Vossenzoom 2452643 KN PijnackerKeijzershof Boszoom
€ 899,000 k.k.
- 196 m²living area
- 217 m²plot size
- 4bedrooms
- A++energy label
Eye-catcherModerne, duurzame 2-O-1-kapwoning met 4/5 slaapkamers en 2 badkamers
Description
Duurzaam, stijlvol en ruim – welkom aan de Vossenzoom 245!
OPEN HUIS Vrijdag 28 november van 15.30 - 16.30 uur
Bieden vanafprijs € 899.000,-
Aan de gezellige Vossenzoom in Pijnacker vind je deze moderne twee-onder-een-kapwoning met garage, tuinkamer en een fantastische ligging aan een plantsoen. Gebouwd in 2019, voorzien van álle denkbare luxe én duurzaam tot in de puntjes – dit huis is helemaal klaar voor de toekomst!
Slim, duurzaam en comfortabel wonen
Dankzij de warmtepomp, vloerverwarming én vloerkoeling in de hele woning, leef je hier heerlijk comfortabel – zomer én winter. Maar dat is nog niet alles: met 25 zonnepanelen, een laadpaal voor de elektrische auto en uitstekende isolatie is dit een zeer energiezuinige woning. Er is bovendien airconditioning aanwezig voor extra verkoeling op warme dagen.
Ruimte voor het hele gezin (en meer!)
Binnen stap je in een zee van licht en ruimte. De moderne tuinkamer zorgt voor een fijne verbinding tussen binnen en buiten, en de complete keuken is van alle gemakken voorzien – koken wordt hier echt een feestje!
De woning beschikt over maar liefst vier slaapkamers, twee luxe badkamers en een prachtige walk-in closet. Ideaal voor een groot gezin of als je gewoon graag wat extra comfort en ruimte hebt. Ook bijzonder: er is een verdiepingsvloer geplaatst, waardoor er nog een extra kamer is ontstaan – perfect als werkplek, hobbyruimte of chillplek voor de kinderen.
Fijne ligging in Keijzershof
De woning ligt aan een rustig straatje in de jonge, groene wijk Keijzershof. Hier wonen jong en oud met plezier. Achter het huis ligt een plantsoen, waar kinderen naar hartenlust kunnen spelen. Scholen, winkels, sportvoorzieningen en openbaar vervoer (zoals de RandstadRail) zijn allemaal vlakbij. Binnen no time sta je in het centrum van Pijnacker, Den Haag of Rotterdam.
Verkopers aan het woord:
'Na 6 jaar met plezier aan de Vossenzoom gewoond te hebben gaan we onze droom najagen en verhuizen. Toen we onze huidige woning kochten sprak de rustige kindvriendelijke groene buurt en het feit dat de woning aan een groenstrook ligt en je dus geen achterburen hebt ons erg aan.
Met ons zoontje zijn we de afgelopen jaren bijna dagelijks de speeltuintjes afgegaan die op een steenworp afstand liggen. Vooral de grote schommel aan het eind van de straat is in trek. Verder vinden wij het met mooi weer fijn om een stuk door de Groenzoom te fietsen, doordat we aan de buitenkant van de wijk zitten ben je daar zo. Keizershof is een jonge wijk met veel (jonge) gezinnen en dit is ook terug te merken in de faciliteiten, zo is er vlak bij een kinderopvang en meerdere scholen.
Ook hebben we vaak gebruikgemaakt van de Randstadrail om naar andere plaatsen te gaan. Dit is erg handig als je geen fan bent van auto rijden in grote steden. Zo ben je binnen 15 minuten in het centrum van Rotterdam of Den Haag.
We hopen dat de volgende eigenaren van ons huis net zo veel plezier in dit huis hebben als wij gehad hebben.''
Kortom:
Vossenzoom 245 is een unieke kans als je op zoek bent naar een instapklare, duurzame én royale woning op een toplocatie. Kom langs, laat je verrassen en voel je thuis!
Globale indeling:
Begane grond:
- entree/hal met meterkast, provisiekast en toilet
- royale woonkamer met openslaande deuren naar de tuinkamer
- Tuinkamer met schuifpui naar de tuin
- open keuken met diverse apparatuur
- aangebouwde garage
1e verdieping:
- overloop
- 3 slaapkamers waarvan 1 met inloopkast
- badkamer met ligbad, inloopdouche en een dubbele wastafel.
2e verdieping:
- overloop
- grote 4e slaapkamer met vloerverwarming
- technische ruimte / berging met hybride warmtepomp, buffervat en omvormers; wanneer hier een dakkapel geplaatst wordt is het mogelijk een 5e slaapkamer te creëeren
Zolderverdieping:
- vaste trap geplaatst
- werkkamer met dakraam en airco
Bijzonderheden:
- bieden vanafprijs € 899.000,-
- warmtepomp
- vloerverwarming en -koeling
- airco
- walk-in closet
- 4 slaapkamers
- 2 badkamers
- garage
- laadpaal
- energielabel A++
- oplevering ca. oktober 2025
De Laen makelaardij is de NVM-makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Deze advertentie en de bijbehorende vragenlijst zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld.
Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 899,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,587
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2019
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 196 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 217 m²
- Volume in cubic meters
- 697 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, bath, toilet, and 2 washstands
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2019, in ownership
Cadastral data
- PIJNACKER C 11321
- Cadastral map
- Area
- 156 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- PIJNACKER C 11355
- Cadastral map
- Area
- 61 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 48 m² (6.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,541x
Viewed
95x
Saved
18-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




