IJsseldijk-Noord 220-B2935 BN Ouderkerk aan den IJsselVerspr. huizen Ouderkerk Noord
€ 449,000 k.k.
- 112 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherLuxe bovenwoning met dakterras, 3 slaapkamers en IJssel-uitzicht!
Description
TURN-KEY BOVENWONING, VOLLEDIG GERENOVEERD IN 2022/2023 MET 3 SLAAPKAMERS EN DAKTERRAS
** BIEDEN VANAF € 449.000 k.k. **
Het appartement maakt onderdeel uit van een volledig gerenoveerd pand waarbij de nadruk ligt op een “high-end” afwerking met gebruikmaking van duurzame en hoogwaardige materialen. In 2023 zijn nog de laatste puntjes op de i gezet en dat maakt dit een buitengewoon modern appartement op een locatie waar je u tegen zegt. Aan de voorzijde kijk je uit over de Hollandsche IJssel en aan de achterzijde liggen de prachtige polders van de Krimpenerwaard.
De staat van onderhoud is goed te noemen; het pand is volledig voorzien van isolerende beglazing, dak-/muur- en vloerisolatie, de buitenzijde is gereinigd, geïmpregneerd en gevoegd, de kozijnen zijn grotendeels vernieuwd, maar ook intern zijn de appartementen geheel modern afgewerkt.
Het appartement ligt aan de dijk in Ouderkerk aan den IJssel tussen de dorpskernen Ouderkerk aan den IJssel en Gouderak in. Ouderkerk heeft een breed scala aan voorzieningen en heeft ook een rijk verenigingsleven. Voor dagelijkse benodigdheden en voorzieningen zoals supermarkten, scholen etc. kun je hier goed terecht, maar je bent ook zo in Gouda of Rotterdam voor de stedelijke voorzieningen en dankzij de brug bij Gouderak over de IJssel ben je binnen 20 minuten op de snelweg A12/A20.
Kortom er is een PRACTIGE DIJKWONING omgetoverd tot 4 appartementen. Exclusieve kans om eigenaar te mogen worden van één van deze appartementen. Pak jij deze kans?
INDELING
Via de ingang bovendijks kom je kom je in de gemeenschappelijke hal met meterkast. Van daaruit loop je door naar je eigen hal met glazen wand. De woonkamer is strak afgewerkt met gestucte wanden en is heerlijk licht door de vele raampartijen en lichtstraat. Een ruimte om verliefd op te worden. Vanuit de woonkamer kijk je uit over het polderlandschap. De keuken beschikt over een kookeiland en alle benodigde inbouwapparatuur, zoals een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, koelkast, vriezer en voldoende opbergruimte. Het terras van ruim 15 M² is gelegen op het noord-oosten bereik je middels de glazen schuifpui. Ondanks de ligging kun je hier vanwege de hoogte vrijwel de gehele dag van de zon genieten.
De eerste en tevens hoofdslaapkamer van 13 M² kijkt uit over de IJssel. De tussengelegen tweede slaapkamer is 9 M² groot. De derde kamer (6 M²) is zeer geschikt als thuiswerkplek of kinderkamer. De badkamer is modern en voorzien van een wastafel met meubel, inloopdouche en een ligbad. In de hal vind je de de aansluiting voor de wasmachine en een separaat toilet.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 1971;
- Renovatiejaar 2022/2023;
- Eigen grond;
- Dakterras van ruim 15 M²;
- Eigen berging aanwezig;
- Woonoppervlakte 112 M²;
- Fantastische locatie, tussen het water en de polders;
- Volledig intern gerenoveerd, grotendeels extern gerenoveerd;
- Inclusief 1 parkeerplaats (mogelijkheid tot aankoop extra parkeerplaats);
- Moderne badkamer en keuken;
- Energielabel A;
- Bijdrage VVE € 174,- per maand.;
- Bieden vanaf € 449.000,- k.k.
- Aanvaarding in overleg, kan snel.
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van jouw nieuwe woning jouw eigen NVM makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 499,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 449,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,009
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 174.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1971
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 26 m²
- Volume in cubic meters
- 358 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Sliding door and solar panels
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2022, in ownership
Cadastral data
- OUDERKERK AAN DEN IJSSEL B 4395
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- OUDERKERK AAN DEN IJSSEL B 4395
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- OUDERKERK AAN DEN IJSSEL B 4395
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront, outside the built-up area, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 15 m² (8.87 metre deep and 1.64 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 174.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
8,321x
Viewed
63x
Saved
25-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



