Sold
- 88 m²living area
- 163 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- July 9, 2025
- Date of sale
- December 19, 2025
- Term
- 5 months
Description
- Op korte termijn te aanvaarden starterswoning;
- Oriëntatie op het Oosten;
- Met stenen berging en een achterom;
- Vaste trap en een 4e slaapkamer;
- Reeds v.v. dakkapel;
- Mooie renovatie- en verduurzamingsmogelijkheden.
Aan de Johannes Vermeerstraat staat deze snel te aanvaarden tussenwoning met stenen berging te koop. Een betaalbare kans voor starters op de woningmarkt. De woning biedt 3 slaapkamers op de 1e verdieping en een 4e slaapkamer op de zolder. Daar is sprake van een dakkapel. Om je een idee te geven hoe makkelijk de woning cosmetisch naar een hedendaags niveau kan worden aangepast, hebben we een aantal visualisaties toegevoegd aan de foto's. Dit zijn aanpassingen zonder vergaande verbouwingen. De indeling van de woning hoeft niet te worden aangepast.
In voorbereiding op de verkoop is de woning nauwkeurig ingemeten. Uit de plattegronden en het uitgebreide meetrapport (NEN 2580) blijkt een woonoppervlakte van 88 m² en een bruto woninginhoud van 313 m³. In de prijsstelling is rekening gehouden met technische en functionele veroudering binnenshuis. Daarom zal in de koopakte een algemene ouderdomsclausule worden opgenomen. Er dient een renovatie plaats te vinden, hetgeen natuurlijk mooie kansen biedt. Je hebt daardoor de gelegenheid om een woonhuis te realiseren dat technisch en cosmetisch weer volledig eigentijds is. Een handige klusser uit je vrienden- of familiekring kan tijdens de bezichtiging misschien met je meekijken en een indicatie geven van de haalbaarheid van jullie renovatieplannen? Informeer eens bij een hypotheekadviseur naar de mogelijkheden van een bouwdepot. Een adviseur van Otten & Flim kan je óók meer vertellen over overheidssubsidies (ISDE) ten aanzien van verduurzaming. Er is sprake van Energielabel D. Onder bepaalde voorwaarden krijg je in 2025 een flink deel van de verduurzamingskosten vergoed.
We gaan graag samen met jou op pad om binnenshuis sfeer te proeven. De verkoopvoorbereidingen van deze tussenwoning zijn afgerond. We kijken ernaar uit om je rond te leiden en je de indeling en de mogelijkheden te laten zien. Met behulp van deze tekst en de foto’s geven we je een eerste indruk van dit huis; met een verwijzing naar de plattegronden die je op de diverse websites kunt bekijken. Die geven namelijk een goede indruk van de ruime maatvoeringen en potentie van deze gezinswoning aan de Johannes Vermeerstraat. De indeling binnenshuis is als volgt:
Begane grond: de entree bevindt zich aan de voorzijde van de woning. Achter de voordeur zien we een ontvangsthal die toegang geeft tot de dichte keuken. We noteren hier de meterkast, de open trapopgang en het toilet. De keuken is voorzien van een gedateerd keukenblok. Er is sprake van een doorzon woonkamer met een houten afwerkvloer. Achter de woning noteren we een overkapping die de woning met de stenen berging verbindt. In de berging is de cv-ketel op gesteld. We lopen terug naar de entree en via de trapopgang bereiken we de eerste verdieping van de woning.
Eerste verdieping: deze woonlaag is verdeeld in een overloop, een gedateerde doucheruimte en 3 slaapkamers. Op de overloop zien we een vaste trap die toegang geeft tot de tweede verdieping.
Tweede verdieping: deze topetage bestaat uit een voorzolder en een zolderkamer met dakkapel.
Belangenbehartiging /niet-zelfbewoningsclausules
De belangen van de verkopers worden (deels) door bewindvoerders behartigd. De bewindvoerders hebben de woning zelf niet bewoond en kunnen kijkers/kopers niet informeren op een manier zoals een voormalige bewoner dat kan. Mede daarom zal in de koopakte een niet-bewoningsclausule worden opgenomen. In de koopakte zal ook een ontbindende voorwaarde worden opgenomen dat de kantonrechter toestemming verleent voor de verkoop en levering. Daarnaast zal in de koopakte worden aangetekend dat de verkoper de afwezigheid van asbesthoudende materialen niet garandeert. Ook zal het risico van de aanwezigheid van bodemvervuiling voor koper zijn.
Meer informatie en bezichtigen
De makelaars van Otten & Flim plannen graag een persoonlijke bezichtiging. Tijdens de bezichtiging ontvang je ook de verkoopinformatie, zoals een brochure. In aanvulling op de verkoopdocumentatie die je tijdens de bezichtiging ontvangt is er vaak aanvullende documentatie, zoals een vragenlijst van de verkoper beschikbaar in je eigen Move-omgeving, onder ‘documentatie’ van deze woning.
Betaalbare maandlasten
Weten of de financiering van dit huis in jouw plaatje past? Benieuwd naar betaalbare maandlasten? Wees verstandig en kom beslagen ten ijs: plan een financieel adviesgesprek met een adviseur van Veldsink - Otten & Flim. Gedegen advies stelt je in staat om de juiste keuzes te maken. Veldsink - Otten & Flim helpt daar graag bij!
Maatvoering plattegronden
Otten & Flim staat voor kwaliteit. Daarom is de verkoopdocumentatie van dit huis met zorg opgesteld. Vermelde maatvoeringen en gepubliceerde plattegronden zijn opgesteld volgens de Branche Brede Meetinstructie; gebaseerd op NEN2580, met een onderverdeling in verschillende gebruiksoppervlakten. Omdat de publicatie van ingevoerde gegevens via diverse, externe kanalen verloopt, kan Otten & Flim geen aansprakelijkheid aanvaarden voor onjuiste weergave van informatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 299,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,398
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains and renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 25 m²
- Plot size
- 163 m²
- Volume in cubic meters
- 313 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired from 2023, in ownership
Cadastral data
- RIJSSEN H 2758
- Cadastral map
- Area
- 163 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 96 m² (12.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
7,492x
Viewed
30x
Saved
9-7-2025
On Funda
Neighborhood

Plan Zuid
Rijssen- Residents
- 3,425
- Family with children
- 49%
- Avg. asking price / m²
- € 3,234
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




