Sold
Kwartslaan 1253162 RD RhoonDe Eilanden
€ 795,000 k.k.
- 162 m²living area
- 243 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 10, 2025
- Date of sale
- April 7, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Luxe en duurzame woning met garage en achtertuin aan het water!!
Deze uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning (type Saffier) met inpandige garage, fraai aangelegde tuin aan het water en een gezellig dakterras biedt alles wat u zoekt. De woning beschikt over 12 zonnepanelen en energielabel A, wat bijdraagt aan een duurzame en energiezuinige woonervaring. Deze comfortabele woning is gebouwd door "A. van Erk" en is volledig geïsoleerd. Aan de achterzijde geniet u van een schitterend en blijvend vrij uitzicht over natuurgebied "De Koedood". Hier ervaart u het ultieme vakantiegevoel in uw eigen huis. Binnen treft u een ruime en lichte living, uitgebouwd aan de zijkant, met grote raampartijen die zorgen voor een prachtige natuurlijke lichtinval. De woonkamer biedt volop ruimte voor een woon-, eet- en werkhoek en is voorzien van onder andere een sfeervolle waterdamphaard met afstandsbediening en vloerverwarming. De begane grond en de verdiepingen beschikken over een airconditioning systeem, waarmee u zowel kunt verwarmen als koelen. De woning heeft een moderne keuken aan de voorzijde, uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur en luxe sanitaire voorzieningen. De ligging is ideaal in de woonwijk “Portland”, op het eiland "Kwarts". Hier woont u in alle rust, omgeven door water en natuur, met toch alle voorzieningen binnen handbereik. Altijd al gedroomd van wonen aan het water? Maak uw droom waar en plan een bezichtiging!
INDELING MET INDICATIEVE MATEN:
BEGANE GROND
Fraai aangelegde voortuin met sierbestrating, sierbeplanting en oprit met parkeergelegenheid voor twee auto’s. Via een achterom heeft u toegang tot de achtertuin.
Entree, ruime hal, meterkast, toegang tot de inpandige garage, eiken trap naar de 1e verdieping met bedienbare sfeerverlichting, trapkast, fraai afgewerkte toiletruimte voorzien van een hangend toilet en fonteintje. Deze moderne toiletruimte is deels behangen en deels betegeld in zwart/wit tegels.
Via sfeervolle glazen deuren heeft u toegang tot de ruime living.
Royale tuingerichte living met aansluitende tuinkamer (ca. 57 m2) voorzien van een duurzame en brede laminaatvloer met vloerverwarming als hoofdverwarming, de wanden en plafonds zijn glad gestuct. Tevens is de woonkamer voorzien van een sfeervolle waterdamphaard met afstandsbediening en airconditioning systeem dat de begane grond verwarmt en koelt. Middels een grote schuifpui met hor heeft u toegang tot de zonnige achtertuin. De aansluitende tuinkamer beschikt ook over laminaatvloer met vloerverwarming en glad gestucte wanden en plafond. Deze kamer biedt via een loopdeur ook toegang tot de achtertuin.
De moderne open keuken is gelegen aan de voorzijde van de woning en is uitgevoerd in een U-opstelling. Deze complete keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur zoals een koelkast, vrieskast, combi ovenmagnetron, inductie kookplaat, RVS afzuigkap en een vaatwasser. Tevens beschikt deze functionele keuken over een enkele spoelbak met close-in boiler en voldoende kastruimte. Het geheel is uitgevoerd in het zwart en afgewerkt met een granieten aanrechtblad, PVC wandtegels achter het aanrecht, sfeerverlichting en laminaatvloer met vloerverwarming.
De inpandige garage (ca. 18 m2) is voorzien van een elektrisch bedienbare garagedeur met afstandsbediening, stopcontacten en een waterkraan. De garage is afgewerkt met een tegelvloer.
De achtertuin is gelegen op het zuidoosten aan het water en is fraai aangelegd met sierbestrating, sierbeplanting, terras, vlonder aan het water, achterom, buitenkraan, elektrisch bedienbaar zonnescherm, tuinverlichting en stopcontacten. Via een sfeervolle spiltrap heeft u toegang tot het dakterras.
