Sold
- 153 m²living area
- 446 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 4, 2025
- Date of sale
- February 27, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Tilburgseweg 11 A Riel
Buitenkans! Nieuw in de verkoop: de ruime vrijstaande woning met de rood-wit-groene luiken in Riel! Bij de entree van het dorp, en dus makkelijk bereikbaar met auto, fiets of bus, staat deze heerlijke eengezinswoning. Dit mooie ruime huis met lange oprit, vrijstaande garage ook met kap en de grote tuin heeft een romantische uitstraling door de rood-wit-groen geschilderde luiken. Ze kunnen niet echt dicht. Door de dwarskap doet het huis aan een trapgevel denken.
De woning heeft een ruime entree, royale zitkamer met tv-hoek en een gezellige leeshoek bij de gashaard en veel ruimte voor een lange eettafel. Een grote schuifpui naar de serre, dichte keuken, bijkeuken, 2e badkamer. De serre heeft 2 schuifpuien wat zorgt voor veel contact met de mooie achtertuin. Deze ruime woning heeft 3 slaapkamers op de 1e verdieping waarvan 1 met inloopkast en een grote badkamer. Op de 2e verdieping zijn veel uitbreidingsmogelijkheden.
Bouwjaar: 1990
Woonoppervlakte: ca. 153 m² (bruto 255 m²)
Perceeloppervlakte: ca. 446 m²
Inhoud woonhuis: ca. 629 m³
INDELING: BEGANE GROND:
De ruime lichte entree met garderobespiegel heeft een mooie hardhouten trap naar de 1e verdieping met mooie hoge vide. De deur links geeft toegang tot de keuken en via de deur rechts gaat u naar de woonkamer. Verder bevindt zich hier het toilet en de meterkast.
De woonkamer meet 10.88 x 6.93/3.93 en is daarmee ca. 54 m² groot. De gehele benedenverdieping is voorzien van een klassieke marmeren vloer incl. bijpassende plinten en met vloerverwarming (hal, woonkamer en keuken). De woonkamer heeft veel grote ramen met 8-vaks verdeling en houten gordijnroedes en een schuifpui aan de achterzijde. Aan de voorzijde is veel ruimte voor een grote hoekbank bij de tv; er zijn div. aansluitpunten. Tussenin kunt u gezellig bij de haard met marmeren schouw plaatsnemen en aan de achterzijde kunt u gezellige tafelen met het gezin, vrienden en familie. Ook voor het plaatsen van een piano of vleugel is in deze grote brede woonkamer volop ruimte. De wanden zijn voorzien van klassiek behang, het plafond is voorzien van stucwerk met 2 mooie rozetten bij de lichtpunten. Er zijn mooie houten deuren met bijpassende kozijnen aanwezig.
Vervolgens kunt u naar de dichte keuken. De keuken meet 3.88 x 2.81 en is daarmee ca. 11 m² groot. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling en beschikt over de volgende inbouwapparatuur: een keramische kookplaat, een afzuigkap, een oven, 1,5 spoelbak, een losse vaatwasser en een losse koel-/vriescombinatie. De keuken is uitgevoerd met roomwitte boven- en onderkasten met facet-deuren en een marmeren gemeleerd werkblad, achterwand en zijwanden. In de woonkeuken is volop ruimte om een ontbijttafel te plaatsen. Door in de toekomst de muur tussen de keuken en woonkamer door te breken, kunt u een opener geheel maken: een open keuken met kookeiland behoort hier zeker tot de mogelijkheden.Totaal: woonkamer en keuken: 54 + 11 = 65 m² groot!
Vanuit de keuken heeft u toegang tot de bijkeuken. Hier bevindt zich de opstelling van de C.V.-ketel en de wasmachine-/droger-opstelling. Tevens geeft de bijkeuken toegang tot de badkamer op de begane grond. Deze compacte badkamer heeft een douchecabine met douchestoel en er is een wastafel aanwezig. De bijkeuken geeft toegang tot de serre.
De serre meet 2.53 x 4.26 en is daarmee ca. 11 m² groot. Deze lichte ruimte heeft een tegelvloer. een radiator en 2 schuifpuien, zodat in het voorjaar en de zomer u heerlijk van de tuin kunt genieten.
GARAGE:
De lange oprit, links naast de woning en voor de garage, biedt plaats aan minstens 3 auto's. Hier kunt u een eigen laadpaal aanleggen voor laden van een elektrische auto. Er is een loopdeur naar de achtertuin. De garage met kap meet 6.62 x 3.39 en is daarmee ca. 22 m² groot! De garage heeft een elektrische garagedeur en elektra en biedt plaats aan een auto, fietsen en tuingereedschap. Door de kap is er een vliering aanwezig als extra bergruimte.
TUIN:
De circa 13 meter diepe achtertuin biedt veel privacy en ligt op het noordwesten, hier kunt u tot in de late uurtjes genieten van het buiten leven. De royale volgroeide achtertuin heeft een mooi groot terras met antracietgrijze tegels, gazon, beplanting in de borders en mooie groene hagen. Ook is er een buitenkraantje aanwezig. Achter de garage op het bestrate stuk is volop ruimte voor het plaatsen van een zwembad in de zomer of een speeltoestel of een trampoline, maar u kunt deze ruimte ook gebruiken om een moestuin aan te leggen. En de 3e optie is natuurlijk het plaatsen van een grote overkapping of extra berging achter de garage. De voortuin is voorzien van gazon, vaste beplanting en 2 catalpas.
