Sold
- 152 m²living area
- 2,045 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 20, 2026
- Date of sale
- April 24, 2026
- Term
- 5 weeks
Description
Vrij wonen in de natuur met comfort en bereikbaarheid binnen handbereik!
Droom je van wonen midden in het groen, met weidse uitzichten en optimale privacy, terwijl voorzieningen en uitvalswegen toch dichtbij zijn? Dan is dit bijzondere vrijstaande riet gedekte landhuis in het landelijke Peperga precies wat je zoekt.
Aan het einde van een rustige doodlopende straat, omringd door uitgestrekte landerijen, staat deze sfeervolle woning op een royaal perceel van maar liefst 2.045 m². Hier ervaar je elke dag rust, ruimte en natuur. Vanuit de woning en de tuin geniet je van een vrij uitzicht over het omliggende landschap, waar het buitenleven nog echt centraal staat.
De woning, gebouwd in 1987, biedt door zijn royale opzet verrassend veel leefruimte. Dankzij de praktische indeling, meerdere slaapkamers en diverse bijgebouwen is dit een ideale plek als je landelijk wilt wonen met comfort en mogelijkheden.
Indeling:
Begane grond: entree/hal, toilet met fontein, binnen valt direct de lichte en sfeervolle woonkamer op. Grote raampartijen en een schuifpui halen de tuin en het landschap als het ware naar binnen. De warme houten vloer en gashaard zorgen voor een gezellige, landelijke sfeer. De woonkeuken met toegang tot de praktische kelder is compleet uitgerust met moderne inbouwapparatuur zoals een 4 zone inductiekookplaat, afzuigkap, Quooker, vaatwasser, koelkast en oven.
De woning beschikt daarnaast over een extra kamer op de begane grond. Deze ruimte is perfect te gebruiken als slaapkamer, kantoor of hobbyruimte. Daardoor is de woning ook geschikt als je levensloopbestendig wilt wonen of vanuit huis wilt werken. Via de royale bijkeuken met witgoedaansluitingen, vaste kast en meerdere tuindeuren bereik je de garage. De ruime aangebouwde garage van circa 50 m², met werkplaats en zolder, biedt volop mogelijkheden voor hobby, opslag of een werkruimte aan huis.
Verdieping: Overloop, 1 slaapkamer voorzien van een dakkapel en praktische knieschotten en 2 slaapkamers met toegang tot het balkon. Via de overloop bereik je de walk-in closet die eventueel ook als slaapkamer extra gebruikt kan worden door een dakkapel te plaatsen. De moderne badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, inloopdouche met regendouche en 2e toilet.
Zolder: Middels een vlizotrap bereikbare bergzolder voor extra opslagmogelijkheden.
Buiten komt het landelijke karakter volledig tot zijn recht. De fraai aangelegde tuin biedt volop privacy en meerdere terrassen waar je op elk moment van de dag van zon of schaduw kunt genieten. De vrijstaande riet gedekte schuur/garage met royale overkapping vormt een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van het uitzicht over de weilanden, de natuur en de ondergaande zon!
Hoewel je hier midden in de natuur woont, liggen voorzieningen verrassend dichtbij. De centra van Steenwijk en Wolvega bereik je al binnen enkele minuten. Via de nabijgelegen A32 rijd je bovendien snel richting steden als Zwolle, Heerenveen en Leeuwarden. Reis je liever met het openbaar vervoer? Vanaf de stations Steenwijk en Wolvega vertrekken intercitytreinen naar onder andere Zwolle, Utrecht en Amsterdam, waardoor je ook met de trein uitstekend verbonden bent met de rest van Nederland.
Daarnaast ligt deze woning midden in een prachtige, natuurrijke omgeving. Op korte afstand vind je onder andere De Rottige Meenthe, Lindevallei en Nationaal Park Weerribben-Wieden, waar je eindeloos kunt wandelen, fietsen en genieten van rust en ruimte.
Kortom: een unieke combinatie van vrij wonen, natuur, ruimte en goede bereikbaarheid.
Ervaar het zelf! Woningen op een plek als deze komen zelden beschikbaar. Plan een bezichtiging en ontdek zelf de rust, het uitzicht en de bijzondere sfeer die deze woning te bieden heeft.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 898,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,908
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Country house, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 152 m²
- Other space inside the building
- 74 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 31 m²
- Plot size
- 2,045 m²
- Volume in cubic meters
- 844 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- BLESDIJK D 1233
- Cadastral map
- Area
- 2,045 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, outside the built-up area, in wooded surroundings, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 4 cars
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,635x
Viewed
150x
Saved
20-3-2026
On Funda
Neighborhood

Peperga
Peperga- Residents
- 95
- Family with children
- 38%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