Aan de achterzijde geniet u van een schitterend en blijvend vrij uitzicht over natuurgebied "De Koedood". Hier ervaart u het ultieme vakantiegevoel in uw eigen huis.
1e VERDIEPING
Ruime overloop met toegang tot alle vertrekken. Eiken trap naar de 2e verdieping.
Moderne aparte toiletruimte voorzien van een hangend toilet en fonteintje. De toiletruimte is verder voorzien van gestucte wanden.
Slaapkamer 1 (ca. 17 m2) is gelegen aan de achterzijde.
Slaapkamer 2 (ca. 14 m2) is gelegen aan de voorzijde.
Slaapkamer 3 (ca. 7m2) is gelegen aan de achterzijde. Via een loopdeur met hor heeft u toegang tot het dakterras.
De slaapkamers op deze verdieping zijn voorzien van laminaatvloer, airconditioning systeem dat de ruimtes verwarmt en koelt en een hor.
Dakterras (ca. 34 m2) is gelegen op het oosten. Via een spiltrap heeft u toegang tot de tuin.
Moderne badkamer (ca. 6 m2) met luxe sanitaire voorzieningen zoals een wastafel met wastafelmeubel, spiegel met spiegelkast, ligbad en een douchecabine. De badkamer is geheel betegeld en afgewerkt met een houtlook tegelvloer met vloerverwarming.
2e VERDIEPING
Overloop met toegang tot de wasruimte.
Wasruimte (ca. 6 m2) met stelplaats voor de HR C.V. combiketel (Remeha 2014), mechanische ventilatie, wasmachine- en drogeraansluiting, een Velux dakraam met hor en verduisterend rolgordijn, bergruimte achter het knieschot en een handige wastafel met wastafelmeubel en koud/warm waterkraan.
Deze royale slaapkamer biedt de mogelijkheid om een extra slaapkamer of een ruime hobby- of werkkamer te creëren. Verder is deze slaapkamer voorzien van een groot Velux dakraam met hor en verduisterend rolgordijn, bergruimte achter het knieschot en is afgewerkt met een duurzame laminaatvloer.
BIJZONDERHEDEN:
- De woning is gelegen op een perceel van 243 m2 eigen grond;
- Volledig geïsoleerde woning gebouwd door het bouwbedrijf A. van Erk met hoogwaardige materialen;
- Verwarming en warmwater middels Cv ketel Remeha bouwjaar 2014;
- Energielabel A geldig tot 11-02-2035;
- 12 zonnepanelen;
- Inpandige garage met onder andere een elektrisch bedienbare garagedeur met afstandsbediening;
- Parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen oprit;
- Begane grond is voorzien van vloerverwarming, airconditioning systeem en een waterdamphaard;
- Alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning systeem dat de ruimtes verwarmt en koelt;
- Fraai aangelegde achtertuin op het zuidoosten aan het water met een vlonder;
- Elektrisch zonnescherm op de achtergevel van de woning;
- Gezellig dakterras op de 1e verdieping met toegang tot de tuin middels een spiltrap;
- Aan de achterzijde geniet u van een schitterend en blijvend vrij uitzicht over natuurgebied "De Koedood";
- De woning is gelegen op het rustige eiland "Kwarts" in Portland, maar toch met alle voorzieningen binnen handbereik en uitstekende verbindingen naar Rotterdam.
MAKELAAR: JAN-HEIN SCHILDERMAN
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 795,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,907
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 162 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 39 m²
- Plot size
- 243 m²
- Volume in cubic meters
- 646 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- RHOON B 1765
- Cadastral map
- Area
- 243 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden, side garden and sun terrace
- Back garden
- 95 m² (10.50 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
10,574x
Viewed
158x
Saved
10-3-2025
On Funda
Neighborhood

De Eilanden
Rhoon- Residents
- 3,315
- Family with children
- 45%
- Avg. asking price / m²
- € 4,740
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




