Sold under reservation
Dorpsstraat 78-A3881 BE PuttenPutten-Centrum
€ 525,000 k.k.
- 95 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRiant wonen in een 3-kamerappartement met garage in hartje centrum!
Description
Riant wonen in het centrum! Driekamerappartement met eigen garage!
Middenin het centrum van Putten met letterlijk alle voorzieningen op korte loopafstand treffen we dit ruime driekamerappartement met eigen garage! Het appartement is gelegen op de tweede verdieping van het kleinschalige appartementencomplex ‘’De Oude Haeck’’. Het complex bestaat uit 12 appartementen en 2 winkels. Het driekamerappartement heeft een fraai uitzicht naar de Schimmelpennicklaan en een heerlijke lichtinval. De woonoppervlakte bedraagt ongeveer 100 vierkante meter. Uiteraard is het complex voorzien van een liftinstallatie, elektronisch bedienbare toegangsdeuren en alle gemakken om levensloopbestendig te wonen.
U vindt letterlijke alle dagelijkse voorzieningen op loopafstand van uw woning. Of; sterker nog; tegenover het complex. Recht tegenover de appartementen treffen we de supermarkt(en), de bakker en de slager. Het appartementencomplex vormt de schakel naar het gezellige dorpscentrum!
Het appartement beschikt over een eigen garage (afmeting 2.90 breedte bij 5.80 lengte) op de begane grond. Nooit zoeken naar een plekje maar gewoon uw eigen privé parkeerplaats en voldoende ruimte om spullen op te bergen in de garage. Ideaal!
Nieuwsgierig geworden naar de rest? Lees dan snel verder:
Indeling van dit driekamerappartement in het centrum:
De entree-/hal biedt toegang naar de kamers van het appartement, separaat toilet met fonteintje, meterkast, berging met de CV-opstelling en extra berging met aansluitingen voor de wasapparatuur (ideaal mooi uit het zicht weggewerkt!). Lopen we eerst door naar de woonkamer met open keuken. Hier treffen we een speelse ruimte met dakramen die veel licht naar binnen trekken. Een mooie ruimte met een fraai uitzicht rondom! De combinatie van de dakconstructie met de vele raampartijen geven een fijne en speelse sfeer.
Eyecatcher in de ruimte is de keuken die in 2024 is vernieuwd. Het geheel is helemaal op maat gemaakt en uitgevoerd in een moderne kleurstelling. Uiteraard is alle wenselijke inbouwapparatuur aanwezig. De deels inpandige loggia/balkon is een fijne buitenruimte om lekker te zitten. Hier geniet u lekker van het zonnetje op de zonnige dagen. Door de lange ramen van bijna vloer tot plafondniveau komt er wederom heel veel licht binnen in het appartement.
De hoofdslaapkamer is gesitueerd aan de achterzijde van het appartement. Een slaapkamer welke is voorzien van vaste bergruimte achter de knieschotten en is voorzien van dakramen. De badkamer is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en in 2018 deels gerenoveerd. Het geheel is voorzien van douche en wastafelmeubel. De tweede slaapkamer is ook voorzien van dakraam en een leuk doorkijkje naar de loggia. Deze kamer is ook goed te gebruiken als werkkamer of studeerkamer.
Highlights Dorpsstraat 78A in Putten:
- Ruim driekamerappartement voorzien van eigen garage;
- Garage voorzien van op afstand bedienbare elektrische overheaddeur en elektra punten (voor het opladen van bijvoorbeeld de elektrische fiets);
- Voorzien van een definitief energielabel A;
- Gelegen op korte afstand van alle wenselijke voorzieningen van het centrum;
- Het appartement is in 2023 volledig geschilderd aan de binnenzijde;
- Nieuwe keuken geplaatst in 2024 welke is voorzien van alle wenselijke inbouwapparatuur;
- Heerlijk licht appartement door de vele grote dakramen en grote ramen bij de loggia;
- Fijne licht woonkamer met open keuken;
- Veel praktische vaste bergruimte in het appartement aanwezig;
- Woonoppervlakte ca. 100 vierkante meter;
- Kadastraal bekend gemeente Putten, sectie C, nummer 10608 index 14
Riant en levensloopbestendig wonen middenin het centrum van Putten. Kom samen met ons dit heerlijk licht appartement bekijken. U bent van harte welkom!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,526
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 199.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 296 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- PUTTEN C 10608
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 199.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,655x
Viewed
11x
Saved
15-1-2026
On Funda
Neighborhood

Putten-Centrum
Putten- Residents
- 1,450
- Family with children
- 15%
- Avg. asking price / m²
- € 5,591
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





