New
Schoorveken 1325121 NN RijenWolfsweide
€ 415,000 k.k.
- 118 m²living area
- 191 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Verduurzaamd, verzorgd en klaar voor de volgende bewoners
Aan een rustig woonerf, tussen volwassen bomen en vriendelijke buren, staat Schoorveken 132. Op het eerste gezicht een vertrouwde gezinswoning uit de jaren '80, maar wie binnentreedt, merkt al snel dat hier de afgelopen jaren stevig in is geïnvesteerd. Van kozijnen tot keuken, van badkamer tot elektra: alles is aangepakt. Het resultaat is een energiezuinige (energielabel A), instapklare woning met een warm en eigen karakter.
Rijen: rustig wonen met alles binnen handbereik
Rijen ligt in de gemeente Gilze en Rijen in Noord-Brabant. Station Gilze-Rijen, op fietsafstand van de woning, ligt op de spoorlijn tussen Breda en Tilburg, waarmee je beide steden snel bereikt. De dichtstbijzijnde supermarkt is de Aldi en bevindt zich op slechts 0,5 km. Basisschool De Brakken is de dichtstbijzijnde school. Het centrum van Rijen biedt verder voldoende winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen. Buiten de deur is het heerlijk groen en rustig. Er zijn in de nabije omgeving meerdere speeltuinen te vinden en er zijn ruim voldoende parkeerplaatsen voor en achter de woning.
Begane grond
Via de hal, met trapkast en het toilet, betreed je de royale woonkamer. De grote raampartij met uitzicht op het groen buiten en de markante bakstenen schouw met open haard zorgen voor een warme, karaktervolle sfeer. Aan de achterzijde is de woonkeuken gesitueerd.
De keuken, volledig vernieuwd in 2024, is voorzien van grijze onder- en bovenkasten en een houtlook aanrechtblad. Tevens is er een vijfpits elektrisch fornuis met een grote oven, afzuigkap, vaatwasser, inbouw koelkast en vriezer aanwezig. Bij de keuken is er ruim voldoende plek over voor een grote eettafel. Door het raam heb je een prachtig uitzicht op de achtertuin.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Elke kamer heeft zijn eigen uitstraling. De masterbedroom ligt aan de voorzijde met uitzicht op de voortuin. Aan de achterzijde is een tweede kamer die dienst doet als kantoor/hobbyruimte en een derde kamer met groene accentwand. Beide kamers veelzijdig inzetbaar voor kind, tiener of thuiswerker.
De badkamer is volledig vernieuwd en dat merk je aan alles. Warme taupe wandtegels, een ligbad met zwarte kranen met mogelijkheid tot staand douchen, een wastafelmeubel in houtlook met spiegel en een mat zwarte handdoekradiator. Rustig, verzorgd en tijdloos.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de zolder met een ruime vierde slaapkamer, voorzien van een Velux dakraam. Op dit moment ingericht als muziekkamer, maar uitstekend geschikt als extra slaap-, logeer- of werkruimte. Achter de knieschotten is extra bergruimte aanwezig. Op de overloop staan de cv-ketel en de aansluitingen voor de wasapparatuur.
Tuin & buiten
De achtertuin op het oosten is groen en volwassen, met diverse beplanting en een klinkerpad. De houten overkapping, gebouwd in 2022, is een heerlijke plek om buiten te zitten, ook buiten het zomerseizoen. Inpandig is er tevens een berging met brede deuropening, handig voor een motor, scooter of groter materieel, een kleinere bergkast en een houthok. Aan de voorzijde beschikt de woning over een stenen berging met elektra + water én een praktische carport, aan ruimte dus geen gebrek.
Verduurzaamd: energielabel A
Sinds de aankoop in 2020 zijn de volgende investeringen gedaan:
- Alle kozijnen vervangen in 2020 voor hardhouten kozijnen met HR++ beglazing.
- Toilet en badkamer compleet vernieuwd in 2021.
- Isolatie kruipruimte, dak en spouwmuur in 2020.
- Volledig nieuwe keuken geplaatst in 2024.
- Elektragroepen vernieuwd in 2024.
- Glasvezelaansluiting aangelegd in 2026.
Dit heeft de woning een actueel energielabel A opgeleverd.
Kenmerken
- Bouwjaar: ca. 1981
- Perceel: 191 m²
- Inhoud: ca. 443 m³
- Woonopppervlakte: circa 118 m2
- 4 slaapkamers
- Energielabel: A
- Carport + stenen berging aan voorzijde
- Eerste verdieping rondom voorzien van rolluiken met handbediening
- Houten overkapping met berging in achtertuin (2022)
- Hardhouten kozijnen met HR++ beglazing (2020)
- Badkamer en toilet vernieuwd (2021)
- Nieuwe keuken (2024)
- Elektragroepen vernieuwd (2024)
- Glasvezelaansluiting (2026)
- NS station Gilze-Rijen op fietsafstand
- Aldi supermarkt op 0,5 km
- Basisschool en meerdere speeltuinen op loopafstand
Bezichtiging plannen?
Kom zelf kijken en ervaar de woning. Bel ons op 0800-1800 _ we maken graag een afspraak voor je.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 415,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,517
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 191 m²
- Volume in cubic meters
- 443 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combination boiler
Cadastral data
- GILZE EN RIJEN A 7395
- Cadastral map
- Area
- 15 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- GILZE EN RIJEN A 6295
- Cadastral map
- Area
- 176 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 57 m² (9.00 metre deep and 6.35 metre wide)