Sold
Sir Winston Churchillln 283-F0552288 DA Rijswijk (ZH)Plaspoelpolder
€ 624,500 k.k.
- 173 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 1, 2025
- Date of sale
- July 25, 2025
- Term
- 3½ month
Description
Rijswijk. Schitterend gerenoveerd appartement met een volwaardige maatvoering ca. 173m2 en fenomenaal vrij uitzicht richting de kust vanaf de 10e etage, een separate berging en de mogelijkheid voor een eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage.
Dit appartement heeft veel raampartijen langs de gehele buitengevel waardoor er veel daglicht toetreding is. De hoge plafonds en de maatvoering maken dat u een heerlijk wooncomfort heeft.
Het inpandige balkon/serre is multifunctioneel en is in de zomer en winter een verlenging van uw woonkamer.
Ligging;
De woning ligt op de een na hoogste etage in een van de twee ‘Churchill Torens’ die in 1998 werden gerenoveerd en omgebouwd tot moderne appartementen. Winkelcentrum ‘In de Bogaard’ heeft een zeer uitgebreid winkelaanbod en ligt op loopafstand. evenals het NS-Station Rijswijk. De centrale ligging zorgt er verder voor dat u in 2 minuten op de A4 en A-13 bent. De gezellige centra van Den Haag en Delft zijn uitstekend bereikbaar.
In de omgeving vindt u ook aantrekkelijke recreatie- en groenvoorzieningen, diverse scholen en goede openbaar vervoer verbindingen.
Indeling:
Centrale afgesloten hal met videofoon en toegang naar de appartementen middels twee liften.
Entree appartement op de 10e etage:
Vanuit de lifthal toegang tot een extra tussenhal met van daaruit de toegang tot het appartement; de binnenhal geeft toegang tot alle ruimtes.
De woonkamer bemeet totaal ca 93m2 en is bijzonder licht door de aan 2 zijden aanwezige grote raampartijen. Deze hoge raampartijen zorgen voor een weids/panorama uitzicht.
In de woonkamer zit de royale open keuken met alle apparatuur. De complete open keuken is voorzien van een U-vorm opstelling met een marmeren werkblad en inbouwapparatuur zoals; inductie kookplaat; afzuigkap, magnetron en vaatwasser.
Ook in de woonkamer zit een op het Zuid-Westen georiënteerde serre van ca. 15m2 met verwarming die zowel vanuit de woonkamer als naar buiten een schuifpui heeft. De serre dient daardoor direct als balkon/loggia.
Master bedroom ca. 20m2 en tweede grote slaapkamer ca 23m2, Beide slaapkamers zijn licht en ruim en de 2e slaapkamer biedt de mogelijkheid tot uitbreiding met nog een slaapkamer.
Royale luxe badkamer ca. 7m2 voorzien van een riante inloop douche, een ligbad en een wastafelmeubel
Royaal luxe toilet met fonteintje.
De woning is tevens voorzien van een berg-/waskamer ca. 6m2 met een grote hoge vaste kast en aansluitingen voor de wasmachine en wasdroger en de opstelplaats van de CV Ketel.
Bijzonderheden:
- Centrale verwarming via HR-Ketel Remeha Calenta (geïnstalleerd 2022).
- Badkamer, toilet en hal gerenoveerd in 2022
- Woonkamer en hal voorzien van Versace tegelvloer
- Bouwjaar 1998 ( omzetting van kantoor naar wooncomplex)
- Parkeerplaats separaat te koop voor € 25.000,--
- Bijdrage VVE € 289,-- per maand incl. zemen ramen aan de buitenzijde;
- Actieve en gezonde VVE
- Geheel voorzien van dubbele beglazing;
- Energielabel: A
- Oplevering in overleg
MEER INFORMATIE?
Op onze website staat de meest complete informatie over deze woning. Hier kunt u ook een bezichtigingsafspraak aanvragen waarbij u het digitale woningdossier met aanvullende documenten ontvangt.
KAN IK DIT BETALEN?
Als extra service maken wij graag GRATIS EN VRIJBLIJVEND een hypotheek berekening door een van onze onafhankelijk hypotheekadviseurs. Wij kennen geen lange wachttijden waardoor vaak nog dezelfde dag een afspraak ingepland kan worden. Uiteindelijk kunnen wij indien gewenst de gehele financieringsaanvraag verzorgen.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.- i.v.m. het bouwjaar zijn de ouderdoms- en materialenclausule van toepassing
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 624,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,610
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 289.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 173 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 691 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and sliding door
- Located at
- 10th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Remeha Calenta Ace (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- RIJSWIJK G 2805
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 289.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,745x
Viewed
61x
Saved
1-4-2025
On Funda
Neighborhood

Plaspoelpolder
Rijswijk (ZH)- Residents
- 1,820
- Family with children
- 12%
- Avg. asking price / m²
- € 5,969
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




