Sold
Jacob van Offwegenlaan 582282 HS Rijswijk (ZH)Rembrandtkwartier
€ 250,000 k.k.
- 63 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 30, 2025
- Date of sale
- November 11, 2025
- Term
- 12 days
Description
Ideaal starters appartement!
Op de 1e verdieping in een gewilde woonomgeving gelegen 3-4 kamer appartement met balkon aan de achterzijde en een eigen (fietsen)berging in het souterrain.
Kenmerkend is de ligging in een rustige straat met de gemakken van de stadse voorzieningen binnen handbereik.
Omschrijving:
Afgesloten hoofdentree met brievenbussen en bellentableau, trappenhuis, toegang tot de woning op de eerste verdieping. Ruime hal met vaste kast en toegang tot alle vertrekken. Eenvoudig toilet met wit sanitair, separate doucheruimte met wastafel.
Aan de voorzijde bevindt zich de woonkamer, deze staat in open verbinding met de achterkamer (oorspronkelijk was dit de hoofdslaapkamer). Beide kamers hebben een vaste kast.
Twee slaapkamers waarvan een aan de voorzijde en een aan de achterzijde. Weids uitzicht over de gemeenschappelijke binnentuin.
Nette keuken met een L-vormige keukenopstelling, geïntegreerde 4-pits gaskookplaat en een afzuigkap. In de keuken de cv-combi ketel
Intergas HRE Kompakt 2012, huur € 24,60 per maand. Vanaf de keuken toegang tot het balkon aan de achterzijde op het noordwesten (late middag/avondzon), deze is voorzien van een balkonkast.
In de onderbouw bevindt zich nog de separate (fietsen)berging voorzien van elektra.
Aanvullende gegevens:
- het complex is gelegen op eigen grond;
- bouwjaar 1955;
- kunststof kozijnen met dubbel glas;
- voor de indeling en maatvoering verwijzen wij naar de plattegronden;
- actieve VVE met een meerjaren onderhoudsplan;
- maandelijkse VVE bijdrage € 172,10;
- in de koopakte worden de ouderdoms- en materialenclausules opgenomen;
- Rijswijk is een prettige gemeente om te wonen vanwege o.a. het vele groen en het hoge voorzieningenniveau;
- Den Haag centrum en Delft ongeveer 15-20 minuten fietsen;
- overdag gratis parkeren;
- spoedige aanvaarding mogelijk.
Kortom, een leuk starters appartement in een heerlijk levendige, centrale woonomgeving. Ideaal gesitueerd in de nabijheid van het oude centrum van Rijswijk, winkelgebied Hendrik Ravesteijnplein/Lindelaan, het Rijswijkse Bos, de Rijswijkse Schouwburg, openbaar vervoer (o.a. tramlijn 17) en een snelle verbinding naar de A4, A12 en A13.
Is uw interesse in deze woning gewekt? Bel of mail met ons kantoor voor het maken van een bezichtigingsafspraak en overtuig u van de mogelijkheden van deze woning.
Bovenstaande informatie is door ons met de hoogst nodige zorgvuldigheid samengesteld. Door ons wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De woning is gemeten met gebruikmaking van de Meetinstructie, die is gebaseerd op de normen zoals vastgelegd in NEN 2580.
De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Hoewel wij de woning zorgvuldig hebben opgemeten, wordt noch door ons kantoor, noch door de verkoper enige aansprakelijkheid aanvaard voor afwijkingen in de opgegeven maten.
Koper wordt in de gelegenheid gesteld om de opgegeven maten te (laten) controleren.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,968
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 172.10 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 63 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 206 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE Kompakt (gas-fired combination boiler from 2012, to rent)
Cadastral data
- RIJSWIJK D 7003
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 172.10 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,250x
Viewed
98x
Saved
30-10-2025
On Funda
Neighborhood

Rembrandtkwartier
Rijswijk (ZH)- Residents
- 3,755
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 4,221
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




