De Buorren 309136 PV PeazensPaesens
€ 249,450 k.k.
- 152 m²living area
- 497 m²plot size
- 6bedrooms
- Genergy label
Eye-catcherKarakteristiek geheel geschikt voor dubbele bewoning of B&B aan huis.
Description
Houdt u van de rust en de natuur en bent u opzoek naar en woning die u geheel naar eigen smaak kunt renoveren? Wellicht is deze royale karakteristieke vrijstaande woning met garage iets voor u!
Deze woning is van oorsprong een twee-onder-een-kapwoning. Dit is nog steeds terug te zien in de indeling van de woning aangezien er onder andere twee woonkamers, twee keukens en twee badkamers zijn. De woningen zijn wel aan elkaar verbonden aangezien je ook binnendoor van de ene naar de andere woning kunt komen. Hierdoor is de woning geschikt voor verschillende doelgroepen en verschillende doeleinden. Er kan één royale woning van gemaakt worden maar is ook zeer geschikt voor dubbele bewoning. Droomt u er van om een B&B aan huis te beginnen? Dan is deze woning zeker iets voor u!
De woning aan de rechterzijde is zeer recent nog bewoond en is voorzien van centrale verwarming. De indeling hiervan is als volgt.
Begane grond: entree/hal (via voordeur in het midden van de woning), woonkamer, slaapkamer, via de woonkamer te bereiken keuken met inbouwapparatuur, via de keuken en de woonkamer te bereiken hal met trap opgang en deur naar serre aan achterzijde van de woning, aan de hal bevinden zich de badkamer met douche en wastafel en een separaat toilet.
Verdieping: overloop met vaste kast met cv-opstelling, een drietal slaapkamers met vaste kasten.
De woning aan de linkerzijde is al langere tijd niet in gebruik en is voorzien van gaskachels en een boiler. De indeling van dit deel van de woning is als volgt.
Begane grond: entree/hal (via voordeur aan de linkerzijde van de woning), woonkamer met gaskachel en kastenwand, via de hal/entree te bereiken kelder en keuken, de keuken is voorzien van een eenvoudig keukenblok met boiler en deur naar de achtertuin en de gang, in de gang bevinden zich een separaat toilet en de badkamer met douche en wastafel, verder is er nog een via de keuken te bereiken slaapkamer met trapopgang naar de verdieping.
Verdieping: overloop met vaste kast en één slaapkamer.
Bijgebouwen
Aan de rechterzijde naast de woning staat vrijstaande stenen berging/schuur met kap van ruim 11 m², op de plattegrond schuur genoemd. Aan de overkant van de straat bevindt zich de bijbehorende garage en ruime berging. Dit betreft twee aan elkaar gebouwde stenen ruimtes met deur binnendoor en heeft een totaal oppervlak van ruim 60 m² welke geschikt is voor het stallen van één auto.
Peazens
Het authentieke tweelingdorp Peazens-Moddergat is pal gelegen aan Werelderfgoed de Waddenzee en heeft een rijke visserij historie. Op fietsafstand vindt u het Nationaal Park Lauwersmeer en de boot naar Schiermonnikoog. De historische Elfstedenstad Dokkum met alle voorzieningen ligt op circa 10 autominuten en op slechts enkele minuten ligt het dorpje Anjum voor al uw dagelijkse boodschappen. Met de komst van de Centrale As door Fryslân is Noardeast-Fryslân nu ook een stuk sneller te bereiken.
Met wat liefde en twee rechter handen kunt u deze prachtige vrijstaande woning nabij de Waddenzee geheel naar eigen wens maken voor een fijn thuis op een prachtige locatie! Nieuwsgierig geworden? Neem contact op voor het plannen van een bezichtiging.
In de koopovereenkomst zal een 'As is, where is' clausule worden opgenomen. Dit betekent dat koper de onroerende zaak accepteert in de huidige staat en dat derhalve het ontbreken van eigenschappen voor normaal gebruik als woonhuis voor permanente bewoning voor rekening en risico van koper komen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 297,500 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 249,450 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,641
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1850
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 152 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 99 m²
- Plot size
- 497 m²
- Volume in cubic meters
- 562 m³
Layout
- Number of rooms
- 10 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler and gas heaters
- Hot water
- CH boiler and gas water heater
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- NIJKERK FRIESLAND D 490
- Cadastral map
- Area
- 320 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NIJKERK FRIESLAND D 585
- Cadastral map
- Area
- 177 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
24,781x
Viewed
386x
Saved
4-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





