Under offer
Vijverlaan 1-BG56731 CK OtterloOtterlo dorp
€ 85,000 k.k.
- 42 m²living area
- 257 m²plot size
- 1bedroom
Eye-catcherUnieke kans: instapklare recreatiewoning tegen scherpe prijs!
Description
Buitengewone kans! Deze charmante recreatiewoning is recent flink in prijs verlaagd en direct instapklaar. Geniet van rust, comfort en een prachtige omgeving. Neem snel contact op voor een bezichtiging!
Op zoek naar een plek waar je tot rust komt? Dan is deze leuke recreatiewoning een goede keuze. Dit moderne chalet is gebouwd onder fraaie architectuur met duurzame materialen en biedt een stijlvolle leefruimte. Dankzij de open indeling geniet je van een lichte woonkamer met een open keuken en een slaapkamer. De echte eyecatcher is de wellnessruimte met een infraroodsauna, een inloopdouche en een fraai wastafelmeubel. Buiten is het ook genieten. Rondom ligt een groene tuin, perfect voor privacy en rust. De recreatiewoning is gelegen op EuroParcs De Zanding, een leuk park met volop faciliteiten en gelegen aan de rand van de Veluwe.
Locatie
Ben jij op zoek naar rust en groen? Dan zit je in Otterlo goed. Met het Otterlose Buurtbos en het Kröller-Müller museum op korte afstand kan je hier je hart ophalen. In het centrum van het dorp vind je verschillende horecagelegenheden en diverse winkels voor de dagelijkse boodschappen. Een gezellig dorpscentrum waar ontzettend veel te ontdekken valt. Zin om uitgebreid te winkelen? De plaatsen Ede en Arnhem zijn vanaf hier gemakkelijk bereikbaar. Liever iets verder op pad? Zowel de opstapplaatsen van de bus als diverse uitvalswegen zijn zeer nabij gelegen. Zo ben je binnen no time op je favoriete locatie!
Indeling
De leefruimte van deze recreatiewoning is een fijne, lichte ruimte waar comfort en functionaliteit samenkomen. De indeling biedt een gezellige zithoek om heerlijk te ontspannen, een eettafel en een open keuken. De keuken heeft een praktische rechte opstelling en is uitgevoerd in neutrale kleuren, wat bijdraagt aan de rustige uitstraling van de ruimte. Daarnaast is de keuken voorzien van de benodigde inbouwapparatuur, zodat alles bij de hand is om een lekkere maaltijd te bereiden. Een groot pluspunt van de leefruimte zijn de openslaande deuren, die direct toegang geven tot het aangrenzende terras. Hierdoor haal je het buitenleven naar binnen en kan je op zonnige dagen genieten van een ontbijt in de ochtendzon!
Dankzij de open indeling loop je vanuit de leefruimte zo naar de slaapruimte. Hier is voldoende ruimte voor een comfortabel tweepersoonsbed en een praktische kast voor al uw kleding en persoonlijke spullen. De grote raampartijen, die reiken van plafond tot de grond, maken deze ruimte extra bijzonder. Overdag zorgen ze voor een prachtige lichtinval, terwijl je bij het openen van de gordijnen uitkijkt op de groene tuin rondom. Dit creëert een ontspannen en rustgevende sfeer, zodat je elke dag kan ontwaken met een gevoel van verbondenheid met de natuur.
De wellnessruimte is een echte eyecatcher. De ruimte is slim ingedeeld en biedt alle gemakken die je kan wensen. Zo is er een luxe infraroodsauna, een inloopdouche en een fraaie dubbele wastafel met meubel. Hierdoor is er volop opbergruimte voor je verzorgingsproducten. Een ideale ruimte om volledig te ontspannen.
Exterieur
Buiten is het ook volop genieten. Rondom de woning ligt een groene tuin, perfect voor privacy en rust. Het zonnige terras biedt ruimte voor een gezellige loungehoek en een grote eettafel, zodat je optimaal kan genieten van de natuur en het buitenleven.
Kenmerken
Bouwjaar: 2020
Soort grond: ondererfpacht
Canon per jaar (2025): € 810,36
Parkbeheerbijdrage peiljaar 2025: € 2.352,14
Internet per jaar:(2025) € 338,10
CAI per jaar (2025): € 148,43
Afvalstoffenheffing(2025) € 152,38
Gassoort: propaangas (via het park)
BTW van toepassing: De vraagprijs is incl. BTW
BTW belaste levering: nee
Huisdieren toegestaan: ja
Inventaris: gestoffeerd en gemeubileerd
Verhuurmogelijkheden: ja, via het park
De volledige tarievenlijst van EuroParcs De Zanding is bij het makelaarskantoor op te vragen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 127,500 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 85,000 kosten koper
- Status
- Under offer
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2020
- Specific
- Furnished and with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with other
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 42 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- Plot size
- 257 m²
- Volume in cubic meters
- 165 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2020, in ownership
Cadastral data
- OTTERLO B 3493
- Cadastral map
- Area
- 257 m²
- Ownership situation
- Long-term lease and building and planting rights (end date of long-term lease: 09-12-2112)
Exterior space
- Location
- Alongside park, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
10,496x
Viewed
228x
Saved
27-2-2025
On Funda
Neighborhood

Otterlo dorp
Otterlo- Residents
- 1,425
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,568
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





