New
Monteverdistraat 1351447 NE PurmerendPurmer-Zuid/Zuid
€ 519,000 k.k.
- 127 m²living area
- 181 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherUitgebouwde gezinswoning met vrij uitzicht over het park!
Description
Welkom aan de Monteverdistraat 135 te Purmerend een heerlijke woning met vrij uitzicht op het park!
Aan de Monteverdistraat 135 vind je deze uitgebouwde tussenwoning met maar liefst 127 m² woongenot, drie ruime slaapkamers en een heerlijk vrij uitzicht over het park. Dankzij het energielabel A geniet je hier van veel wooncomfort en lage stookkosten. De woning is volledig geïsoleerd en biedt met haar royale indeling, zonnige tuin en eigen parkeerplaats alles wat je zoekt in een modern gezinshuis. Hier kun je direct beginnen met genieten.
De ligging in de geliefde wijk Purmer Zuid maakt dit huis extra aantrekkelijk. Je woont hier aan een rustige straat in een kindvriendelijke omgeving met volop speelruimte en groen om je heen. Het park De Driegang ligt letterlijk voor de deur en vormt een prachtig uitzicht dat nooit zal verdwijnen. Op loopafstand vind je winkelcentrum Meerland met supermarkten en diverse speciaalzaken, en ook scholen, kinderopvang en sportverenigingen liggen dichtbij. Binnen tien minuten fietsen sta je op de gezellige Koemarkt in het historische centrum van Purmerend, terwijl de bushalte en het NS-station op korte afstand liggen. Via de A7 rijd je bovendien snel richting Hoorn of Amsterdam.
De woning zelf is gebouwd in 1988 en goed onderhouden. De woonkamer is aan de achterzijde uitgebouwd en voorzien van grote daklichten en een schuifpui naar de tuin, waardoor het hier altijd licht en aangenaam is. De moderne open keuken aan de voorzijde is uitgerust met Siemens-apparatuur, waaronder een oven, vaatwasser en een Boretti inductiefornuis. De badkamer is eigentijds afgewerkt met een inloopdouche, regendouche, zwevend toilet en een stijlvol badmeubel. De begane grond is voorzien van vloerverwarming. De tuin is diep, beschut en biedt volop privacy, een perfecte plek om te ontspannen of te genieten van een diner in de zon.
Indeling
Via de nette voortuin, waar je ook je auto kunt parkeren, bereik je de overkapte entree. De hal met garderobe en toilet leidt naar de ruime, lichte woonkamer. De open keuken aan de voorzijde heeft een erker die zorgt voor extra lichtinval en uitzicht op de rustige straat. De gehele begane grond is voorzien van een pvc vloer met vloerverwarming, wat zorgt voor een comfortabel binnenklimaat.
Op de eerste verdieping tref je twee royale slaapkamers, waarvan de grootste aan de achterzijde is voorzien van een dakkapel. De kamers zijn keurig afgewerkt met marmoleumvloeren en neutrale tinten. De moderne badkamer is smaakvol ingericht met een inloopdouche met regendouche, een zwevend toilet, een badmeubel en inbouwspots die zorgen voor een prettige sfeer.
De zolderverdieping biedt een ruime kamer met veel daglicht dankzij de Velux dakramen. Hier vind je ook de aansluitingen voor het witgoed.
Tuin
De zonnige achtertuin is diep en biedt volop privacy. Dankzij de ligging kun je hier de hele dag genieten van de zon. Er is voldoende ruimte voor een loungehoek en eettafel, de tuin beschikt over een houten berging met elektra en een handige overkapping. Via de achterom bereik je eenvoudig de openbare weg.
Voor de indeling van de woning verwijzen wij je graag naar de plattegronden.
Wil jij deze woning met eigen ogen bekijken? Maak dan snel een afspraak met Van Overbeek Makelaars om een bezichtiging in te plannen. Dan laten wij deze woning jou met veel plezier zien tijdens een uitgebreide rondleiding.
Bijzonderheden
• Oplevering in overleg
• Notariskeuze koper, echter dient deze in Purmerend gevestigd te zijn
• Energielabel A, veel wooncomfort en lage energielasten
• Eigen parkeerplaats op de voortuin
• Vrij uitzicht over park De Driegang
• Uitgebouwde woonkamer met vloerverwarming
• Diepe, zonnige achtertuin met berging en achterom
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 519,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,087
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 181 m²
- Volume in cubic meters
- 448 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- PURMEREND H 1139
- Cadastral map
- Area
- 181 m²
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 66 m² (11.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
8-6-2026
On Funda
Neighborhood

Purmer-Zuid/Zuid
Purmerend- Residents
- 6,955
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 4,264
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



