Sold
Visstraat 505345 DJ OssKlein Mikkeldonk
€ 549,000 k.k.
- 130 m²living area
- 359 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 11, 2025
- Date of sale
- March 25, 2025
- Term
- 14 days
Description
Sinds de bouw van de woning in 1991, wonen de huidige eigenaren met heel veel plezier in hun woning. En dat is niet vreemd: de woning is praktisch van opzet, heeft een fijne leefkeuken, 3 prima slaapkamers, een zonnige achtertuin én een riante werkruimte/garage van ongeveer 28 m2 groot.
Ook de locatie is fijn: aan een rustige woonstraat, op een steenworp afstand van een groot wijkpark én op nog geen 5 fietsminuten afstand van basisscholen en winkelcentrum Ussen.
Met enig pijn in het hart verkopen zij dan ook de woning. De reden? Ze willen graag wat kleiner gaan wonen.
De kenmerken en wetenswaardigheden voor je op een rij:
+ vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage/hobbyruimte van 28 m2
+ L- vormige woonkamer met houtgestookte kachel en vloerverwarming
+ woonkeuken met moderne inrichting (2018)
+ 3 prima slaapkamers op de verdieping
+ gemoderniseerde badkamer
+ separate toiletruimte op de verdieping
+ bergzolder via vlizotrap, voldoende stahoogte
+ rondom onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen
+ volledig geïsoleerd
+ elektrisch bedienbare rolluiken aanwezig
+ gunstige ligging, nabij alle voorzieningen én een groot wijkpark
INDELING
BEGANE GROND
Als je de woning binnengaat, kom je in de ruime hal met de trap naar de verdieping, de toiletruimte en de toegangsdeur naar de woonkamer.
De woonkamer is, net als de entree/hal, voorzien van marmeren vloertegels waaronder vloerverwarming is aangebracht. Comfortabel! Grote, plafondhoge ramen in de voorgevel zorgen voor de nodige lichtinval en een fijn contact met de woonomgeving. De aanwezige houtkachel heeft voldoende capaciteit om de gehele parterre te verwarmen indien gewenst.
Een schuifpui geeft vanuit de woonkamer toegang tot de serre. Een heerlijk lichte tuinkamer waar het op minder zomerse dagen heerlijk toeven is.
De woonkeuken is ruim van opzet en is voorzien van een moderne, hoekopgestelde keukeninrichting met een ingebouwde inductie kookplaat, een afzuigkap, koelkast en combi oven-magnetron. Verder is een quooker aanwezig die direkt kokend water geeft: ideaal voor een 'snel' kopje thee of tijdens het koken. Onder de plavuizenvloer is vloerverwarming aangebracht.
Grenzend aan de keuken bevindt zich de bijkeuken met de aansluitpunten voor de wasmachine, droger en vaatwasmachine. Via de bijkeuken zijn de serre en de garage bereikbaar.
De riante garage/hobbyruimte heeft een oppervlakte van maar liefst 28 m2 en is voorzien van een siergrindvloer, openslaande deuren aan de voorzijde en een vaste kastenwand. Door de afmetingen is deze ruimte ook geschikt te maken voor andere gebruiksdoeleinden zoals een kantoor- of praktijk aan huis, chillruimte, speelkamer óf een slaapkamer en badkamer.
EERSTE VERDIEPING
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, de badkamer en de toiletruimte. De slaapkamers zijn allen prima van opzet en voorzien van stucwerk wandafwerking.
De badkamer is gemoderniseerd en voorzien van een ruime inloopdouche, een badkamermeubel met dubbele wastafel en een handdoekradiator.
Verder vind je op deze verdieping nog een separate toiletruimte.
TWEEDE VERDIEPING
Via een vlizotrap is de bergzolder op de tweede verdieping te bereiken. Doordat hier voldoende stahoogte aanwezig is, bestaat de mogelijkheid om hier, na een interne verbouwing waarbij je onder meer een vaste trap plaatst, een extra kamer te realiseren.
ACHTERTUIN
De achtertuin is gesitueerd op het zuid-oosten en voorzien van bestrating en beplanting. Een achterom is aanwezig. In de tuin is een houten chaletberging geplaatst. Ideaal voor het opbergen van het tuingereedschap en -meubilair.
PARKEREN
Op eigen terrein is ruimte voldoende voor het parkeren van 2 auto's. Verder bevinden zich in de direkte omgeving van de woning voldoende openbare parkeerplaatsen.
BENIEUWD?
Wij kunnen ons voorstellen dat je na het zien van de foto's en het lezen van de presentatietekst nieuwsgierig bent geworden naar alles wat deze woning jou te bieden heeft. Wil je meer informatie of een keertje binnen kijken? Bel of mail ons dan gerust. We nemen graag de tijd om je in alle rust de woning te laten zien en je meer te vertellen over de bijzonderheden.
Tot slot:
Alle informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt er echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Graag tot ziens!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 549,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,223
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 53 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 359 m²
- Volume in cubic meters
- 678 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, rolldown shutters, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- OSS D 3398
- Cadastral map
- Area
- 359 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 180 m² (15.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,483x
Viewed
23x
Saved
11-3-2025
On Funda
Neighborhood

Klein Mikkeldonk
Oss- Residents
- 1,020
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,629
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




