Sold
Casparus B.J. Landweerlaan 127461 XP RijssenNieuwland en Lentfert
€ 339,000 k.k.
- 113 m²living area
- 163 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 24, 2025
- Date of sale
- July 10, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
- Superleuke starterswoning;
- Energielabel A;
- Op korte termijn te aanvaarden;
- Zonnige ligging, met een achterom;
- Met stenen berging;
- Vlakbij het bos.
Aan de Casparus B.J. Landweerlaan in Rijssen staat deze op korte termijn te aanvaarden, goed geïsoleerde tussenwoning te koop. Een mooie kans voor woningzoekers die een goed onderhouden huis zoeken waar je (haast) niets aan hoeft te doen. We zien hier een vaste trap die leidt naar de grote zolderverdieping en totaal 4 mooie slaapkamers. Er is sprake van een keurig Energielabel A. Op de kap liggen 8 zonnepanelen. Het perceel is zuidwestelijk georiënteerd. De achterzijde met verzorgde buitenruimte is daardoor ’s zomers een zonovergoten plek om te genieten. De tuin biedt verder een berging en een achterom.
In de directe omgeving is veel openbaar groen te vinden. Dat kenmerkt de woonwijk ‘Nieuwland’, die grenst aan de bossen van Hollands Schwarzwald: een gebied dat volop gelegenheid biedt om te wandelen met de hond, of te fietsen op de landelijk bekende MTB route! Als je hier woont, mag je dagelijks genieten van de voordelen die deze verrassend ruime woning en de woonomgeving met zich meebrengen. Aan de voorzijde van dit huis ligt een openbare groenvoorziening met parkeerplaatsen. Dat zorgt voor een heerlijk, weids uitzicht vanuit de woonkamer. In voorbereiding op de verkoop is de woning trouwens eerst nauwkeurig ingemeten. Uit de plattegronden en het uitgebreide meetrapport (NEN 2580) blijkt een woonoppervlakte van 113 m² en een bruto woninginhoud van 401 m³. Kortom: een huis waar je als starter zeker trots op mag zijn!
We gaan graag samen met jou op pad om binnenshuis sfeer te proeven. De verkoopvoorbereidingen van deze middenwoning zijn afgerond. We kijken ernaar uit om je rond te leiden en je de indeling en de mogelijkheden te laten zien. Met behulp van deze tekst en de foto’s geven we je een eerste indruk van dit huis; met een verwijzing naar de plattegronden die je op de diverse websites kunt bekijken. Die geven namelijk een goede indruk van de ruime maatvoeringen en potentie van deze gezinswoning aan de Casparus B.J. Landweerlaan. De indeling binnenshuis is als volgt:
In de entree zien we een meterkast en toegang tot de toiletgelegenheid met wandcloset en fontein. We lopen door naar de woonkamer. Deze heeft een Z-vorm, met mooie, open trap naar de 1e verdieping. De woonkamer is een heerlijke, straatgerichte verblijfsruimte met PVC tegelvloer en gladgestukte wanden. Er is sprake van een open keukensituatie. De inbouwkeuken met strakke, getimmerde afzuigschouw is modern en voorzien van een oventoestel met 5 kookpitten. De aanwezig airco zorgt voor een aangename temperatuur. In de keuken zien we de buitendeur die toegang geeft tot de achtertuin. Daar noteren we een halfsteens schuur en een praktische ‘achterom’.
We gaan terug naar binnen. Via de fraaie, open trapopgang in de woonkamer bereiken we de overloop op de eerste verdieping. De overloop biedt een vaste kast. We zien een 3-tal mooie slaapkamers, waarvan er 2 aan de achterzijde zijn gelegen. Op de vloer van de slaapkamers ligt laminaat. De slaapkamer aan de voorzijde van de woning biedt een vaste schuifkast. En de masterbedroom aan de achterzijde is airco-gekoeld. De badkamer is aan de voorzijde gelegen. De uitrusting van deze schone en in prima staat verkerende, sanitaire ruimte bestaat uit een inloopdouche, een handdoekradiator, een badmeubel en een wandcloset.
Een vaste trap leidt naar de tweede verdieping; eveneens een verrassende ruimte, die bestaat uit een voorzolder met wasmachineaansluiting en een vierde slaapkamer. Deze ruimte kan natuurlijk dienen als slaapgelegenheid, maar ook prima als thuiswerkplek. Daglicht treedt op de voorzolder en de slaapkamer binnen via de dakramen. Op de voorzolder is de HR cv-ketel opgesteld. Verder zien we de omvormer van de 8 zonnepanelen.
Meer informatie en bezichtigen
De makelaars van Otten & Flim plannen graag een persoonlijke bezichtiging. Tijdens de bezichtiging ontvang je ook de verkoopinformatie, zoals een brochure. In die brochure lees je wat er bij de koop is inbegrepen, of wat ter overname aangeboden wordt. In aanvulling op de verkoopdocumentatie die je tijdens de bezichtiging ontvangt is er vaak aanvullende documentatie, zoals een vragenlijst van de verkoper beschikbaar in je eigen Move-omgeving, onder ‘documentatie’ van deze woning.
Betaalbare maandlasten
Weten of de financiering van dit huis in jouw plaatje past? Benieuwd naar betaalbare maandlasten? Wees verstandig en kom beslagen ten ijs: plan een financieel adviesgesprek met een adviseur van Veldsink - Otten & Flim. Gedegen advies stelt je in staat om de juiste keuzes te maken. Veldsink - Otten & Flim helpt daar graag bij!
Maatvoering plattegronden
Otten & Flim staat voor kwaliteit. Daarom is de verkoopdocumentatie van dit huis met zorg opgesteld. Vermelde maatvoeringen en gepubliceerde plattegronden zijn opgesteld volgens de Branche Brede Meetinstructie; gebaseerd op NEN2580, met een onderverdeling in verschillende gebruiksoppervlakten. Omdat de publicatie van ingevoerde gegevens via diverse, externe kanalen verloopt, kan Otten & Flim geen aansprakelijkheid aanvaarden voor onjuiste weergave van informatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,000
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 163 m²
- Volume in cubic meters
- 402 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2023, in ownership
Cadastral data
- RIJSSEN G 2016
- Cadastral map
- Area
- 163 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 84 m² (14.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,384x
Viewed
7x
Saved
24-6-2025
On Funda
Neighborhood

Nieuwland en Lentfert
Rijssen- Residents
- 1,885
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 3,028
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




