New
Daniël Catterwijckstr 652282 HL Rijswijk (ZH)Rembrandtkwartier
€ 375,000 k.k.
- 107 m²living area
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Ruim dubbel bovenhuis met balkon
Verrassend veel ruimte in hartje Rijswijk. Dit goed onderhouden dubbele bovenhuis biedt maar liefst circa 107 m² woonoppervlakte, een royale woonkamer van ruim 41 m², drie slaapkamers, een zonnig balkon, een ruime berging en volop bergruimte. De woning beschikt over energielabel B en ligt centraal, nabij winkels, openbaar vervoer, uitvalswegen en recreatie. Een ideale woning voor wie ruimte en comfort zoekt op een fijne locatie.
HIGHLIGHTS
+ Woonkamer van circa 42 m²
+ Drie slaapkamers
+ Energielabel B
GEZAMENLIJKE RUIMTE
Via de verzorgde centrale entree bereik je de woning. In het souterrain bevindt zich de ruime privéberging, ideaal voor fietsen, gereedschap en extra opslag.
INDELING
Via de entree kom je binnen in de ruime hal met meterkast, vaste kast en separaat toilet. Vanuit de hal zijn vrijwel alle vertrekken bereikbaar.
De royale woonkamer van circa 41,7 m² is zonder twijfel het pronkstuk van de woning. Dankzij de grote raampartijen geniet deze ruimte van veel natuurlijk daglicht en is er voldoende plaats voor een royale zithoek én een grote eethoek.
De keuken is apart gelegen en grenst direct aan het dakterras. Hierdoor is het eenvoudig om binnen en buiten met elkaar te verbinden tijdens een ontbijt of een gezellige borrel. Het dakterras is gelegen op het noordoosten, waardoor je hier heerlijk kunt genieten van de ochtendzon. Aan de voorzijde van de woning profiteer je juist van de middag- en avondzon.
De badkamer is ruim opgezet en biedt volop mogelijkheden voor een comfortabele inrichting. Daarnaast beschikt de woning over een separaat toilet.
Via de trap bereik je de bovenverdieping. Hier bevinden zich drie slaapkamers van circa 14,3 m², 7,3 m² en 5,5 m². Door de praktische indeling zijn alle kamers goed bruikbaar als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Op deze verdieping is bovendien veel bergruimte aanwezig dankzij meerdere vaste kasten en een extra inpandige berging.
OMGEVING
De woning ligt op een centrale locatie in Rijswijk. Winkelcentrum In de Bogaard, diverse buurtwinkels, scholen, sportvoorzieningen en recreatie bevinden zich op korte afstand. Ook tram, bus en NS-station Rijswijk zijn eenvoudig bereikbaar. Via de nabijgelegen uitvalswegen A4, A12 en A13 zijn Den Haag, Delft en Rotterdam uitstekend bereikbaar.
Klinkt dit als jouw ideale thuis? Loop alvast in 3D door de woning om alle ruimtes te bekijken en maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
PLUSPUNTEN
+ Energielabel B
+ Drie slaapkamers
+ Ruime badkamer
+ Separaat toilet
+ Veel vaste kastruimte
+ Actieve VvE
+ Centrale ligging
+ Nabij winkels, OV en uitvalswegen
+ Ruim balkon
+ Gemeenschappelijke binnentuin
BIJZONDERHEDEN
> Bouwjaar 1956
> Woonoppervlakte circa 107 m²
> Inhoud circa 376 m³
> Externe berging circa 16,35 m²
> VvE-bijdrage circa €137 per maand
> Eigen grond
> Oplevering in overleg
ouderdoms-, asbest en loodclausule zijn van toepassing
OMGEVING
Benieuwd naar de omgeving? Bekijk alle voorzieningen onder het kopje ‘In de buurt’!
INTERESSE?
Dan nodigen we je uit om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over deze woning en zorgen ervoor dat je overige stukken en algemene voorwaarden verkopend makelaar digitaal via jouw persoonlijke Move account kunt bekijken.
ONZE TIP
Aankopen? Schakel jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in! De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,505
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 137.69 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1956
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 16 m²
- Volume in cubic meters
- 376 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, washstand, and sit-in bath
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28C (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- RIJSWIJK D 6573
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- RIJSWIJK D 6573
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 137.69 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
10-7-2026
On Funda
Neighborhood

Rembrandtkwartier
Rijswijk (ZH)- Residents
- 3,755
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 4,178
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



