New
Wolvegasterweg 58451 CL OudeschootOudeschoot
€ 495,000 k.k.
- 170 m²living area
- 542 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherVrijstaande woning met historie, comfort én veelzijdig bijgebouw
Description
Karakteristieke vrijstaande woning met historie, comfort én veelzijdig bijgebouw
Aan de oostzijde van de Wolvegasterweg in Oudeschoot staat deze sfeervolle vrijstaande woning uit ca. 1925, ooit in gebruik als oude bakkerij. Een huis met karakter en is met veel zorg en smaak is vernieuwd en verduurzaamd. Het royale perceel, grote garage met verdieping, de diepe tuin met achterom richting het bos en het multifunctionele bijgebouw maken dit een bijzonder compleet geheel.
Wonen met sfeer en modern comfort
De woonkamer en keuken vormen samen een prettige, U-vormige leefruimte waar authentieke details prachtig samengaan met hedendaags wooncomfort. Denk aan glas-in-loodramen met voorzetglas, een houtkachel met dubbelwandig rookkanaal en een comfortabele vloerverwarming op de begane grond (schuimbetonvloer, kelder uitgezonderd).
De keuken is compleet uitgerust met onder andere een Quooker, vaatwasser, koel-vriescombinatie, combi-oven én separate oven en een 5-pits gasfornuis. De meterkast is in 2023 vernieuwd en voorzien van 3 fasen, ideaal voor het laden van de elektrische auto op eigen oprit. Daarnaast is er een waterontharder geïnstalleerd.
Via de centrale hal zijn het toilet, de badkamer, bijkeuken met witgoedaansluitingen en de garage/het bijgebouw bereikbaar. De badkamer op de begane grond beschikt over een ligbad, douche en wastafelmeubel met dubbele kraan. Mechanische ventilatie voert rechtstreeks naar buiten.
Verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers. De grootste slaapkamer beschikt over een royale inloopkast (voorheen de oude meelzolder), waar ook de cv-ketel is geplaatst. Daarnaast vind je er een 2e net gerealiseerde badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Het schilderwerk op de verdieping is recent uitgevoerd.
Veelzijdig bijgebouw met verhuurmogelijkheid
Het aangebouwde bijgebouw (ca. 2001) is een enorme meerwaarde. Hier vind je een garage (met spouwmuur) met betonnen vloer, wastafel, verwarming, de omvormer van de zonnepanelen, grote openslaande deuren en een ruime vliering. Op deze vliering kan je gemakkelijk een slaapkamer of werkplek creëren. Op het dak liggen 17 zonnepanelen.
Achter de garage bevindt zich een sfeervolle tuinkamer/atelier, die momenteel incidenteel wordt verhuurd als logiesruimte (met vergunning). Deze ruimte is voorzien van elektrische vloerverwarming, radiator aangesloten op de cv, openslaande deuren en een keuken met oven – ideaal voor gasten, werken aan huis of mantelzorg.
Buitenleven
De verrassend diepe en volledig omsloten noordelijke tuin is een waar groen paradijs met appel-, peren-, vijgen-, kersen-, pruimen- en hazelnootbomen, druivenranken en rode bessen. De tuin is speels ingericht met terrassen en biedt volop privacy. Via de achterzijde loop je zó het aangrenzende bos in – een unieke beleving van rust en natuur.
Omgeving
Oudeschoot is een charmant dorp aan de rand van Heerenveen, waar het dorpse gevoel en de stad elkaar ontmoeten. Je woont hier in een prettige mix van karakteristieke en moderne woningen, met winkels, scholen en sportvoorzieningen op korte afstand in Heerenveen. De bossen van Oranjewoud liggen ook vlakbij en zijn perfect voor wandelen, fietsen en recreatie. Zo geniet je van rust en ruimte, terwijl alle voorzieningen binnen handbereik zijn.
Kortom:
Een charmante, vrijstaande woning met een rijke historie, modern wooncomfort, duurzame voorzieningen en een uitzonderlijk veelzijdig bijgebouw. Ideaal voor wie ruim wil wonen, werken aan huis combineert of zoekt naar extra verhuurmogelijkheden – op een prachtige plek in Oudeschoot.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,912
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 170 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Plot size
- 542 m²
- Volume in cubic meters
- 746 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, 2 double sinks, bath, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- D
- Heating
- CH boiler, electric heating and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant HR (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- KNIJPE B 3203
- Cadastral map
- Area
- 542 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 240 m² (20.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,275x
Viewed
57x
Saved
22-1-2026
On Funda
Neighborhood

Oudeschoot
Oudeschoot- Residents
- 1,465
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,084
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





