Zeer rustig en vrij gelegen: RUIME UITGEBOUWDE HOEKWONING op loopafstand van winkels, uiterwaarden en uitgestrekte bossen. Kindvriendelijke omgeving.
Het bouwjaar is 1961 maar voldoet zeker na de laatste verbouwingen geheel aan de zeer moderne eisen van deze tijd. Verwarming en warm water geschiedt door middel van CV-combiketel (2020).
Dak, muur, vloer, en glasisolatie.
Via de achterzijde van de woning bevindt zich een eigen oprit voor 2 auto’s en toegang tot de privé tuin met houten schuur/berging van 12½ m2. Totale perceeloppervlakte is 418 m2, op het westen gericht.
De indeling is als volgt te omschrijven:
Begane grond:
Entree, toilet, nieuwe uitgebreide meterkast, trapkast, uitgebouwde woonkamer van 34 m2, openslaande tuindeuren naar de veranda en een 360° roteerbare houtkachel. Aansluitend komen we in de luxe keuken (2024) met inbouwapparatuur te weten; 1½ spoelbak, Quooker, inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, grote koelkast, vaatwasser, combi-oven. Ruime bijkeuken met wasmachine en droger aansluiting en uitstortgootsteen.
De hele begane grond is voorzien van vloerverwarming.
Verdieping:
Ruime overloop van ca. 10m2, 2 slaapkamers van resp. 11 en 10½ m2, luxe badkamer met ligbad, wasmeubel, 2e toilet, ruime inloopdouche, designradiator en elektrische vloerverwarming.
Via een vlizo trap op de overloop komen we op de ruime bergzolder met mogelijkheden, welke geheel bevloerd is.
Bijzonderheden:
- CV-combi ketel : 2020
- Luxe keuken: 2024
- Luxe badkamer: 2024
- 11 zonnepanelen: 2016
- Begane grond voorzien van vloerverwarming
- Dubbelglas; HR, HR++ en HR+++
- Vrije tuin op het westen
- Eigen inrit via achterzijde
- 360° roteerbare houtkachel
- Perceel oppervlakte 418 m2
Aanvaarding in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 449,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,119
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1960
Type of roof
Gable roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
109 m²
Other space inside the building
5 m²
Exterior space attached to the building
12 m²
External storage space
13 m²
Plot size
418 m²
Volume in cubic meters
437 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Shower, walk-in shower, bath, toilet, and sink
Number of stories
3 stories
Facilities
Flue and TV via cable
Energy
Energy label
C
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler and wood heater
Hot water
CH boiler
CH boiler
Gas-fired combination boiler from 2020, in ownership