Sold
- 73 m²living area
- 366 m²plot size
- 4bedrooms
- Fenergy label
Sales history
- Listed since
- August 8, 2025
- Date of sale
- September 3, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Woning met verrassend veel mogelijkheden, enorme tuin én ruime garage!
Op zoek naar een woning met karakter én potentie? Deze sfeervolle tweekapper met diepe achtertuin en ruime vrijstaande garage biedt volop mogelijkheden. Het betreft een tweelaagse woning met op de begane grond een eigen oprit met parkeergelegenheid, een woonkamer, een afgesloten keuken, een slaapkamer, een badkamer en een achtertuin met garage. Vervolgens zijn er een verdieping hoger drie slaapkamers te vinden. Tuinliefhebbers en klussers kunnen hier hun hart ophalen. De achtertuin is maar liefst 41 meter diep en beschikt over een royale garage van ca. 36 m² waardoor de woning voor meerdere doeleinden geschikt is. De woning kan ook flink uitgebouwd worden zodat ook grotere gezinnen hier prima kunnen wonen.
De woning is centraal gelegen ten opzichte van voorzieningen en uitvalswegen. Op enkele minuten fietsen ligt het winkelcentrum van Reeuwijk-Brug, met de supermarkt, slager, bakker, het postkantoor, de drogist, de bloemenwinkel en horeca. Op nog geen 10 minuten rijden ben je in het winkelcentrum van Bloemendaal, waar je met 65 winkels uitgebreid kan winkelen. Ook scholen, sportaccommodaties en zorgvoorzieningen liggen in de directe nabijheid. Met 5 minuten zit je op de snelweg, vanaf hier zijn er uitvalswegen naar o.a. Den Haag, Rotterdam en Utrecht.
Indeling
Begane grond:
Voor- en zijtuin met eigen oprit en parkeergelegenheid. Entree/hal met meterkast (2014) en toegang tot de woonkamer aan de voorzijde. In de woonkamer is er een schouw, voorheen zat hier de gaskachel. Aan de achterzijde bevindt zich de afgesloten keuken met plek voor een eettafel. De keuken is voorzien van een vierpits gasfornuis, een dubbele spoelbak en afzuigkap. Eveneens aan de achterzijde ligt een multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als bijkeuken, maar ook geschikt als werkkamer of slaapkamer. Hier bevindt zich de wasmachine-aansluiting.
Via de keuken is er toegang tot een tussenhal met achterdeur naar de tuin en toegang tot de badkamer. De badkamer beschikt over een toilet, een douche met regendouche en een raam welke zorgt voor daglicht en natuurlijke ventilatie.
De achtertuin is met zijn 41 meter bijzonder diep en fraai aangelegd, met een oprit die vanuit de voortuin naar de garage toe loopt. In de tuin staat een royale vrijstaande garage met openslaande deuren en een afgesloten gedeelte waar momenteel een zitruimte is ingericht, ideaal als je met een verjaardag wat meer ruimte nodig hebt of graag je eigen mancave creëert. Achter de garage ligt nog een extra stukje tuin met vlonder en uitzicht op groen en water, een ideale plek waar je in alle privacy kunt vertoeven.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot drie slaapkamers en een vaste kast met daarin de CV-installatie (ca. 2014). De grootste slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde, de overige twee kamers liggen aan de achterzijde.
Bijzonderheden
De huidige eigenaar heeft na aankoop in 2014 de beglazing op de begane grond laten vervangen, de gehele begane grond is voorzien van dubbel glas. Daarnaast is de meterkast vernieuwd en is de elektra grotendeels vervangen (m.u.v. keuken en toilet).
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,644
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- External storage space
- 36 m²
- Plot size
- 366 m²
- Volume in cubic meters
- 237 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- F
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2014, in ownership
Cadastral data
- REEUWIJK B 2765
- Cadastral map
- Area
- 366 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 256 m² (41.00 metre deep and 6.25 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,913x
Viewed
101x
Saved
8-8-2025
On Funda
Neighborhood

Zoutman
Reeuwijk- Residents
- 560
- Family with children
- 27%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




