Bochtakker 254841 NG PrinsenbeekPrinsenbeek
€ 825,000 k.k.
- 162 m²living area
- 209 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherOp één van de mooiste locaties van Prinsenbeek met vrij uitzicht !
Description
Op één van de mooiste locaties van Prinsenbeek met vrij uitzicht: riante, uitgebouwde 2-onder-1 kapwoning met garage, oprit en leuke tuin met volop privacy. Dit heerlijke en stijlvolle pand is in 2022 gemoderniseerd met o.a. een mooie keuken en badkamer en door de uitbouw is een lichte en zeer royale woonkamer en woonkeuken (ongeveer 62 m²) gerealiseerd. Hoog afwerkingsniveau en uitstekende isolatie en duurzaam (8 zonnepanelen). Rustige, groene en vrije locatie in de ‘Neel’ maar toch dicht bij het centrum van Prinsenbeek, scholen, sportfaciliteiten en natuur. Topwoning met allure!
Prinsenbeek is een dynamisch dorp met een florerend verenigingsleven. Het gezellige centrum met winkels, restaurants, terrassen ligt ideaal ten opzichte van Breda en de uitvalswegen, de A16 en de A58. De ligging t.o.v. van scholen, park, sportaccommodaties en uitvalswegen is perfect.
Het bruisende historische stadscentrum van Breda, met diverse middelbare scholen, hoger onderwijs, een veelzijdig horeca aanbod en verschillende theaters, musea en bioscopen zijn op fietsafstand gelegen. Verder is de parel van het Zuiden, het voetbalstadion van NAC, in 10 minuten met de fiets te bereiken. Antwerpen en Rotterdam zijn zowel met het openbaar vervoer als met de auto goed bereikbaar.
Indeling/begane grond
Hal/entree, trapopgang, toilet met fontein en meterkast.
Sfeervolle, royale uitgebouwde woonkamer met mooie schuifdeuren en een eiken vloer. Meerdere gezellige zithoekjes. Aan de achterzijde van de woonkamer openslaande deuren.
De moderne woonkeuken (bi 2022) is aan de achterzijde gelegen en is een plaatje en van alle gemakken voorzien! Royale eethoek met openslaande deuren naar de tuin.
De fraaie en eigentijdse keuken is compleet ingericht met o.a. een inductiekookplaat met afzuiging, een vaatwasser, een combimagnetron oven, een stoomoven, een koelkast, een quooker en een koffiecorner.
Bovendien volop bergruimte. De keuken en is voorzien van vloerverwarming.
Heerlijke centrale plek met ruime eethoek en bar. Een feest om in te koken en te verblijven!
Vanuit de keuken toegang tot de ruime garage met aansluitingen voor de was apparatuur.
Verdieping:
Ruime lichte overloop met toegang tot 4 slaapkamers en een stijlvolle badkamer (bj 2022) met inloopdouche met rainshower, dubbele wastafel in een fraai meubel en toilet.
Slaapkamer 1, ruime ouderslaapkamerachterzijde met twee inbouwkasten, oppervlakte ca. 12 m²;
Slaapkamer 2, prachtig uitzicht en hoge plafond mogelijk tot balkon, oppervlakte ca.11 m²;
Slaapkamer 3, knusse kamer voorzijde, oppervlakte ca.7 m², ideaal als logeer- en of werkkamer;
Slaapkamer 4, voorzijde, sfeervolle royale kamer met vrij uitzicht, oppervlakte circa 11 m².
Zolder:
Overloop met toegang tot een ruime en speels ingedeelde studio met eigen douchegelegenheid en wastafel. Ook bevindt zich hier de opstelling van de HR-combiketel. Volop kastruimte.
Tuin
De heerlijke en vrije tuin is een oase van rust en ruimte en op het zuidoosten gelegen. Aan de voorzijde een royale oprit met ruimte voor een auto.
De tuin is fraai aangelegd met diverse terrassen en een zithoek, fraaie borders en volop flora en fauna. Het is er goed vertoeven vanaf het vroege voorjaar. Voor kinderen is het ook een ideale tuin met speelmogelijkheden.
Algemeen
- Vrij uitzicht!
- De woning is uitstekend geïsoleerd en voorzien van isolatieglas, vloer- en dakisolatie, energielabel A;
- In 2022 is de woning voorzien van 8 zonnepanelen met omvormer;
- De woning is voorzien van hardhouten kozijnen;
- Verwarming via een HR-combiketel geplaatst in 2025;
- Vloerverwarming op de begane grond;
- De woning is in 2022 uitgebouwd en o.a. voorzien van een nieuwe keuken en badkamer;
- Het fraaie buitengebied en het prachtige Liesbos liggen om de hoek;
- Basisscholen op loopafstand;
- Aanvaarding, juli 2026;
- De omgeving is zeer kindvriendelijk met speelveldjes in de directe omgeving;
- We nodigen u van harte uit deze heerlijke woning te bezichtigen! Wij kunnen U dan over de overige details te informeren.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available on 7/1/2026
- Asking price
- € 825,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,093
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 162 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 209 m²
- Volume in cubic meters
- 619 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, washstand, shower, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, double glazing, eco-building, partly double glazed, no cavity wall, mostly double glazed, energy efficient window, draft protection, insulated walls, floor insulation, completely insulated and secondary glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- PRINSENBEEK E 5333
- Cadastral map
- Area
- 209 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district, rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 0.10 metre deep and 0.09 metre wide
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, eco-building, partly double glazed, no cavity wall, insulated walls, floor insulation, completely insulated and secondary glazing
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,086x
Viewed
44x
Saved
4-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





