Sold
- 161 m²living area
- 452 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 14, 2025
- Date of sale
- July 11, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Oude Tilburgsebaan 14 A Riel
Buitenkans! Nieuw in de verkoop: de ruime vrijstaande woning met garage aan een van de populairste straten van Riel! Aan de rand van natuurgebied de Regte heide staat deze heerlijke eengezinswoning. Dit mooie ruime huis met lange oprit, vrijstaande garage ook met kap en de grote tuin, door de kantelen heeft de woning de uitstraling van een herenhuis.
De woning heeft een ruime entree, royale zitkamer met tv-hoek en een gezellige leeshoek bij de gashaard en veel ruimte voor een lange eettafel, openslaande tuindeuren, een leefkeuken en bijkeuken. Deze ruime woning heeft 2 of desgewenst 3 slaapkamers op de 1e verdieping waarvan 1 met inloopkast en een complete badkamer. De woning beidt mogelijkheden tot het realiseren van 5 slaapkamers.
Bouwjaar: 1985
Woonoppervlakte: ca. 161 m² (bruto 260 m²)
Perceeloppervlakte: ca. 453 m²
Inhoud woonhuis: ca. 597 m³
INDELING: BEGANE GROND:
De ruime lichte entree met garderobe en meterkast beschikt over een mooie houten trap naar de 1e verdieping. De deur rechtdoor geeft toegang tot de woonkamer, links in de hal bevindt zich het toilet met wandcloset.
De woonkamer is ca. 40 m² groot. De gehele begane grond is voorzien van een tegelvloer incl. bijpassende plinten en met vloerverwarming in de woonkamer. Aan de voorzijde van de woonkamer is veel ruimte voor een grote hoekbank. Tussenin kunt u gezellig bij de haard plaatsnemen en aan de achterzijde kunt u gezellige tafelen met het gezin, vrienden en familie. Ook voor het plaatsen van een piano of vleugel is in deze grote brede woonkamer volop ruimte. De wanden zijn voorzien van glad stucwerk, het plafond is voorzien van stucwerk met fraaie omlijsting. Er zijn mooie houten zwart geschilderde deuren met bijpassende kozijnen aanwezig.
Vervolgens kunt u naar de leefkeuken. De keuken meet 4.42 x 3.47 en is daarmee ruim 15 m² groot. De keuken is geplaatst in een L-opstelling en beschikt over de volgende inbouwapparatuur: een gaskookplaat, een afzuigkap, een losse combi magnetron/oven, een vaatwasser en een koelkast. De keuken is uitgevoerd met houten boven- en onderkasten, een grijs kunststof werkblad en een betegelde achterwand. In de woonkeuken is volop ruimte om een eettafel te plaatsen. Door in de toekomst de muur tussen de keuken en woonkamer door te breken, kunt u een opener geheel maken: een open keuken met kookeiland behoort hier zeker tot de mogelijkheden. De woonkamer en woonkeuken zijn tezamen circa 55 m² groot!
Vanuit de keuken heeft u toegang tot de bijkeuken. Hier bevindt zich de opstelling van de C.V.-ketel en de wasmachine. Via de bijkeuken heeft u toegang tot de tuin.
GARAGE:
De lange oprit, links naast de woning en voor de garage, biedt plaats aan minstens 2 auto's. Hier kunt u een eigen laadpaal aanleggen voor laden van een elektrische auto. Er is een loopdeur naar de achtertuin. De garage met kap meet 6.02 x 3.04 en is daarmee ca. 18 m² groot! De garage heeft openslaande deuren en elektra en biedt plaats aan een auto, fietsen en tuingereedschap. Door de kap is er een vliering aanwezig als extra bergruimte.
TUIN:
De op het zuiden gelegen achtertuin biedt veel privacy, hier kunt u tot in de late uurtjes genieten van het buiten leven. De royale volgroeide achtertuin heeft een mooi groot terras met antracietgrijze tegels, gazon, beplanting in de borders en mooie groene hagen. Ook is er een buitenkraantje aanwezig. Aan de garage is een grote overkapping geplaatst, ook is er een prieel aanwezig. De voortuin is voorzien van gazon, vaste beplanting en enkele bomen.
