New
Merwehoofd 1063351 NB PapendrechtHet Eiland
€ 1,295,000 k.k.
- 238 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcher Penthouse met panoramisch uitzicht op unieke locatie
Description
Panoramisch wonen aan het Drierivierenpunt
Hoog boven het water, op een werkelijk unieke locatie aan het beroemde Drierivierenpunt, bevindt zich dit indrukwekkende penthouse van uitzonderlijke afmetingen en allure. Een appartement waar rust, ruimte, privacy en uitzicht op spectaculaire wijze samenkomen. Vanuit vrijwel iedere ruimte ontvouwt zich een steeds wisselend panorama over de Beneden-Merwede, de Noord en de Oude Maas, met passerende scheepvaart en vergezichten richting Dordrecht als dagelijks decor.
Dit royale penthouse van circa 238 m² woonoppervlak is gelegen op een prominente locatie aan de rand van Papendrecht en maakt deel uit van een hoogwaardig appartementencomplex uit 2011. De combinatie van de imposante leefruimte, de luxe afwerking, het ruime terras/loggia, de vele raampartijen en de bijzondere ligging aan het water zorgt voor een woonbeleving van internationaal niveau.
De woning kenmerkt zich door een uitzonderlijk royale woonkamer met rondom grote raampartijen en maar liefst vijf Franse balkons, waardoor licht, uitzicht en buitengevoel voortdurend aanwezig zijn. De living staat in open verbinding met de luxe woonkeuken, voorzien van een royaal kookeiland en hoogwaardige inbouwapparatuur van onder meer Gaggenau. Aansluitend bevindt zich het ruime overdekte terras/loggia van circa 21 m², een heerlijke plek om vrijwel het gehele jaar van het uitzicht en de dynamiek van het water te genieten.
Het penthouse beschikt over meerdere ruime slaapkamers, allen voorzien van Franse balkons. De hoofdslaapkamer heeft een directe verbinding met de royale kleedkamer en de luxe badkamer, uitgerust met ligbad, dubbele wastafel en separate douche. Daarnaast beschikt het appartement over een tweede badkamer, een separaat toilet, een bijkeuken en diverse praktische bergruimten.
De afwerking is modern en hoogwaardig uitgevoerd, met onder meer natuurstenen vloeren, comfortabele vloerverwarming door het gehele appartement, videofooninstallatie, camerabewaking en een alarmsysteem. Dankzij het energielabel A woont u hier bovendien comfortabel en energiezuinig.
In de onderliggende afgesloten parkeergarage bevinden zich twee eigen parkeerplaatsen en een bijzonder ruime privéberging van circa 41 m².
Het Drierivierenpunt behoort tot de meest bijzondere locaties van Nederland. Hier komen de Beneden-Merwede, de Noord en de Oude Maas samen en ontstaat een voortdurend veranderend schouwspel van water, lucht en scheepvaart. Tegelijkertijd bevinden het historische centrum van Dordrecht, uitvalswegen, openbaar vervoer en diverse voorzieningen zich op korte afstand. Op loopafstand bevindt zich bovendien de Waterbusverbinding bij de Veerdam, waarmee onder meer Dordrecht en Rotterdam comfortabel en filevrij bereikbaar zijn. Rotterdam Erasmusbrug is per Waterbus bereikbaar in circa 35 à 40 minuten.
Indeling
Begane grond
Representatieve centrale entree met liftinstallatie en toegang tot het penthouse.
Zesde verdieping
Royale entreehal met garderobe, videofooninstallatie en toegang tot vrijwel alle vertrekken. Uitzonderlijk ruime woonkamer met panoramisch uitzicht, vijf Franse balkons en directe verbinding met de woonkeuken. Luxe woonkeuken voorzien van kookeiland en hoogwaardige inbouwapparatuur van onder meer Gaggenau. Vanuit de keuken toegang tot het ruime overdekte terras/loggia.
Hoofdslaapkamer met toegang tot royale kleedkamer en luxe badkamer voorzien van ligbad, dubbele wastafel en separate douche. Tweede en derde slaapkamer, beide voorzien van Franse balkons. Tweede badkamer met douche en wastafelmeubel. Separaat toilet. Praktische bijkeuken en diverse inpandige kasten.
Bijzonderheden
- Gelegen op eigen grond
- Bouwjaar 2011
- Energielabel A
- Gelegen aan het Drierivierenpunt
- Spectaculair panoramisch uitzicht over water en skyline
- Geheel voorzien van vloerverwarming
- Videofooninstallatie, camerabewaking en alarmsysteem
- Energielabel A
- Twee parkeerplaatsen in afgesloten parkeergarage
- Ruime privéberging in de onderbouw
- Waterbusverbinding op loopafstand
- Actieve Vereniging van Eigenaars
- Oplevering in overleg
Wij zijn de makelaar van de verkoper. Wij adviseren je jouw eigen makelaar mee te nemen voor de belangenbehartiging bij de aankoop van je toekomstig huis.
Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,441
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 238 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- External storage space
- 41 m²
- Volume in cubic meters
- 790 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, underfloor heating, 2 washstands, and shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Alarm installation, balanced ventilation system, outdoor awning, CCTV security camera system, french balcony, optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 6th floor
- CH boiler
- HR Ketel (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- PAPENDRECHT D 553
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- PAPENDRECHT D 553
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- PAPENDRECHT D 553
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront and unobstructed view