links naast de woning gelegen brandgang toegankelijk.
Bij binnenkomst via de eigen entree kom je in een hal met een separate toiletruimte (toiletruimte II). Vanuit deze hal zijn de drie praktijkkamers (huidig gebruik) bereikbaar. Dankzij de praktische indeling, de zelfstandige toegang en de royale afmetingen biedt dit gedeelte volop mogelijkheden voor uiteenlopende doeleinden, zoals extra slaapkamers, een thuiswerkplek, kantoor of mantel(zorg)wonen.
Alle ruimten zijn afgewerkt met een moderne plavuizenvloer waaronder vloerverwarming is aangebracht.
EERSTE VERDIEPING
De overloop op de eerste verdieping geeft toegang tot 2 (voorheen 4) kamers en de badkamer.
De slaapkamer aan de achterzijde is ontstaan nadat 2 kamers werden samengevoegd. Een hardhouten schuifpui geeft vanuit deze kamer toegang tot het platte dak boven de uitbouw van de woonkamer.
Ook de slaapkamer aan de voorzijde is samengevoegd waardoor een slaapkamer met aangrenzende kleedruimte is ontstaan. Op eenvoudige wijze is deze kamer desgewenst weer te splitsen.
De badkamer is zowel verbouwd als vergroot en biedt daardoor volop ruimte waardoor je een ligbad met whirlpool, een inloopdouche, een derde toilet en een breed badkamermeubel met hardstenen blad en wastafel tot je beschikking hebt.
De verwarming vindt plaats via een handdoekradiator en dankzij de in de vloer verwerkte c.v.-leidingen voelt ook de vloer warm aan.
TWEEDE VERDIEPING
Via een vaste trap kom je op de ruime tweede verdieping. Hier vind je een royale slaapkamer én veel bergruimte.
Verder hangt hier de Remeha HR c.v. combiketel met hybride warmtepomp.
ACHTERTUIN MET OVERKAPPING
De achtertuin is gesitueerd op het zuid-oosten, volledig bestraat en daardoor onderhoudsvriendelijk aangelegd. Onder de overkapping zit je én volledig vrij én heerlijk beschut buiten, ook op minder zomerse dagen. Dankzij de afmetingen van de tuin kun je hier naast een terras, desgewenst ook speelgelegenheid voor kinderen creëren. Kortom: ook de tuin biedt volop mogelijkheden!
PARKEREN
In de direkte omgeving van de woning zijn openbare parkeerplaatsen aanwezig.
BENIEUWD?
Wij kunnen ons voorstellen dat je na het zien van de foto's en het lezen van de presentatietekst nieuwsgierig bent geworden naar alles wat deze unieke en zeer riante woning jou te bieden heeft. Wil je meer informatie of een keertje binnen kijken? Bel of mail ons dan gerust. We nemen graag de tijd om je in alle rust de woning te laten zien en je meer te vertellen over de bijzonderheden.
Tot slot:
Alle informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt er echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,426
- Year of construction
- 1972
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 237 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Exterior space attached to the building
- 36 m²
- Plot size
- 358 m²
- Volume in cubic meters
- 912 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, sink, washstand, and whirlpool
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha HR (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- OSS L 4182
- Cadastral map
- Area
- 358 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 96 m² (8.00 metre deep and 12.00 metre wide)
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Vondellaan-Zuid
Oss- Residents
- 2,175
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 2,943
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.