Sold
Oranjestraat 234941 JP RaamsdonksveerRaamsdonksveer
€ 319,000 k.k.
- 81 m²living area
- 335 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- January 10, 2025
- Date of sale
- February 23, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Wil jij vrijstaand wonen op een centrale locatie met alle voorzieningen in de buurt ? Dan is dit leuke vrijstaande huis aan de rand van het in het centrum van Raamsdonksveer vast iets voor jou!
Aan de rand van het centrum van Raamsdonksveer vinden we de Oranjestraat, een sfeervolle straat met weinig verkeer en een rustige fijne sfeer. Deze straat kenmerkt zich door de diversiteit van leuke knusse vrijstaande woningen met een stukje “Veerse Historie”.
Deze leuke vrijstaande woning is een droom voor de starter die graag zijn eigen stijl en sfeer aan een huis gaat geven. Het huis is in goede staat en keurig onderhouden, echter in de loop der jaren is er weinig aan modernisering gedaan. Dat maakt dit een buitenkans voor de handige starter of klusser.
De grootste pluspunten van deze aantrekkelijke vrijstaande woning op een rijtje:
- Zeer ruim perceel van maar liefst 335m²
- Het oorspronkelijke bouwjaar is 1920, maar de woning is netjes onderhouden.
- Het huis heeft een woonoppervlakte van 81m² (inclusief 1e verdieping)
- Het heeft een inhoud van ca. 311 m³.
- Op een geweldige locatie gelegen
- Vrijstaand en met een grote diepe achtertuin
- 3 slaapkamers
Indeling van de woning:
Begane grond:
Entree/hal welke toegang geeft tot de gezellige woonkamer aan de voorzijde met een vaste kast, sierschouw en toegang tot de keuken aan de achterzijde. De dichte keuken is voorzien van een eenvoudige keukeninrichting in rechte opstelling met onderkastjes en uitzicht op de achtertuin. Vanuit de keuken is er toegang tot de trapopgang en de achter de keuken gelegen kookruimte. (aansluiting gasfornuis). Deze ruimte geeft toegang tot de doucheruimte en de toiletruimte.
1e Verdieping:
De vaste trap verschaft toegang tot de eerste verdieping. Op deze verdieping vinden we 3 slaapkamers die knus en klein zijn en voorzien van vloerbedekking en aftimmering. De eerste verdieping is door de gebruikte aftimmering niet overal de gewenste hoogte van 2 meter hoog. De genoemden woonoppervlakte van het huis is dus inclusief deze vierkante meters die volgens de officiële regels eigenlijk de minimale hoogte net niet haalt dus. Hier ligt een mooie uitdaging voor de koper om deze verdieping geheel opnieuw in te delen en te voorzien van een mooie ruime nieuwe indeling met slaapvetrekken.
Tuin:
De zeer diepe en ruime achtertuin is voorzien van een eigen achterom, is gelegen op het noordoosten en voorzien van een terras, bestrating en dieper de tuin in veel natuurlijk groen, een gazon en de mogelijkheid om hier een mooie nieuwe tuinaanleg en sfeervolle veranda of berging neer te zetten. Door de grote van de tuin heeft u op ieder gewenst moment van de dag wel een zon- of schaduwplek.
Hebben wij jouw interesse gewekt voor deze unieke kans om voor een aantrekkelijke prijs je eigen vrijstaande woning op een toplocatie vorm te geven? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 319,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,938
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 81 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 335 m²
- Volume in cubic meters
- 312 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- RAAMSDONK H 2694
- Cadastral map
- Area
- 335 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 169 m² (26.00 metre deep and 6.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,306x
Viewed
34x
Saved
9-1-2025
On Funda
Neighborhood

Raamsdonksveer
Raamsdonksveer- Residents
- 6,785
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,981
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




