Sold
Melkweg 643255 TJ Oude-TongeOude-Tonge planetenbuurt
€ 349,000 k.k.
- 83 m²living area
- 185 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- July 17, 2025
- Date of sale
- November 24, 2025
- Term
- 4 months
Description
Tweekapper met garage, zolderkamer, zonnige tuin en volop potentie. Maak van dit huis jouw thuis!
In een rustige, groene woonwijk staat deze charmante twee-onder-een-kapwoning met aangebouwde garage, zonnige tuin op het zuiden en verrassend veel ruimte. De woning is gelegen op 185 m² eigen grond en beschikt over een degelijke betonnen vloerconstructie, drie slaapkamers, een ruime woonkamer met eetgedeelte, én een functionele zolderverdieping.
De woning is onderhouden maar toe aan modernisering, wat juist veel kansen biedt voor wie graag een woning naar eigen smaak wil inrichten. De ligging, ruimte en basis zijn uitstekend; aan jou de eer om het af te maken.
Indeling
Je betreedt de woning via een entreehal met meterkast, toiletruimte, trapopgang en handige trapkast. Vanuit de hal kom je in de woonkamer met aan de voorzijde een zithoek en aan de achterzijde het eetgedeelte, met zicht op de tuin. De woonkamer is dankzij de grote ramen aan voor- en achterzijde heerlijk licht.
De keuken bevindt zich aan de achterzijde en is voorzien van een eenvoudig keukenblok. Deze ruimte is toe aan vernieuwing, maar biedt genoeg plek voor een moderne keuken met eetbar of extra kastruimte.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, waarvan een aan de achterzijde en twee aan de voorzijde van de woning. De kamers zijn rechthoekig en hebben prettige afmetingen, ideaal voor gebruik als kinderkamer, werkkamer of hoofdslaapkamer.
De badkamer is compact maar efficiënt ingedeeld, en voorzien van een wastafel, douche en een tweede toilet. Deze verdieping is nog voorzien van enkel glas, wat voor de handige koper een mooie kans is om de woning verder te verbeteren.
Tweede verdieping
Een vaste trap brengt je naar de ruime zolderverdieping, waar zich een volwaardige zolderkamer bevindt. Deze ruimte leent zich uitstekend voor gebruik als vierde slaapkamer, kantoor of hobbyruimte. Achter de knieschotten en in de vaste kast is voldoende bergruimte aanwezig. Ook is hier eventueel ruimte voor het realiseren van een dakkapel, mocht je extra licht en ruimte willen creëren.
Tuin
De achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden, wat betekent dat je hier vrijwel de hele dag van de zon kunt genieten. De tuin biedt genoeg ruimte voor een terras, speelplek of bijvoorbeeld een kleine overkapping. Dankzij de achterom is de tuin ook goed bereikbaar voor fietsen of tuinmateriaal. De aangebouwde garage biedt daarnaast extra opslagruimte en is multifunctioneel te gebruiken; denk aan klussen, stallen van fietsen of zelfs als hobbyruimte.
De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke buurt met voldoende parkeergelegenheid. Winkels, scholen en openbaar vervoer bevinden zich op korte afstand, evenals uitvalswegen richting de grotere steden. Je woont hier in een groene omgeving, maar toch centraal genoeg voor dagelijks gemak.
Bijzonderheden
Deze woning biedt een zeldzame combinatie van ruimte, ligging en potentie. De fundering en indeling zijn goed en met wat aandacht en vernieuwing maak je hier een modern, comfortabel thuis van. Perfect voor starters, gezinnen of handige klussers die niet bang zijn om hun handen uit de mouwen te steken.
Een eerste indruk:
• Twee-onder-een-kapwoning met een warme, klassieke uitstraling
• Zonnige achtertuin met achterom gelegen op het zuiden
• Aangebouwde stenen garage
• Degelijke bouw met betonnen vloeren
• Woning is functioneel maar gedateerd qua afwerking
• Veel natuurlijke lichtinval door grote raampartijen
• Rustige ligging, ideaal voor gezinnen of mensen die van ruimte houden
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,205
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Other space inside the building
- 40 m²
- Plot size
- 185 m²
- Volume in cubic meters
- 433 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Rolldown shutters and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
Cadastral data
- OOSTFLAKKEE C 5002
- Cadastral map
- Area
- 185 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (10.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,614x
Viewed
40x
Saved
17-7-2025
On Funda
Neighborhood

Oude-Tonge planetenbuurt
Oude-Tonge- Residents
- 1,215
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,698
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