1e VERDIEPING:
Via de overloop met vide zijn de 3 royale slaapkamers en de badkamer bereikbaar. De aan de achterzijde gelegen ouderslaapkamer heeft de afmetingen 4.58 (tot 1.50 m- hoogte) x 3.86 en is daarmee ca. 18 m² groot. Deze grote slaapkamer heeft een walk-in-closet onder de schuine kap. U kijkt hier heerlijk op de mooie achtertuin. Op de gehele bovenverdieping ligt een mooie houten parketvloer. De plafonds en een deel van de wanden is gestuct, de andere wanden zijn voorzien van behang.
De 2e slaapkamer is aan de voorzijde gelegen. Deze slaapkamer meet 3.29 x 4.08 en is daarmee ruim 13 m² groot. Deze slaapkamer heeft een wastafel.
De 3e slaapkamer ligt ook aan de voorzijde en meet 2.50 x 4.08 en is daarmee ca. 10 m² groot. Deze slaapkamer heeft onder de schuine kant een kast met 4 schuifdeuren met heel veel opbergruimte. Op deze kamer bevindt zich het luik met de vlizotrap naar de 2e verdieping.
Ook op de gehele bovenverdieping zijn overal houten kozijnen met houten paneeldeuren aanwezig.
De ruime lichte badkamer is voorzien van een whirlpool-ligbad, een 2e toilet, dubbele wastafel met planchets. spiegels, lampen, bekerhouders en handdoekhouders. Tevens is er een raam aanwezig in de kleine dakkapel. Met de afmeting 2.74 x 2.66 is de badkamer ca. 7 m² groot. De badkamer is uitgevoerd met lichtgrijze marmeren wand- en vloertegels, die u doet denken aan een authentiek Italiaans hotel.
2e VERDIEPING:
Via de vlizotrap komt u op een hele grote zeer nette zolder: licht en elektra is hier reeds aanwezig. Deze 2e verdieping meet 1.62 (tot de 1.50 m- hoogte) x 10.88 en is daarmee 18 m² groot op stahoogte. Het totale vloeroppervlak is echter 46 m²!
Kortom: een sfeervolle woning met zowel binnen als buiten veel ruimte voor veel woonplezier.
ALGEMEEN:
- Royale woonkamer 54 m², ruime woonkeuken 11 m² (evt. samen 65 m²);
- Vloerverwarming op begane grond;
- Aparte serre met schuifpuien van ca. 11 m² groot;
- 3 slaapkamers en 2 badkamers;
- Garage met kap en lange oprit;
- Hoogwaardig afwerking;
- Woning is volledig geïsoleerd;
- Royale achtertuin (146 m²), voor- en zijtuin;
- Aanvaarding in overleg.
RIEL HEEFT VEEL TE BIEDEN
Met een eigen supermarkt, een klein winkelcentrum, een nieuwe basisschool, restaurantjes en gezellige terrassen heb je alles bij de hand. Je hoeft niet gelijk in de auto maar kunt alles op de fiets doen voor de dagelijkse boodschappen. Riel maakt onderdeel uit van de gemeente Goirle, ten zuiden van Tilburg. Riel ligt op 5 minuten van de A58 met alle dagelijkse voorzieningen in het dorp en alle andere voorzieningen zoals voortgezet onderwijs, bibliotheek, schouwburg, zwembad, schaatsbaan, bioscoop, ziekenhuis en winkelcentra in Goirle en Tilburg. Riel wordt omsloten door het Bels Lijntje en het natuurgebied de Regte Heide.
Door de komst van nieuwbouwplannen in Riel en de aantrekkingskracht van buitenaf is Riel in de loop der tijd behoorlijk uitgebreid maar heeft zijn dorps karakter behouden. Veel jonge mensen die hier komen, wonen blijven hier dan ook graag wonen. Het dorp heeft inmiddels een vaste kern van Rielenaren en leeft echt. Er wordt veel georganiseerd voor jong en oud. Het is hier dan ook fijn wonen in de luwte van Tilburg en de ruimte en gemoedelijkheid van een dorp.
RIEL MIDDEN IN DE NATUUR
Wonen in Riel is wonen tussen de rust en ruimte van natuurgebieden. In slechts enkel minuten fietsen of wandelen zit je volop in de natuur. Ten zuiden en oosten van Riel liggen uitgestrekte natuurgebieden, zoals de Regte Heide & Riels Laag. Kortom, je kunt hier het hele jaar door prachtige lange familiewandelingen maken!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,542
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 153 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- External storage space
- 25 m²
- Plot size
- 446 m²
- Volume in cubic meters
- 629 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, double sink, bath, toilet, and whirlpool
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- GOIRLE F 785
- Cadastral map
- Area
- 446 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 146 m² (13.00 metre deep and 11.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,438x
Viewed
32x
Saved
4-2-2025
On Funda
Neighborhood

Riel-Dorp
Riel- Residents
- 2,355
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 4,124
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




