Sold
Kees van Dongenlaan 73161 DL RhoonRhoon-Zuidoost
€ 500,000 k.k.
- 117 m²living area
- 110 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 24, 2026
- Date of sale
- May 11, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Uitgebouwde en instapklare eengezinswoning op een rustige plek in Rhoon!
Zie jij jezelf hier al wonen? In deze fijne eengezinswoning in een rustige en kindvriendelijke wijk in Rhoon komt alles samen. Met maar liefst 4 slaapkamers, een lichte woonkamer, een recent gemoderniseerde keuken (2020), een fraai aangelegde tuin en energielabel A, is dit zo’n huis waar je zó in kunt trekken. De woning is modern en strak afgewerkt, heerlijk licht en praktisch ingedeeld. Dankzij de vloerverwarming op de begane grond, rolluiken op alle slaapkamers en een screen bij de keuken geniet je hier van optimaal wooncomfort. Met de 12 zonnepanelen (eigendom) woon je bovendien ook nog eens energiezuinig!
Het dorp Rhoon kent een centrale ligging, waardoor je met enkele minuten in de oude dorpskern staat. Aan de Dorpsdijk vind je divers winkelaanbod en zijn er diverse eet- en drinkgelegenheden aanwezig. Op zoek naar nieuwe hobby's of gewoon ontspanning? Op een paar minuten loopafstand vind je diverse sportverenigingen en een muziekschool. Met de auto ben je in een paar minuten bij de jachthaven waar je met een boot kunt varen over de Oude Maas of je kunt gaan wandelen aan de Rhoonse Grienden. Daarnaast zijn er diverse (basis)scholen, kinderdagverblijven aanwezig én zelfs een speeltuintje vlakbij de woning!
Wordt dit jouw nieuwe thuis? Plan snel een bezichtiging in met ons kantoor: 0180-200 000!
KORTE OMSCHRIJVING:
Welkom bij nummer 7 | Woonkamer met open keuken | Schuifpui naar de achtertuin
Via de netjes aangelegde voortuin stap je bij nummer 7 binnen. Vanuit de ruime entree heb je toegang tot de toiletruimte - welke voorzien is van een wandcloset en fonteintje -, de trapopgang naar de eerste verdieping en de leefruimte. De gehele begane grond is voorzien van een strakke gietvloer die ook voorzien is van vloerverwarming! De ruime woonkamer is recent opnieuw behangen en is modern en instapklaar ingericht. Vanuit de woonkamer heb je een open verbinding met de tuin, door middel van de grote schuifpui, en de keuken.
De keuken is in 2020 gemoderniseerd en is van alle gemakken voorzien. Met een inbouw combioven en inductiekookplaat bereid je met gemak de lekkerste maaltijden en leukste bakcreaties en dit terwijl je ondertussen in contact blijft met je visite in de woonkamer. Dankzij de screen bij het keukenraam houd je de zon buiten wanneer dat nodig is. De keuken is verder voorzien van een vaatwasser, koel-/vrieskast, een wasbak met flexibele keukenkraan en voldoende werk- en opbergruimte.
Drie slaapkamers | Ruimte voor iedereen | Badkamer
Op de eerste verdieping zijn er drie slaapkamers aanwezig, die allemaal voorzien zijn van rolluiken. Hoe fijn is dat! Slaapkamer I is gelegen aan de voorzijde en is voorzien van een vaste schuifkast. Slaapkamer II en II liggen aan de achterkant van de woning en kunnen natuurlijk ook ingericht worden als kinder, studeer- of werkkamer. Of wat dacht je van een heuse inloopkast? Het kan allemaal! Tevens is het (door middel van een vergunning!) mogelijk om een opbouw te plaatsen op de huidige uitbouw.
Naast de drie slaapkamers is ook de badkamer op deze verdieping aanwezig. Deze is tot aan het plafond betegeld en voorzien van een wandcloset, inloopdouche en wastafelmeubel met twee waskommen.
Tweede verdieping | Vierde (of misschien wel vijfde?) slaapkamer
Door middel van een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Dit is momenteel nog één royale zolderruimte met een dakraam. Deze ruimte is perfect als vierde slaapkamer of bijvoorbeeld sportruime, zoals de huidige bewoner gedaan heeft. Eventueel kun je met wat aanpassingen er zelfs een vijfde slaapkamer creëren. Op de zolderverdieping vind je tevens de opstelplaats van de cv-ketel en de aansluiting van de wasapparatuur.
Achtertuin | Houten berging
De achtertuin is recent opnieuw aangelegd en is grotendeels betegeld met natuursteentegels. Hierdoor kun je verschillende (zit)hoekjes creëren. Met een ligging op het oosten kun je in de ochtend, tijdens het ontbijt, al genieten van de eerste zonnestralen. De elektrisch bedienbare zonwering aan de achtergevel biedt eventueel ook schaduw tijdens de warme zomerdagen. Achterin de tuin bevindt zich een praktische, houten berging waar je diverse tuinspullen en ook fietsen - mede door de achterom - kunt stallen.
BEKNOPTE INDELING:
Begane grond:
- Entree/hal met toiletruimte en trapopgang;
- Ruime woonkamer met schuifpui naar de tuin;
- Open keuken v.v. diverse inbouwapparatuur (in 2020 opgeknapt).
Eerste verdieping:
- Overloop;
- Drie ruime slaapkamers v.v. rolluiken;
- Moderne badkamer v.v. toilet, inloopdouche en wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
- Open zolderverdieping v.v. dakraam.
Bijzonderheden:
Uitgebouwde en instapklare eengezinswoning;
Alles slaapkamers zijn voorzien van rolluiken;
Rustige, maar wel centrale ligging;
De woning beschikt over 12 zonnepanelen;
Energielabel A; geldig t/m november 2026;
Voorkeur oplevering: in overleg.
Algemeen:
Bouwjaar: 2011
Eigendom: Volledig eigen grond
Verwarming en warm water: C.V.-ketel (2011), gedeeltelijke vloerverwarming
Kozijnen: Houten kozijnen
Beglazing: Dubbele beglazing
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,274
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 110 m²
- Volume in cubic meters
- 448 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2011, in ownership
Cadastral data
- RHOON B 4118
- Cadastral map
- Area
- 110 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 48 m² (9.35 metre deep and 5.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,030x
Viewed
55x
Saved
23-4-2026
On Funda
Neighborhood

Rhoon-Zuidoost
Rhoon- Residents
- 1,890
- Family with children
- 56%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




