Sold
Klepperstee-Esdoorn 33253 SL OuddorpOuddorp klepperstee klarebeek
€ 290,000 k.k.
- 50 m²living area
- 359 m²plot size
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- May 20, 2025
- Date of sale
- October 17, 2025
- Term
- 4½ month
Description
Op de alom geliefde Klepperstee in Ouddorp aan zee bieden wij deze leuke vakantie bungalow aan, gelegen op een prachtige locatie aan de Esdoorn 3. De woning is voorzien 7 zonnepanelen, dubbel glas en recent zijn de kozijnen geschilderd. De locatie is heerlijk! Grenzend aan een mooi groen perceel met prachtige bomen, hier is het heerlijk rustig. Parkeren kan op eigen terrein en met de tuin aan de achterzijde zit je verscholen in het groen. Hier geniet je van optimale privacy!
INDELING
De ruime woonkamer is voorzien van lichtinval vanaf zowel de voor- als de achterzijde. Naast de cv-installatie met radiatoren is er een sfeervolle gashaard aanwezig. De open keuken is eenvoudig maar van alle gemakken voorzien, waaronder een vaatwasser. Vanuit de woonkamer stap je zo het buitenterras op welke is gesitueerd op het zuidwesten. De twee ruime slaapkamers zijn vanuit de woonkamer toegankelijk. De badkamer is ingericht met douche, wastafel en toilet en is vanuit de entreehal bereikbaar. Er zijn twee bergingen aanwezig, in de eerste bevindt zich de cv installatie en witgoedaansluiting. De tweede berging is de vrijstaand houten tuinschuur. Hier heb je voldoende ruimte voor tuinspullen en fietsen. De woning wordt inclusief inventaris, conform inventarislijst, aangeboden.
De recreatiewoning is gelegen op een royaal perceel van 359 m² erfpachtgrond, het contract loopt tot 2060. De canon met betrekking tot het recht van erfpacht bedraagt per jaar € 2.615. Je betaalt jaarlijks € 1.305 aan parkkosten, dit zijn kosten die verband houden met het onderhoud van het groen op de park en de wegen die over het park heen lopen. Het park is super onderhouden en voorzien van diverse leuke voorzieningen waaronder een ruime zwemvijver, grote buiten speeltuin, binnenspeeltuin, bistro en er vinden diverse activiteiten voor kinderen plaats.
Kom kijken bij de Esdoorn 3 en wie weet wordt dit jouw nieuwe vakantiewoning in Ouddorp aan zee!
Overdrachtsbelasting
Als u in Nederland een stuk grond of een pand koopt, betaalt de koper overdrachtsbelasting. U betaalt ook overdrachtsbelasting over rechten op onroerende zaken, zoals erfpachtrecht. De erfpachtcanon dient te worden gekapitaliseerd en wordt meegenomen bij de berekening van de overdrachtsbelasting, dit berekend de notaris. Hoe hoog het tarief van de overdrachtsbelasting hangt van verschillende factoren af.
Disclaimer
Hoewel deze informatie met grote zorgvuldigheid is samengesteld door Bezuijen Bemiddeling, kunnen wij geen garanties geven over de juistheid en volledigheid ervan. Aan de inhoud kunnen dan ook geen rechten worden ontleend. Wij adviseren geïnteresseerden altijd hun eigen onderzoek te doen naar de staat van het object en bijbehorende informatie. De verstrekte gegevens dienen uitsluitend als uitnodiging om de woning te bezichtigen, een bod uit te brengen of in onderhandeling te treden. Meer over hoe wij omgaan met persoonsgegevens leest u in onze privacybeleid op onze website.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 310,000 kosten koper
- Last asking price
- € 290,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 50 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 359 m²
- Volume in cubic meters
- 194 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- OUDDORP B 2927
- Cadastral map
- Area
- 359 m²
- Ownership situation
- Long-term lease (end date of long-term lease: 01-01-2060)
- Fees
- € 2,615.64 per year
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in recreation park
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,221x
Viewed
25x
Saved
20-5-2025
On Funda
Neighborhood

Ouddorp klepperstee klarebeek
Ouddorp- Residents
- 60
- Family with children
- 40%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




