Lindestraat 37-A5541 EK ReuselReusel
€ 1,500,000 k.k.
- 246 m²living area
- 1,360 m²plot size
- 6bedrooms
- Cenergy label
Description
Aan de Lindestraat in Reusel staat een markant pand met een rijke historie! Het pand ligt aan de Dorpsbron en was ooit het gemeentehuis van Reusel. Door de jaren heen is het pand getransformeerd naar een bedrijf met bovenwoning waarbij de karakteristieke uitstraling bewaard gebleven is. Thans is hier een verfspeciaalzaak met winkelruimte, magazijnen en een zeer royale bovenwoning met dakterras gehuisvest.
Dit prachtige pand aan de mooie Dorpsbron heeft een gemengde bestemming (deels wonen, deels bedrijvigheid). De uitstraling van het pand, de grootte en de centrale locatie maken dit een unieke kans om wonen en werken te combineren.
Het geheel bestaat uit 3 kadastrale percelen, totaal groot 1.360 m², te weten:
1. Lindestraat 37 + 37a Reusel | A 3725 | groot 444 m² | bestemming wonen + bedrijvigheid
2. Lindestraat 35a Reusel | A 4413 groot 666 m² | bestemming bedrijvigheid
3. (Achter) Lindestraat 35a Reusel | A 4297 | groot 250 m² | bestemming tuin
Algemeen
* Bouwjaar: het pand is in 1994 geheel gerenoveerd.
* Voor het winkelgedeelte geldt energielabel A+ voor het woongedeelte geldt energielabel C.
* Het pand is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing.
* Het pand is voorzien van vloer-, gevel-, en dakisolatie.
* Op de begane grond tref je de winkelruimte met kantine, magazijnen en een kantoorruimte van ca. 238 m².
* De woning bevindt zich op de eerste en tweede verdieping met maar liefst 242 m² woonoppervlakte en een dakterras van 55 m².
* Achter de winkel bevindt zich een kleine buitenruimte | patiotuin.
* Naast de woning bevindt zich een grote loods met werkplaatsen van ca. 413 m².
* Achter deze loods bevindt zich een tuin van ca. 440 m².
Bovenwoning (Lindestraat 37a)
Bij aankomst valt direct de sfeervolle ligging op van dit statige pand aan de Dorpsbron.
De woning is gevestigd op de eerste en tweede verdieping, en is te bereiken via de voordeur aan de linkerzijde. De entreehal leidt naar de eerste verdieping waar je een royale overloop treft die op haar beurt weer toegang geeft aan alle overige ruimten.
De woonkamer en drie slaapkamers bevinden zich aan de voorzijde van het pand en hebben daarmee uitzicht op de Dorpsbron. De L-vormige woonkamer is met ca. 33 m² lekker ruim en het glas-in-lood raam is een absolute eyecather.
Aan de achterzijde tref je de separate keuken met zicht op het dakterras. De keuken heeft een hoekopstelling en is uitgerust met een rvs spoelbak, gaskookplaat met afzuigkap, koelkast, vaatwasser, oven en losse magnetron. Naast de keuken bevindt zich een doorgang naar het dakterras met volop bergruimte. Het dakterras ligt op het noordwesten en is een heerlijke en riante buitenruimte van 54 m². Aan de achterzijde van de eerste etage bevinden zich nog een grote bijkeuken/wasruimte en een badkamer. De wasruimte is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een aanrecht. De geheel betegelde badkamer is uitgerust met een douche, toilet, ligbad en een groot wastafelmeubel met dubbele wastafel.
De tweede verdieping is via een vaste trap bereikbaar. Hier bevinden zich nog eens drie slaapkamers en heb je volop bergruimte tot je beschikking.
Winkelruimte (Lindestraat 37)
Aan de voorzijde van het pand bevindt zich de winkelruimte van de verfspeciaalzaak met 129 m² vloeroppervlakte. Een winkel met uitstraling en een prachtige etalage. De winkel geeft toegang tot een groot magazijn en de kantine met rechte keukenopstelling. Aan deze kantine grenst een hal met toegang tot een toilet en vervolgens tot een kantoorruimte voorzien van ingebouwde kastruimte en airco. Achter de kantoorruimte bevindt zich een tweede magazijn en beide grenzen aan een patiotuin. In de patiotuin bevinden zich nog twee bergingen.
Loods + werkplaatsen (Lindestraat 35a)
Naast het pand bevindt zich een oprit met toegang tot de loods en twee werkplaatsen. De twee werkplaatsen zijn toegankelijk via een houten schuifdeur. De loods heeft grote, openslaande houten deuren. Het geheel biedt volop ruimte en mogelijkheden. Aan de achterzijde van de loods tref je de tuin ingericht met een flink stuk gazon en diverse volwassen beplanting.
Een bezichtiging ter plekke geeft de beste indruk van dit statige pand! Voor een vrijblijvende afspraak neem je contact op met ons kantoor.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,098
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 246 m²
- Other space inside the building
- 238 m²
- External storage space
- 413 m²
- Plot size
- 1,360 m²
- Volume in cubic meters
- 2,672 m³
Layout
- Number of rooms
- 12 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 1995, in ownership
Cadastral data
- REUSEL A 3725
- Cadastral map
- Area
- 444 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- REUSEL A 4413
- Cadastral map
- Area
- 666 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- REUSEL A 4297
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden and sun terrace
- Sun terrace
- 54 m² (11.65 metre deep and 4.62 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 10 cars
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,550x
Viewed
10x
Saved
20-8-2025
On Funda
Neighborhood

Reusel
Reusel- Residents
- 7,145
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,950
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.






