Sold under reservation
Hagslagen 77462 KA RijssenHagslagen
€ 550,000 k.k.
- 132 m²living area
- 550 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Prachtige ligging, vrij uitzicht;
Ruim perceel van 550 m2;
Prettige maatvoeringen;
Slapen en baden op de begane grond;
Grote garage, ruimte voor hobby’s;
Verkeersluwe woonstraat.
Aan de Hagslagen in Rijssen staat op een uitzonderlijk mooie plek, op een ruim perceel deze fraaie bungalow te koop. Op zoek naar een fijne gezinswoning op een mooie stek? Kom dan eens kijken aan de Hagslagen 7! De woning vergt wat aandacht, maar dat biedt natuurlijk mooie kansen. Je hebt daardoor de gelegenheid om een woonhuis te realiseren dat helemaal aan je eigen smaak voldoet en volledig eigentijds is. Ben je zelf geen handige klusser, dan kan iemand uit je vrienden- of familiekring vast met je meedenken en een indicatie geven van de haalbaarheid van jullie woonwensen. Informeer eens bij een hypotheekadviseur naar de mogelijkheden van een bouwdepot. Er is sprake van Energielabel C, waarbij er nog mogelijkheden zijn om de energielasten te verlagen. Een adviseur van Otten & Flim kan je meer vertellen over overheidssubsidies (ISDE) ten aanzien van verduurzaming. Onder bepaalde voorwaarden krijg je in 2026 een flink deel van die kosten vergoed. In voorbereiding op de verkoop is de woning trouwens eerst nauwkeurig ingemeten. Uit de plattegronden en het uitgebreide meetrapport (NEN 2580) blijkt een woonoppervlakte van 132 m² en een bruto woninginhoud van 576 m³.
Wijk ‘Hagslagen’ is een heerlijke plek om te wonen. Jong en oud voelt zich hier thuis. In de directe omgeving is veel openbaar groen te vinden. Dat kenmerkt de woonwijk ‘Hagslagen’, met de gelijknamige vijver, wandelpaadjes, bomen en kleinschalige speelvoorzieningen. Worden jullie binnenkort de trotse eigenaar van deze fijne woning?
We gaan graag samen met jou op pad om binnenshuis sfeer te proeven. De verkoopvoorbereidingen van deze vrijstaande bungalow zijn afgerond. We kijken ernaar uit om je rond te leiden en je de indeling en de mogelijkheden te laten zien. Met behulp van deze tekst en de foto’s geven we je een eerste indruk van dit huis; met een verwijzing naar de plattegronden die je op de diverse websites kunt bekijken. Die geven namelijk een goede indruk van de ruime maatvoeringen en potentie van deze gezinswoning aan de Hagslagen 7. De indeling binnenshuis is als volgt:
Begane grond: de entree bevindt zich aan de voorzijde. Achter de voordeur zien we een ontvangsthal die toegang geeft tot de woonkamer. We noteren hier de meterkast, een badkamer met douche en wastafel, de open trapopgang en de toiletgelegenheid. Via de entree loop je ook naar de slaapkamer. Ideaal! We lopen door naar de woonkamer. Deze open ruimte is een aangename ruimte me goede maatvoeringen. Door de ligging en de ruime raampartijen is dit gedurende de dag een fijne plek. Er is sprake van een open keuken. Deze zit aan de achterzijde van de woning. Via de keuken loop je naar een tussenportaal, het tussenportaal leidt je naar de bijkeuken en naar de garage. De in de garage hangt de Intergas CV. We lopen terug naar de entree en via de trapopgang bereiken we de eerste verdieping van de woning.
Eerste verdieping: deze woonlaag is verdeeld in een overloop, een badkamer en 3 slaapkamers. De badkamer bevindt zich aan de zijkant van de woning, de hoofdslaapkamer aan de achterzijde en de slaapkamer 2 en 3 aan de voorzijde. Via de slaapkamer aan de voorzijde is de vliering te bereiken. Deze ruimte kan je gebruiken als bergzolder.
De woning biedt een prachtige achtertuin, hier is het goed toeven. De ligging is vrij! Mede doordat de omliggende buurtbewoners ook genieten van een riant kavel.
Meer informatie en bezichtigen
De makelaars van Otten & Flim plannen graag een persoonlijke bezichtiging. Tijdens de bezichtiging ontvang je ook de verkoopinformatie, zoals een brochure. In die brochure lees je wat er bij de koop is inbegrepen, of wat ter overname aangeboden wordt. In aanvulling op de verkoopdocumentatie die je tijdens de bezichtiging ontvangt is er vaak aanvullende documentatie, zoals een vragenlijst van de verkoper beschikbaar in je eigen Move-omgeving, onder ‘documentatie’ van deze woning.
Betaalbare maandlasten
Weten of de financiering van dit huis in jouw plaatje past? Benieuwd naar betaalbare maandlasten? Wees verstandig en kom beslagen ten ijs: plan een financieel adviesgesprek met een adviseur van Veldsink - Otten & Flim. Gedegen advies stelt je in staat om de juiste keuzes te maken. Veldsink - Otten & Flim helpt daar graag bij!
Meetrapport NEN 2580
Otten & Flim staat voor kwaliteit. Daarom is de verkoopdocumentatie van dit huis met zorg opgesteld. Vermelde maatvoeringen en gepubliceerde plattegronden zijn opgesteld op grond van een NEN 2580 meetrapportage, met een onderverdeling in verschillende oppervlakten. Omdat de publicatie van ingevoerde gegevens via diverse, externe kanalen verloopt, kan Otten & Flim geen aansprakelijkheid aanvaarden voor onjuiste weergave van informatie.
Verkoper niet bewoond
De verkoper heeft het object niet (recent) zelf bewoond. Op dat punt zal in de koopakte een niet-bewoningsclausule worden opgenomen.
Gedateerde staat
In de prijsstelling is rekening gehouden met enige technische en functionele veroudering binnenshuis. Daarom zal in de koopakte een algemene ouderdomsclausule worden opgenomen. Er dient een renovatie plaats te vinden, hetgeen natuurlijk mooie kansen biedt. Je hebt daardoor de gelegenheid om een woonhuis te realiseren dat volledig eigentijds is. Een handige klusser uit je vrienden- of familiekring kan met je meedenken en een indicatie geven van de haalbaarheid van jullie renovatieplannen. Informeer eens bij een hypotheekadviseur naar de mogelijkheden van een bouwdepot. Een adviseur van Otten & Flim kan je óók meer vertellen over overheidssubsidies (ISDE) ten aanzien van verduurzaming. Onder bepaalde voorwaarden krijg je in 2026 een flink deel van de verduurzamingskosten vergoed.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,167
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains and renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 550 m²
- Volume in cubic meters
- 576 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, 2 sinks, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- RIJSSEN F 6002
- Cadastral map
- Area
- 550 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,454x
Viewed
19x
Saved
20-2-2026
On Funda
Neighborhood

Hagslagen
Rijssen- Residents
- 865
- Family with children
- 43%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