1e VERDIEPING:
Via de overloop zijn de 2 of oorspronkelijk 3 royale slaapkamers en de badkamer bereikbaar. De aan de achterzijde gelegen ouderslaapkamer heeft de afmetingen 4.43 x 3.47 en is daarmee ca. 15 m² groot. Deze grote slaapkamer heeft een walk-in-closet onder de schuine kap. U kijkt hier heerlijk op de mooie achtertuin. Op de gehele bovenverdieping ligt een moderne laminaatvloer. De plafonds en een deel van de wanden is gestuct, de andere wanden zijn voorzien van lambrisering.
De 2e slaapkamer is aan de voorzijde gelegen. Oorspronkelijk waren dit 2 slaapkamers en meet 3.95 x 6.49, daarmee is deze ruim 25 m² groot.
onder de schuine kant is een lage kast geplaatst met heel veel opbergruimte. Ook op de gehele 1e verdieping zijn houten kozijnen met houten paneeldeuren aanwezig.
De ruime lichte badkamer is voorzien van een ligbad, een 2e toilet, dubbele wastafel met spiegel en verlichting en vloerverwarming. Tevens is er een groot dakraam aanwezig dat zorgt voor veel lichtinval. Met de afmeting 2.53 x 2.53 is de badkamer ruim 6 m² groot. De badkamer is uitgevoerd met zandkleurige wand- en vloertegels.
2e VERDIEPING:
Via de vaste trap komt u op een hele grote zeer nette zolder met de mogelijkheid een 2e slaapkamer te realiseren. Deze 2e verdieping meet 1.93 (tot de 1.50 m- hoogte) x 10.24 en is daarmee 20 m² groot op stahoogte. Het totale vloeroppervlak is echter 48 m²!
Kortom: een sfeervolle woning met zowel binnen als buiten veel ruimte voor veel woonplezier.
ALGEMEEN:
- Royale woonkamer 40 m², ruime woonkeuken 15 m² (evt. samen 55 m²);
- Vloerverwarming in de woonkamer en de badkamer;
- Garage met kap en lange oprit;
- Hoogwaardig afwerking;
- Woning is volledig geïsoleerd;
- Fraai aangelegde tuin rondom de woning;
- Aanvaarding in overleg.
RIEL HEEFT VEEL TE BIEDEN
Met een eigen supermarkt, een klein winkelcentrum, een nieuwe basisschool, restaurantjes en gezellige terrassen heb je alles bij de hand. Je hoeft niet gelijk in de auto maar kunt alles op de fiets doen voor de dagelijkse boodschappen. Riel maakt onderdeel uit van de gemeente Goirle, ten zuiden van Tilburg. Riel ligt op 5 minuten van de A58 met alle dagelijkse voorzieningen in het dorp en alle andere voorzieningen zoals voortgezet onderwijs, bibliotheek, schouwburg, zwembad, schaatsbaan, bioscoop, ziekenhuis en winkelcentra in Goirle en Tilburg. Riel wordt omsloten door het Bels Lijntje en het natuurgebied de Regte Heide.
Door de komst van nieuwbouwplannen in Riel en de aantrekkingskracht van buitenaf is Riel in de loop der tijd behoorlijk uitgebreid maar heeft zijn dorps karakter behouden. Veel jonge mensen die hier komen, wonen blijven hier dan ook graag wonen. Het dorp heeft inmiddels een vaste kern van Rielenaren en leeft echt. Er wordt veel georganiseerd voor jong en oud. Het is hier dan ook fijn wonen in de luwte van Tilburg en de ruimte en gemoedelijkheid van een dorp.
RIEL MIDDEN IN DE NATUUR
Wonen in Riel is wonen tussen de rust en ruimte van natuurgebieden. In slechts enkel minuten fietsen of wandelen zit je volop in de natuur. Ten zuiden en oosten van Riel liggen uitgestrekte natuurgebieden, zoals de Regte Heide & Riels Laag. Kortom, je kunt hier het hele jaar door prachtige lange familiewandelingen maken!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 725,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,503
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 161 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 23 m²
- Plot size
- 452 m²
- Volume in cubic meters
- 597 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- GOIRLE F 920
- Cadastral map
- Area
- 452 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
11,422x
Viewed
130x
Saved
14-6-2025
On Funda
Neighborhood

Riel-Dorp
Riel- Residents
- 2,355
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 4,129
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




