Beukenlaan 135541 VJ ReuselReusel
€ 525,000 k.k.
- 117 m²living area
- 275 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherVrijstaand, volop gemoderniseerd, gelijkvloers wonen mogelijk!
Description
Welkom op Beukenlaan 13 in Reusel, een fijne plek voor wie graag rustig en comfortabel woont, met alles binnen handbereik! Deze vrijstaande woning uit 1953 is de afgelopen jaren grondig gerenoveerd en biedt een frisse, instapklare woonomgeving. Met zonnepanelen, airco’s, een moderne keuken en een eigentijdse badkamer geniet u hier van hedendaags comfort.
Met drie slaapkamers en een inpandig bereikbare garage die eenvoudig kan worden omgebouwd tot slaap- en badkamer op de begane grond, is de woning toekomstbestendig en ideaal voor wie gelijkvloers wil wonen. Het perceel van 275 m² is overzichtelijk en onderhoudsvriendelijk, perfect voor wie wél vrijstaand wil wonen, maar niet het werk van een grote tuin wil hebben.
Algemeen
* Oorspronkelijk bouwjaar woning: 1953.
* De woning is voorzien van vloer-, gevel-, en dakisolatie (dak en gevel vernieuwd in 2022/2023).
* De woning is volledig voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing.
* Verwarming en warm water d.m.v. gasgestookte c.v.-combiketel (2011).
* De begane grond is volledig voorzien van vloerverwarming alsmede de badkamer.
* De woning is uitgerust met twee airco's (2021) en 16 zonnepanelen (2024/2025).
* De woning is uitgerust met een beveiligingscamerasysteem.
* De woning heeft een geïsoleerde, inpandige garage die mogelijkheden geeft om de woning levensloopbestendig te maken. Bekijk de impressieplattegrond waarbij slaap- en badkamer zijn ingetekend.
* Achtertuin op het westen met een grondwaterput- en pomp.
* Fijne, centrale ligging met centrum en basisschool op loopafstand.
Indeling
Begane grond
Stap binnen via de voordeur in de entreehal van deze woning. Hier vind je - net als op de rest van de begane grond - een donkere tegelvloer (mét vloerverwarming), stucwerk wanden en een schuurwerk plafond. De hal geeft toegang tot de vernieuwde meterkast, de grote manshoge kelder, de keuken en de woonkamer.
Aan de linkerzijde van de woning vind je de doorzon woonkamer die geniet van volop lichtinval. Een heerlijke lichte woonruimte, waarbij het authentieke glas-in-lood raam direct in het oog springt. Aan de voorzijde bevindt zich een erker en in de woonkamer is de schouw met houtkachel behouden zodat behaaglijke warmte gegarandeerd is. De airco in de woonkamer is niet alleen inzetbaar om te koelen, maar ook om te verwarmen, ideaal met de zonnepanelen.
Zowel vanuit de hal als vanuit de woonkamer is de keuken bereikbaar die is ingericht met een moderne, lichte keuken. Het keukenraam geeft zicht op de inrit aan de rechterzijde van de woning. De keuken is uitgerust met een rvs spoelbak, 6-pits gaskookplaat (met de mogelijkheid om gemakkelijk over te stappen naar koken op inductie) met rvs afzuigkap, koelkast, combi oven en vaatwasser. De bijkeuken grenst aan de keuken en geeft toegang tot het moderne toilet met fonteintje, een kamerhoge schuifkastenwand, waar de c.v.-combiketel is opgesteld maar ook plek is voor je wasapparatuur. De achterdeur geeft toegang tot de tuin en er is een tweede deur die inpandig toegang geeft tot de ruime garage.
De garage is geïsoleerd, voorzien van elektra en water, een bergzolder en heeft een elektrisch bedienbare stalen garagedeur (met loopdeur) aan de voorzijde en een loopdeur aan de achterzijde. De garage biedt absoluut de mogelijkheid om een slaap- en badkamer te realiseren op de begane grond, of wellicht een kantoor- of hobbyruimte. Bekijk de impressie plattegrond in de brochure om hiervan een beter beeld te krijgen.
Eerste verdieping + bergzolder
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, een moderne badkamer en het luik met vlizotrap naar de bergzolder. De slaapkamers zijn van een goed formaat en allemaal uitgerust met een airco waarmee gekoeld en verwarmd kan worden. De overloop en slaapkamers zijn afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en plafonds.
De moderne badkamer is volledig betegeld en ingericht met een royaal ligbad, een inloopdouche, tweede toilet en een wastafelmeubel.
De vlizotrap op de overloop geeft toegang tot een ruime bergzolder.
Buiten de woning
Met een inrit aan de linker- en rechterzijde is er voldoende plek om te parkeren op eigen terrein en is er eventueel ook plek voor een caravan of aanhanger. Via de poort aan de linkerzijde kun je vrij achterom en tref je eerst een overkapping/carport met een bergzoldertje. Aan de garage bevindt zich een overkapping met voldoende plek voor je tuin-, of loungeset. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk ingericht met kunstgras, sierbestrating en een buitendouche. Met een ligging op 't westen kun je hier heerlijk genieten van de zon.
Benieuwd of dit jouw nieuwe thuis kan worden? Aarzel niet en plan een vrijblijvende bezichtiging. Tot binnenkort!
* Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal koper een bankgarantie of waarborgsom storten in handen van de notaris (deze bedraagt 10 % van de koopsom).
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 550,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,487
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1953
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 40 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- Plot size
- 275 m²
- Volume in cubic meters
- 579 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Ecoline (gas-fired combination boiler from 1997)
Cadastral data
- REUSEL A 5056
- Cadastral map
- Area
- 275 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 90 m² (9.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,742x
Viewed
37x
Saved
19-9-2025
On Funda
Neighborhood

Reusel
Reusel- Residents
- 7,145
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,972
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





