H.P. van der Poellaan 472375 XD RijpweteringRijpwetering
€ 899,000 k.k.
- 198 m²living area
- 304 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Description
Ruim ruimer, ruimst!
Gelegen aan de H.P. van der Poellaan in Rijpwetering ligt deze unieke en riante eengezinswoning, dicht bij uitvalswegen en binnen 20 minuten in Amsterdam/ Den Haag.
Het betreft een hoekwoning met een woonoppervlakte van 198 m2 en bevindt zich op een ruim perceel van 304 m2. Los van het huis staat een ruime garage.
Indeling: de woning bestaat uit zeven kamers waarvan vijf grote slaapkamers. Daarnaast zijn er twee badkamers en twee aparte toiletten aanwezig. Ook bevat de woning een half open keuken.
Op de begane grond bevindt zich de entree met ruime hal met toilet, trap naar de eerste etage en toegang naar de ruime kelder. Via de dubbele deur bereik je de eetkamer met halfopen keuken met oven, gasfornuis, afzuigkap en ingebouwde vaatwasser.
Aangrenzend aan de eetkamer bevindt zich de ruime, lichte woonkamer.
Via de trap naar boven bereik je de twee inbouwkasten en de drie riante slaapkamers, het toilet en de ruime badkamer met dubbele wastafel, douche en ligbad. Een van de slaapkamers heeft een dubbele deur naar een klein balkon.
Met de laatste trap naar de bovenverdieping bereik je de tweede badkamer met douche en aansluiting voor wasmachine en droger. Op deze etage bevinden zich tevens twee riante kamers , tevens bestaat er op de overloop een mogelijkheid voor een kantoorruimte.
De tuin van dit huis is groen en heeft veel bomen. Je ervaart niet dat je in een woonwijk woont maar kan je genieten van de natuur.
In de achtertuin is een groot terras (25 m2), gedeeltelijk overdekt.
Aangrenzend aan de zijtuin is een ruim groen perceel.
Aan de aangrenzende parkeerplaats met openbare laadplek voor elektrische auto's bevindt zich de ruime garage met nieuwe (2026) geisoleerde garagedeur met afstandbediening.
Deze woning is gebouwd in 1981, is goed onderhouden, heeft een energielabel A en is in 2022 voorzien van zonnepanelen (4500wp)
Deze woning is goed bereikbaar. Gelegen op loopafstand van basisschool, kinderopvang, huisarts, speeltuin en de sportfaciliteiten van Rijpwetering. De dichtstbijzijnde supermarkt zit op ca. 4 km afstand. Verder is de eerste uitvalsweg/ snelweg in de nabije omgeving op slechts 5 minuten rijden.
De grote verrassing van dit huis is de grote kelder (ca. 12 m2) die zich onder de keuken bevindt, deze is goed te bereiken door de ingang in de ruime hal.
Ruim wonen in Rijpwetering, dan ben je hier aan het juiste adres.
H.P. van der Poellaan 47 is gelegen in een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families.
De maten en oppervlaktes zijn onder voorbehoud. In 2008 is de woning aanzienlijk vergroot ten opzichte van de andere huizen in de buurt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 899,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,540
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 198 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 304 m²
- Volume in cubic meters
- 735 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, 2 walk-in showers, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (2011, in ownership)
Cadastral data
- ALKEMADE D 2571
- Cadastral map
- Area
- 282 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ALKEMADE D 3637
- Cadastral map
- Area
- 22 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 165 m² (15.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities